Piterson

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  46
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Piterson

 • Ranga
  Robotnik
 1. > U mnie przy 4 dodatkach samo ładowanie menu przy starcie trwa tyle, że można sobie w > tym czasie zrobić gorącą czekoladę. ;p U mnie The Sims 3 z dodatkami ładuje się koło 6 minut :)
 2. Piterson

  AMD EYEFINITY

 3. Piterson

  AMD EYEFINITY

  PROSZĘ O POMOC!
 4. Piterson

  AMD EYEFINITY

  Karta graficzna umieszczona jest na samej górze panelu, jak próbowałem podłączyć kabel HDMI to nie wchodził z powodu wystającej blaszanej krawędzi obudowy, są na to jakieś sposoby? Pod spodem podłączonego ekranu widać wejście DVI które wychodzi z karty graficznej, po podłączeniu komputer nie reagujęi. Może jakieś pomysły?
 5. Piterson

  AMD EYEFINITY

  Ahh, ta mała ilość przejściówek na polskim rynku... Dziękuje Tobie Maniekk, trochę mi rozjaśniłeś, może znajdzie się ktoś bardziej kumaty w tej sprawie. ;) Z góry dziękuje.
 6. Piterson

  AMD EYEFINITY

  No wiesz, ale zawszę można zacząć z tym zabawę jeśli jest takie coś oferowane przez producenta. Interesuję mnie jakie kable są najlepsze, HDMI czy DP i jak to wpływa na pracę karty i jej temperaturę.
 7. Piterson

  AMD EYEFINITY

  Posiadam kartę graficzną AMD Radeon HD 6700 Series czy istnieje podłączenia do niej kilku monitorów? I zastosować technologię "Eyefinity"? Jestem w tym zielony, proszę o pomoc.
 8. Moim zdaniem twórcy gier nie mają co kupować zabezpieczeń do gier. Bo znajdą się tacy co je złamią Np. hakerzy.
 9. No właśnię Tego posta piszę z Googl Chrome Moim zdanie logowanie się na konta bankowe w przeglądarce w Wersji Beta to głupota!
 10. Chodziło mi Ote że można je kupić bez ruszania się z domu!
 11. Ja mam 512 Mb Ram moim zdaniem wystarcza do siedzienia na GG i robienia w Photoshopie Ale najlepiej mieć około te 1 Giga RAM''u
 12. I jak coś to Naucz się Poprawnej Polszczyzny! Bo cię nie zrozumiem! Jak jesteś Dyslektykiem to Uszanowanie! A GS dawno tam nie patrzałem i jak byłem młodszy to wypisałem tam głupoty ale teraz stara się to zmienić ! Dziękuje za Pomoc! Swój temat zamykam! Dziękuje za Pomoc!
 13. Nie chcę się przechwalać! Po Prosu chce jakiś sprzęt ! Sam zbierałem Kase i nie mówie że jestem bogaty a przeciętny ;;/ Tylko że zebrałem tyle kasy.
 14. A jak coś to mam do czego wykorzystywać moc tego komputera Chciałbym postawić Serva do Gry WoW i Może jakogoś OTS I może wykorzystywać do Moich prac graficznych ! Którymi się zajmuję od nie dawna ! I dobrze mi Idze