Flash606

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  891
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Flash606

 • Ranga
  Delegat
 1. Flash606

  Fallout 2 - temat ogólny

  Ej, tej broni nie znam (albo nie pamiętam, co bardziej prawdopodobne znając moją pamięć). Ale co do twojego wcześniejszego pytania: ja Sulikowi zawsze dawałem karabinek 5,56mm. To, co on robił z nim, to taka mała Apokalipsa. Wystarczy powiedzieć, że na platformie zabijał trzeciego żołnierza w Power Armor, kiedy ja jeszcze męczyłem się z pierwszym i to Bozarem i Gaussem. Mayrona nie miałem, więc nie powiem, ale zgadzam się z sodolisem - tej ofermie lepiej dać jakiś pistolecik. Przynajmniej obrażenia od jego friendlly fire będą mniejsze. Jak będziesz miał Marcusa to nie dawaj mu niczego, co strzela seriami. U mnie miał plazmę i świetnie sobie radził.
 2. Flash606

  MODERATORZY: jacy są naprawdę?

  Faktycznie na wszystko można znaleźć/napisać nowe paragrafy. Tak na przykład twój krwawy ślad dłoni - na nic zdadzą się twoje tłumaczenia, że to krew syntetyczna (tak, czytam ten temat od pewnego czasu ;]). I tak mnie też można ukarać, bo w avku mam Bendera - podłego robota, który ciągle pije alkohol, cieszy się z cudzego nieszczęścia i jest złodziejem. To też da się podciągnąć do nakłaniania do zła.
 3. Flash606

  Fallout 2 - temat ogólny

  Ale nie wszyscy są tacy źli. Jest bodajże przewodniczący rady miasta Vault City i z nim można dojść do porozumienia. W ten sposób można olać Pierwszego Obywatela (kocham, jak ona się złości ^^) i pomóc Gecko. Z tego co pamiętam nie przeszkodzi to w zdobyciu tego holodysku. Przynajmniej ja zawsze go dostawałem.
 4. Flash606

  Szkoła i sprawy wokół niej. [M]

  Mogą być trzy w tygodniu, po jednym na dzień. Ale, powiedzmy sobie szczerze, kto przestrzega praw ucznia, a? Sam ostatnio miałem dwa sprawdziany tego samego dnia.
 5. Linka ci nie dam, bo to z pamięci: przeciętnie co 3 sekundy. I naturalnie i wyniku wypadków wszelakich (nagrody Darwina też są liczone ;>).
 6. Mam nadzieję, że dodadzą, bo premiera niemiecka miała miejsce kilka miesięcy temu (tu też głowy nie daję). A te jaskinie są jakoś oświetlone przez różnego rodzaju pochodnie, latanie, magicznie światełka? Bo trochę irytowały mnie pochodnie w krypcie na wyzimskim cmentarzu. Nieraz muszę chodzić w kompletnych ciemnościach i wiem, że nie jest to miło przeżycie. Przynajmniej w Wieśku dosyć jasna noc jest wyjaśniona - Geralt jako wiedźmin ma ciut lepszy wzrok od innych ludzi. A potwory łatwo namierzyć, bo nie sposób przeoczyć tych czerwonych kółek ;].
 7. Flash606

  Fallout 2 - temat ogólny

  Ciekawa pamiątka jest także w budynku, przed którym stoi Marcus w Broken Hills (to to chyba posterunek był, czy cuś). W jednej z szafek jest gumowa lala (chyba używana, ale głowy nie daję xD). A ktoś pamięta stare małżeństwo mutantów w BH?
 8. Bo to trochę inne gry są. Geralt, jako wiedźmin, może korzystać z szeregu eliksirów w tym z Kota. Te ciemności wymuszają używanie go, chociaż gram teraz na wysokim poziomie trudności i nie używam go. No, ale czego nie zrobi znudzony Flash ;]. Z tego co pamiętam, to sami twórcy Wieśka powiedzieli, że nie mogli zrobić prawdziwej nocy, bo było... za ciemno. A co do samego Drakensang - może będzie to zmienione w premierowej wersji albo jakimś patchem. Jeśli nie, to pozostaje pobawić się barwami w opcjach gry, ale tak być nie powinno. Hmm, a teraz zastanawiam się nad EK Drakensang. Dwa razy droższa, ale zawartość kusi.
 9. Flash606

  Wszystko o Naruto :)

  Powtarzam: Kakashi nie zginie, dopóki nie zobaczymy jego twarzy! Jeśli jednak Kishimoto uparł się na to, to to... zbieram ekipę, która go nawróci. PS. Jak dal mnie to pierwszą osobą, do której pobiegłby Kakashi, byłby Jiraya. Ero-senin pewnie napisał kolejną książkę po śmierci ^^.
 10. Flash606

  Wszystko o Naruto :)

  Jak dla mnie to też śmierć kliniczna. Przecież Kishimoto nie uśmierci go w środku walki z Peinem. Ale coś mi się widzi, że wreszcie zobaczymy twarz Kakashiego. Jego ojciec nie już maski i może pojawi się jeszcze Obito. Kakashi wróci do żywych i pokona Peina swoją twarzą (pamiętacie ten chapter, kiedy 7 Team starał się zdjąć jego maskę?) xD.
 11. Flash606

  Air Soft Gun - hobby dla maniakow

  Wybór kamizelek jest tak duży, że nie ma sensu podawać konkretnej. To samo z hełmami i resztą. Wybieraj http://www.taiwangun.com/shop,list,021008,1 http://www.taiwangun.com/shop ,list,021004 Jeśli chodzi o ochronę mordopyska http://www.taiwangun.com/shop,show,1117 maska http://www.taiwangun.com/shop,show,154 okulary http://www.taiwangun.com/shop,show,690 gogle Z broni nadal polecam http://www.taiwangun.com/shop,show,172 http://www.taiwangun.com/shop,show,682 Bez tego ani rusz http://www.taiwangun.com/shop,list,021005 O resztę pytaj Gunnera ;].
 12. Flash606

  Zdjęcia forumowiczów

  Przez cały długi weekend nic nie jadłeś, co? Ale czy musiałeś zjeść samego siebie? Mogę mieć tylko nadzieję, że byłeś smaczny. ;]
 13. Flash606

  Fallout

  Jade Empire, Oblivion, Mass Effect - action cRPG Diablo - hack''n''slash To tak przy okazji. Mam takie małe pytanie: jak oceniasz grafikę Fallouta?
 14. Flash606

  Wszystko o Naruto :)

  O, a to nie jest zakończenie ^^. Zdradzę ci Wielką (prawie jak Chouji AAA! <pędzący na niego Chouji> Uff, żyję) Tajemnicę Naruto. Myślisz, że dlaczego Saskacz tak bardzo chciał uciec z Konohy, a teraz chce się zemścić? ;]
 15. Flash606

  Wszystko o Naruto :)

  Podobnie mi się widzi. Zapewne Kishimoto poświęci sporą część chaptera, bu pokazać rozterki Saia. Jednak ostatecznie zabije Danzou i przy okazji walnie jakiś fajny tekst. Śmierć Sasuke? ^^