MisioKGB

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  5514
 • Dołączył

 • Ostatnio

MisioKGB ostatnio wygrał w dniu: 25 Listopad 2017

MisioKGB miał najwięcej polubień!

Reputacja

5 Neutralna

O MisioKGB

 • Ranga
  Towarzysz Grajek

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Wiem coś o tym i popieram. Podam prosty „polski” przykład (wiem, ze za granica mówi sie o innych stawkach). Czy przeciętny Polak wolałby spędzić weekend na skubaniu w nosie, piciu piwka i oglądaniu meczu czy zarobić Ok 20 k w 2 dni bo więcej juz taka szansa sie nie powtórzy ?. Sami sobie odpowiedzcie na to pytanie. Jak mam okazje to programuje i po 18h ;). Ja wolę w tygodniu popracować na etacie, później po pracy mam drugie zajęcie, za które też mam kaskę. Weekend relaks i reset, żeby mnie do pokoiku bez klamek nie wsadzili hehe
 2. There's always a goddamn train! :d
 3. Brzydka grafika brzydką grafiką, ale zapowiada się sztos i obym się nie mylił!
 4. Jak ja się cieszę, że recenzję popełniłeś Ty Myszasty, a nie Sławek! Tyle niepotrzebnego patosu nas ominęło ! Uff ! :)
 5. Chwila niepełny singiel na premierę? Kolejne Telltale?
 6. Będę się przyglądał tej grze, beka będzie niesamowita. Ja bardzo mocno wierzę w moją religię, w instytucję kościoła również, która jest jej fundamentem. Niestety, ale ten fundament zaczyna gnić i to od dłuższego czasu. Nie przeszkadza mi to chodzić do kościoła, bo ja nie chodzę tam dla księdza tylko dla Boga i siebie. Nie przeszkadza mi to też się do Boga modlić za swoich bliskich i siebie samego co mi pomaga w codziennym życiu, jestem po prostu spokojniejszy i niech mnie wszyscy zjadą, ale w moim przypadku to działa. Temat wiary jest tematem mocno emocjonalnym i czasem warto dwa razy pomyśleć zanim się coś napisze na forum.
 7. Wstydzić się powinni i tyle w temacie. Jasne, nadgodzinki są fajne czasem posiedzę dłużej w pracy dobrze mi za nie płacą ale nie tyle godzin i nie tak intensywnie. To może odbić się na jakości samej gry. Efektywność jednostki po prostu spada drastycznie, mózg odmawia posluszenstwa.
 8. Wtedy na pewno kupiłbym nową czarnulę, zresztą już dawno kupiłbym 4kę gdyby nie 30 klatek. Co prawda w takim niesamowitym The Last of Us jest 60 klatek, a tekstury są ostre jak żyleta, serio, dawno nie widziałem tak ostrych tekstów i to w remasterze z PS3, ale tych tytułów jest za mało... Grałem u znajomego w God of War i dyskomfort miałem zbyt duży, żeby się jarać samym gameplay'em. Wiem, jestem szalony, ale tak to już jest jak się od zawsze grało na PC w 60ciu.
 9. Ale za to z pięknym HDRem, który na PC jest conajmniej...problematyczny ; P
 10. No w Generals, Tiberian Wars i Red Alerty to grało mi się najlepiej, nie było lepszych serii. Do dziś pamiętam betę trzeciego Red Alert, granie do od rana do nocy i na odwrót :) Chętnie pograłbym w coś nowego albo remaster.
 11. Większą bekę od tej sytuacji mam chyba z angielskiej wersji językowej okraszonej rosyjskim (?!) akcentem :D dramat.
 12. Myślę, że RDR2 nie schowa się przed niczym, ale nowy CoJ by się bardzo przydał. Pamiętam do dziś ten opad szczeny przy odpaleniu pierwszej części.