jaki_of_blade

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  644
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O jaki_of_blade

 • Ranga
  Delegat
 1. jaki_of_blade

  Czy ktoś jeszcze słucha Metalu?

  Polecam "Morning Star", chyba najbardziej przystępna płyta, a jeśli nie chodzi o przystępność, a po prostu o jakość to "Left Hand Path"
 2. jaki_of_blade

  Kącik Pracy Domowej [M]

  Do ludzi którzy się uczą francuskiego. W czasie passe compose w IV grupie czasowników, jaki wsytępuje czasownik posiłkowy?
 3. jaki_of_blade

  Czy ktoś jeszcze słucha Metalu?

  Gig jak najbardziej będzie, z tym, że raczej niezbyt wielu użytkowników mieszka w okolicach Ostrowca Świętokrzyskiego:) W kazdym razie, dzięki za dobre słowa.
 4. jaki_of_blade

  Czy ktoś jeszcze słucha Metalu?

  Troszeczkę autoreklamy, temat chyba najbardziej odpowiedni. Nagraliśmy w warunkach domowych (bądź też melinowych) pierwszy utwór z moim zespołem, chciałbym poznać opinie. http://www.youtube.com/watch?v=ejOsmIIPems&feature=channel_video_title
 5. jaki_of_blade

  Gears of War 3 rekordowe już przed premierą

  Nie ma to jak dOstrzeżenie ironii.
 6. jaki_of_blade

  Czy ktoś jeszcze słucha Metalu?

  Halford dawał radę, ale przy Painkillerze chyba już wysiadł, bo brzmiał nieco jak niemowle:) Ogółem Metal Hammer dobrze się udał, pomijając piwo za 6 złotych. Zawiodłem się nieco tylko na Morbidach, ale chyba to jest kwestia indywidualna.
 7. jaki_of_blade

  GITARA!

  Wiielkie łapy to ja akurat mam, z rozciągnięciem palców może być większy problem, ale cóż, trzeba być ambitnym:)
 8. jaki_of_blade

  GITARA!

  Jeśli chodzi o nagłośnienie, to bym się bawił na kolumnach eltrona, bo takowe posiadamy w sali prób. Natomiast wybór między cztero, a pięciostrunowym basem nadal jest nierozstrzygnięty:)
 9. jaki_of_blade

  GITARA!

  Witam, planuje sobie kupno basu. Na początek nic wielkiego, żeby brzmiało w miarę i trzymało strój. Upatrzyłem na allegro taką aukcję, jest w stanie ktoś powiedzieć czy warto? http://allegro.pl/gitara-basowa-5-strunowa-washburn-t15b-i1415191652.html
 10. jaki_of_blade

  Czy ktoś jeszcze słucha Metalu?

  Szkoda, liczyłem na jakieś afterparty:) A słyszałeś o konkursie na dr.Steina?
 11. jaki_of_blade

  Czy ktoś jeszcze słucha Metalu?

  Dobra wiadomość jest taka, że grają na koncertach głównie kawałki z lat świetności ( w tym moje ulubione Eagles Fly Free), a z nowej płyty 2, 3 kawałki. A, że tak spytam, gdzie nocujesz?
 12. jaki_of_blade

  Czy ktoś jeszcze słucha Metalu?

  A co powiecie o nowym Ozzym? Dla mnie świetnie, tego po nim oczekiwałem i tego dostałem. Tylko, że troszeczkę niezrozumiałe jest dla mnie zwolnienie Zakka Wylde''a. Ponoć Ozzyemu nie podobało się, że nazbyt upodobniał jego projekt do Black Label Society, a na "Scream" jest jeszcze bardziej podobniej niż na poprzednich wydawnictwach.
 13. Witam wszystkich nocnych marków. Jakoś wróciłem do domu i sen wydaje mi się dalek, więc stwierdziłem, że się udzielęi. U mnie dla odmiany leci moje ostatnie odkrycie, czyli Allegaeon:)
 14. jaki_of_blade

  Czy ktoś jeszcze słucha Metalu?

  Śmieszne. Przez Twoje antypozerskie teksty sam stajesz się pozerem. Jakby to powiedział pewien mądry człowiek "śmiać się chcę i rzygać" Martwi mnie nowa płyta Kata, bo tytuł mało katowski, wspominają coś o nowoczesności. No i te długie kompozycje jakoś szczególnie pozytywnie mnie nie nastrajają.
 15. jaki_of_blade

  Czy ktoś jeszcze słucha Metalu?

  Slayera spieprzyli niestety, ale Nothing Else Matters jest genialne, zamiata oryginał moim zdaniem (czyli zdaniem kogoś kto do mety podchodzi troszkę bardziej negatywnie niż neutralnie).