Zgreed66

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  7965
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Zgreed66

 • Ranga
  Wróg ludu

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. I nie ma co na to liczyć dopóki nie zejdą z procesem ;p
 2. Podnosić wiek emerytalny, ale nie ruszać ZUSu i jego pałaców ;P Wybór pomiędzy Balcerowiczami i socjalistami... #$@!%&
 3. Zgreed66

  Opinia: Wiedźmin 3 a problem rasizmu

  > Już sam ten fakt udowadnia, że Słowianie utrzymywali mniej lub bardziej intensywne kontakty > z mieszkańcami Bliskiego Wschodu A tam słowianie i ich szlaki handlowe ;p Karol Młot pogromca Kebabów since 732 :] (pomijajac reszte zaszłości historycznych ;p)
 4. Na szczęście nie zaczyna ;p To jednak jest dalej poziom r7 250. Czyli na dobrą sprawę jakieś 5 lat wstecz. A jednak jestem ciekaw jak tam przepustowość pamięci. Bo tam jest low, low. Nawet w Bioshocku.
 5. Jak miałbym stawiać to 200 lat jest tylko aby było "to samo, tylko inne". Coś na wzór "ceteris paribus". Równie dobrze, możecie się pochlastać, że żyjecie w drugim średniowieczu i doskwierają wam problemy jego wczesnego okresu ;p Coś tam niby dostępne jest, ale co z tego jak warunki nie takie ;p Taka uwaga. To, że coś ma tę samą nazwę, nie znaczy, że to dokładnie to samo. Nowe chłopaki równie dobrze mogli sobie mózgi z siusiakami pozamieniać :) Co w sumie by wyjaśniało dlaczego przez 200 lat nic się nie zmieniło ;p /joke Inna sprawa, że jest to po prostu cienkie jak piwo karmelkowe. I tylko tak jako osoba trzecia bym ocenił jaki był problem z Falloutem 3. Jak dla mnie po prostu strzelili prostego TESa w swiecie fallouta. Nie szukałbym jakichś cudów.
 6. Powrót do klasyki! Yeah! Jeszcze tylko wyczesany soundtrack i będzie jazda. Tylko pytanie jak z moim wiekiem ;p Trochę czasu od THPS 2 minęło ;p
 7. Mam dziwne wrażenie, że az kickstarter zdechł xD
 8. "Kartel narkotykowy Santa Blanca zamienił Boliwię w narko-stan, gdzie panuje bezprawie, niesprawiedliwość i przemoc. Aby zaprowadzić porządek, amerykańskie siły specjalne - Ghosts - zostają wysłane na misję mającą na celu pokonać narkotykowy kartel i przerwać jego sojusz ze skorumpowanym rządem." Nie wiem czy to brzmi bardziej jak ponury żart, czy jako co :)
 9. Horizon wygląda okropnie głupio i drewniano.
 10. Corelation does not imply causation :] Jak dla mnie najpierw upraszczali questy i dialogi, a potem udźwiękowiali i wpakowali to kółko ^.^ Biorąc pod uwagę jak wyglądają gry Beth udźwiękowienie to najmniejszy problem ;p Zaczynając od tego jak wyglądają ich questy i jaka jest ich struktura. Nie wiem. Choćby porównując to z nowym wiedźminem, a tego z PoE. Udźwiękowione dialogi są. Kółko nawet mogłoby być bo opcje dialogowe to na palcach jednej ręki bym zmieścił. Ale pod względem dowolności, złożoności wyborów ścieżek to gra trzyma się tak na prawdę kupy ;p Co muszę przyznać nawet ja, pomimo tego, że cała "fabularna" reszta nawet mi nie podchodzi ;p [za to PoE, bardzo] Nawet argument o narzuconej osobowości tutaj nie działa, bo nowy Wiedźmin i tak tutaj Geraltowi daje w cholerę dowolności. Choć czasem jest parę technicznych zgrzytów, to jednak to inna bajka ;p
 11. Nie spodziewałem się, że to jednak żyje. Ciekawe czy coś, albo raczej ile wycięli ;p
 12. Biorąc pod uwagę, że DE ma w zasadzie dawać powód do zastanowienia się to filmowe zakończenia są właśnie świetne. Nie starają się bawić w kreślenie zmian (co jest i tak warte tyle co pic na wodę). Ale po prostu poruszają problem. Cieszyłbym się jakby tak zostało. Darrow ftw.
 13. Gdzie autor wskazuje tę Uber PCtowość? Chyba jednak się czepiasz i chcesz flame''u.