pretorianie

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  4373
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O pretorianie

 • Ranga
  Wróg ludu
 1. pretorianie

  Prace w Photoshopie

  Czy ma ktoś jakiś sprawdzony serial do Adobe Photoshop 10?
 2. pretorianie

  Quiz - skoki narciarskie

  JC Denton1+1
 3. pretorianie

  Prace w Photoshopie

  Mac OS X Tiger, ale już sobie poradziłem. Pokazałeś mi kierunek. Była kiedyś już raz zainstalowana taka wersja programu i zostały śmieci dlatego nie chciał przyjąć tej instalacji. Dzięki.
 4. pretorianie

  Prace w Photoshopie

  Mam Adobe Reader
 5. pretorianie

  Prace w Photoshopie

  Przy instalacji PS wyskakuje mi taki błąd. Czy ktoś może wie co to jest i jak to obejść? Proszę o pomoc.
 6. pretorianie

  Siatkówka

  Również jestem tego zdania. Rzeczywiście zawodniczki z pierwszego składu powinny przed IO mieć jakieś mecze za sobą, a ostatnią szansą na to były właśnie spotkania Grand Prix. >Wygrana cieszy, ale i tak jestem daleka Atmosfera to taka sprawa, że jak nie idzie to zawsze się psuje, Jestem pewny, że po dzisiejszym meczu atmosfera jest bardzo dobra. Więc tutaj był tak bardzo się nie denerwował. Pamiętam za Niemczyka atmosfera była zła, a one pojechały i zdobyły drugi tytuł ME. Ale zobaczymy co to będzie. Mam tylko nadzieję, że nie stwierdziły, że to już wielki sukces, że awansowały po 40 latach do IO. (za dużo "że" w mojej wypowiedzi. Sorry).
 7. pretorianie

  Siatkówka

  Dzisiaj nasze dziewczyny wygrały swój ostatni mecz z Turczynkami 3:0. Już wczoraj nieźle to wyglądało. Wygrywały z Włoszkami 2:0 ale przegrały 2:3. Dzisiaj tego błędu nie powtórzyły i skończyły w 3 setach. Pamiętajmy, że to cały czas rezerwowy skład.
 8. pretorianie

  Siatkówka

  No i nasze chłopaki wygrali dzisiaj drugi mecz z Chińczykami. Ponownie 3:1. Mam nadzieję, że forma pójdzie w górę, bo jak narazie jest naprawdę różnie. Od bardzo dobrze do słabo.
 9. pretorianie

  Quiz - skoki narciarskie

  Jak nazywał się Brytyjczyk, który otrzymał przydomek "orzeł".
 10. pretorianie

  Quiz - skoki narciarskie

  Harri Oli?
 11. pretorianie

  Siatkówka

  No i Polacy wygrali pierwszy mecz na swoim terenie, chociaż muszę przyznać, że nie zachwycili formą. Czekam na pierwszy występ Winiarskiego, ciekawy jestem w jakiej jest dyspozycji. No i oczywiście zobaczymy jak jutro się chłopaki zaprezentują.
 12. pretorianie

  Siatkówka

  Zobaczymy już niedługo. Jutro panowie zaczynają mecze grupowe LŚ na własnych parkietach, więc wymówki że są zmęczeni podróżami nie będzie (z drugiej strony źle napisałem, to nie jest wymówka po prostu są zmęczeni, sam byłbym padnięty). Ale myślę, że będzie już wiedzieć trochę więcej na temat formy naszych zawodników. Jutro z Chinami a później Japonia i Egipt. Co do pań to zadziwia mnie Bonitta, że w ogóle nie powołuje pierwszoplanowych zawodniczek. Lozano też grał drugim składem, ale później stopniowo włączał podstawowych zawodników. A tutaj Bonitta dołuje Barańską, która grała w pierwszym składzie, a teraz grała wszystkie mecze w składzie, który po prostu nie był w stanie wygrać meczu. Po co to!? Poza tym taka atmosfera sprzyja tylko jednemu - rozpadowi. Także mam nadzieję, że Bonitta ma jakiś napoleoński plan i wszystko wypali. Ale wygląda to narazie bardzo nieciekawie.
 13. pretorianie

  Quiz - skoki narciarskie

  JC Denton1+1 A z newsów, to pan Żołądź będzie pracował z Małyszem w przyszłym sezonie, wiadomość pewna i potwierdzona więc może i sukcesy wrócą.
 14. No właśnie, ta osoba nie wiedziała, że jej robię zdjęcie. Później oczywiście jej pokazałem zdjęcie, ale w momencie robienia nie wiedziała. Ale uwaga cenna na przyszłość jak będą robione zdjęcia "ustawiane". Dzięki.
 15. Co myślicie o tym portreciku?