Lnx

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  2292
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Lnx

 • Ranga
  Sekretarz
 1. W nawiązaniu do powyższego - znalazłem dwa modele Kossa, które myślę że by mi podpasowały: Koss Porta Pro i Koss UR40. Opinii z internetów już się trochę naczytałem, chciałbym spytać czy ktoś może miał z nimi do czynienia i powie mi coś więcej o którymś? ;)
 2. Poszukuję słuchawek nausznych, które byłyby przede wszystkim lekkie i wygodne (jako że noszę okulary na codzień, wiele modeli jest po prostu niewygodna po dłuższym czasie, szczególnie w takie upały jak obecnie). Przede wszystkim do słuchania muzyki, źródłem będzie najzwyklejszy laptop. Cena tak mniej więcej 150 zł. Dzięki za wszelkie propozycje. ;)
 3. Lnx

  YouTube

  JuTjub chyba mnie nie lubi. :P Od dwóch dni nie jestem w stanie obejrzeć tam czegokolwiek w przyzwoitej jakości (od 360p wzwyż). Co gorsza, nawet jak próbuję ściągnąć jakiś film ze strony to pobiera się on z prędkością ~20 kb/s. Do tej pory na łączu 2Mb/s spokojnie mogłem wszystko oglądać... Najlepsze jest jednak to, że playery na innych stronach śmigają aż miło. Google naprawdę powinno doinwestować w serwery. ;p
 4. O ile się nie mylę, to była pierwsza oficjalna zapowiedź czegokolwiek związanego z HL2 (obrazek poniżej). No, potem jeszcze różne artykuły i przede wszystkim prezentacja na E3 2003.
 5. Jakby co to Ricochet 2 jest takim nieoficjalnym kryptonimem Gabena dla HL3, więc wiecie... ja bym się na to nie obraził. ;) Co do aktualizacji HL2, to już chyba ze trzech pracowników Valve zaprzeczyło info o nowym ARG.
 6. Hm, prawdziwy skandal toby dopiero był jakby zmienił się aktor podkładający głos pod Gordona Freemana. ...szkoda tylko, że nikt by tego nie zauważył. :(
 7. Holiday 2013 oznacza święta Bożego Narodzenia 2013, jakby co. ;)
 8. Czy przerzucenie całego folderu Steama na inna partycję dysku nie spowoduje komplikacji w uruchamianiu gier (kwestia ścieżek dostępu itp.)?
 9. Kurcze, nie pomyślałbym, że Audiosurf daje aż tak dużo fun''u. :D Polecam. ;)
 10. Hm, nieciekawie, ale może zrozumiem cośtam ze słuchu. :P Nie wiesz może jak jest z AC2 i kolejnymi częściami?
 11. Czy Assassin's Creed (jedynka) ze Steama jest z polskim dubbingiem i/lub z napisami?
 12. Lnx

  Kącik fanów Half-Life 2

  Nie ma całego Xen (wydadzą go później), mod kończy się w Lamda Core. Z co-opa twórcy chyba w ogóle zrezygnowali, za jakiś tam czas mają za to wypuścić multi (deathmatch).
 13. Lnx

  CD-ACTION

  Istnieje coś takiego jak archiwum ocen w CDA? Jeśli nie, ma ktoś może listę wszystkich gier, które dostały 10? Z góry dzięki. ;)