MisioKGB

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  5767
 • Dołączył

 • Ostatnio

Posty napisane przez MisioKGB


 1. Jak oceniacie zachowanie youtubera i związane z tym kontrowersje wśród społeczności?

  Z całym szacunkiem, ale ludzie mają już za dużo w du**ie i rozpoczynają dyskusje tam gdzie jest ona niepotrzebna. Czemu Redzi mieliby wiecej przekazac? Wyłożą 750 zł i tyle, gość miał prawo odmówić i zaproponować coś innego, mógł też wziąć prezent, sprzedać go albo wystawic na aukcje charytatywną i tym samym przekazać jeszcze więcej hajsu fundacji.


 2. L-M napisał:
  MisioKGB napisał:

  Spoko, ale pocisk w komentarzach pod filmem ogromny, gość chyba pierwszy raz trzymał pada w ręcę, poza tym, 6 pocisków wystrzelonych w głowę babki w tym zero celnych. Wyglądało to nad wyraz spektakularnie (12 minuta) ;p

  Fakt, jest trochę drewno :( Ale sama gra wygląda spoko, czekam :)

  W końcu to pre-alpha także luzik, poradzą sobie, ja się jaram ogromnie :)


 3. Prezentuje się świetnie, choć wygląda zbyt dobrze, żeby to było for real. Z każdą postacią będzie można nawiązać dialog? Zrekrutować? Każda będzie mieć swój motion capture? Ciężko mi w to uwierzyć, raczej będzie kilkanaście osób, które się będą podświetlały do interakcji. W dodatku pierwsza scena wygląda na mocno wyreżyserowaną, nie wierzę, że w zależności od tego kogo wybierzemy by zrekrutować tego eksperta dronów tak potoczą się cut scenki. Ubi znowu po bandzie, tak mi się wydaje.


 4. Znajomy opowiadał mi o Bully, to podobno była kozacka gra, nie mam pojęcia jak, ale jakoś mnie ominęła, 2006r to był udany growy rok, Company of Heroes, Oblivion, Dark Messiah od Arkane przyprawiający wymaganiami o zawrót głowy i inne tytuły. No tak, Bully mnie ominęło, teraz to już chyba nie dałbym rady, ale sequel? Bardzo chętnie :) Osobiście bardzo chciałbym wreszcie zobaczyć gameplay sequela Oriego, no i oczywiście coś więcej spod znaku Star Wars! Kolejna gra od PlayDead byłaby wisienką na torcie :)