Hi_my_name_is

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  5587
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Hi_my_name_is

 • Ranga
  Sekretarz
 1. Hi_my_name_is

  Zdrowie, sport, trening, odżywianie - [M]

  Dzięki wielkie, już jestem po jajecznicy, później jeszcze zjem jogurt i banana 2h przed. A z tym żeby później nie jeść już dwa razy się przekonałem jak zaraz po wyjściu z basenu musiałem biec do łazienki żeby wszystko zwrócić;)
 2. Hi_my_name_is

  Zdrowie, sport, trening, odżywianie - [M]

  To fakt, technika przede wszystkim, ale teraz jestem na takim etapie, że albo mi się uda albo nie, rozwijam technikę ale w tym momencie mogę mieć jeszcze problem, dlatego chcę i jedzeniem dodać sobie szans.) luq Dzięki, pewnie tak zrobię, a Phelps to faktycznie ciekawy przypadek.
 3. Hi_my_name_is

  Zdrowie, sport, trening, odżywianie - [M]

  W poniedziałek czeka mnie zaliczenie z pływania na basenie, a że nie jestem zbyt dobry i szybko się męczę, to chciałem was spytać, co polecacie zjeść wcześniej? Chodzi o to, że chciałbym zgromadzić jak najwięcej energii, żeby za szybko się nie wypompować. Słyszałem kiedyś, że Michael Phepls przed treningiem jadł jakieś ogromne jajecznice, może tędy droga?;)
 4. Hi_my_name_is

  Formuła 1

  Myślę, że o to na razie nie ma się co martwić, najważniejsze żeby Robert dawał radę jeździć bolidem, a wtedy na pewno nie jeden team weźmie go pod uwagę.
 5. Hi_my_name_is

  Formuła 1

  Wierzyć wierzę, ale jeszcze poczekam aż przesiądzie się do normalnego bolidu z symulatora.
 6. Hi_my_name_is

  Sztuki Walki

  Ok dzięki, może się zainteresuję treningami.
 7. Hi_my_name_is

  Sztuki Walki

  Jestem średniego wzrostu, więc chyba nie byłoby problemu za bardzo. A i jeszcze jedno pytanie, poza treningami ćwiczyliście na siłowni itp.? Bo ja biegam i pływam i nie wiem czy to by wystarczyło (w sensie może brakowało by mi siły jeśli miałbym kondycję).
 8. Hi_my_name_is

  Sztuki Walki

  I jeszcze kwestia ile mniej więcej płaciliście miesięcznie? Ja od niedawna mieszkam w Warszawie i nie sprawdzałem jeszcze jak z cenami.
 9. Hi_my_name_is

  Sztuki Walki

  I ile dni trenowałeś w tygodniu, po jakim czasie opanowałeś podstawy boksowania/mogłeś brać udział w sparingu?
 10. Hi_my_name_is

  Sztuki Walki

  Trenował ktoś z was kiedyś boks? Ja nigdy nie miałem styczności z żadnymi sztukami walki, ale boks zawsze wydawał mi się interesujący.
 11. Hi_my_name_is

  Piłka Nożna

  Macie jakiś dobry stream na ten meecz?
 12. Hi_my_name_is

  Zdrowie, sport, trening, odżywianie - [M]

  A jeszcze jeśli chodzi o ryby to jak przygotowane? Do tej pory jadłem właściwie tylko smażone, ale to raczej niezbyt zdrowo.
 13. Hi_my_name_is

  Zdrowie, sport, trening, odżywianie - [M]

  Wiesz dopiero zacząłem w zeszłym tygodniu jeść, jadłem sklepowe + owoce, ale zacznę tak jak ty, z płatkami owsianymi. Dzięki za odpowiedzi.
 14. Hi_my_name_is

  Zdrowie, sport, trening, odżywianie - [M]

  Panowie może podpowiecie mi coś odnośnie żywienia. Jeśli chodzi o sport, to trzy razy w tygodniu biegam po godzinie (poniedziałek, środa, piątek) i dwa razy pływam na basenie (wtorek, piątek) tak po 45 minut czasem więcej. Zmieniłem też trochę odżywianie się, zamiast herbat i kaw woda, czasem soki, zamiast słodyczy owoce jak banany czy grejpfruty. Poza tym jem musli, jakieś owsianki, jogurty, na obiad zwykle jakiś kurczak albo makaron. I pytanie do was co jeszcze do jedzenia byście polecali zdrowego, ale dobrze uzupełniającego organizm w potrzebne składniki. Ogólnie staram się jeść regularnie pięć razy dziennie, ale chyba czegoś brakuje w mojej diecie.
 15. Hi_my_name_is

  Motoryzacja - nasza Pasja

  Ja jeszcze dodam od siebie, że Insignia dużo lepiej się prezentuje, ta Beemka powiedziałbym nawet, że jest brzydka jak na tą markę.