ToxicIce

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  523
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O ToxicIce

 • Ranga
  Delegat
 1. ToxicIce

  Soul Sacrifice - recenzja

  Ja akurat Monster Hunter lubie, ale demo tej gry... kurde ile to grywało się od wydania europejskiego dema. Pomysł na grę świetny, wykorzystywanie konsolki jest dobrze przemyślane. Jak dla mnie gra zasługuje jak na razie na 9- bo do perfekcji no faktycznie gdyby lekko ulepszyli SI było by cudownie! Czekam na zapowiedz 2 części bo ta gra ma potenciał!
 2. ToxicIce

  Rayman Legends z datą premiery

  Info jest niedokładne bo też na Vita wychodzi Rayman Legends. A PC to kwestia czasu, bo Nintendo chciało mieć exclusive na Wii U ale oczywiście Ubi nie pozwoli na to żeby tak zmarnowało się i dobrze. Własnie Ubi widać ze wraca na prostą drogę ( mimo wpadek Assasynów ale dobrym Far Cry 3 i tym zapowiadanym Blood Dragon)
 3. Wstyd się przyznać ale do dziś mam Virtual Boy i Jaguara.. Ale artykuł, naprawdę świetnie zrobiony. Może by tak więcej zrobić z takiej serii wpadek itd.
 4. Dzięki za to info. Już sobie zapisałem przypomnienie wrazie czego i jade tam ;D
 5. Jak dobrze ze sobie EK zamowilem wczesniej. A co do gry.. własnie dobrze robią! Stare dobre dodatki pełnoprawne a nie DLC.
 6. Niedługo chyba będzie Lego Lego Harry Potter itd.
 7. Skąd ta pewność że ESRB i achievementów by nie skołowali na Prima Aprilis? Ale jeśli to jest prawdziwe to.. kurde już chce zamówić sobie ten dodatek.
 8. ToxicIce

  Ragnarok Odyssey - recenzja

  Sam też chciałem Monster Hunter''a nowego ale ta gra jest naprawdę dobra. Faktycznie gdy pobrałem demo i 1 raz odpaliłem je myslałem że to cukierkowe coś nie do grania ale zaskoczyło mnie ogromnie i.. no jak dla mnie pełna 8 na ocene nadaje się.
 9. Gra jest świetna, sam kupiłem na PS Vita i przyznam że byłem... ogromnie zaskoczony jakością. Microsoft dowalił taka cenę że nie dziwie se ze autor gry by teraz ominoł XBLA
 10. ToxicIce

  Sony zamawia Wormsy na PS Vitę

  Niech to będzie 2D i jak było za czasów Armageddon rozgrywka a będę zadowolony.
 11. Czyli znowu czekanie na GOTY... Chyba niedługo nikt nie będzie kupował gier w premiere ( chyba że będa season-pack w zestawie ) tylko czekać rok na GOTY i wtedy to będzie inna rozmowa.
 12. W końcu! Bo te gry z PS Vita troche.. słabo wyglądają przy kolekcji gier z PSP ( chodzi o ilość nie jakość gier ). Ale z tymi 100 grami trochę przegieli ale jeżeli będą to tytuły tylko lub też na PS3 dostępne.. to nawet dobrze będzie.
 13. Niech lepiej nic nie robi z gier. Do dziś mam... złe wspomnienia z Atari i grą E.T. ...
 14. ToxicIce

  God of War: Wstąpienie - recenzja

  To nie będzie koniec Kratosa.. oj nie będzie. Mimo że co było w 3 części ( To gdzie on w końcu wyląduje.. skoro nigdzie go nie chcą?) to i tak będzie jakaś cześć następna.
 15. ToxicIce

  QuakeCon 2013 zapowiedziany

  Doom 4 i Quake 5. Tego pragnę ale błagam.. nie ważne jaka grafika itd. tylko o jedno... a raczej o 2 rzeczy prosze : Nadal 9 broni na raz i życie na apteczki.