Wrukos

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  3723
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Wrukos

 • Ranga
  Przewodniczący

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Hm, rozwiązanie problemu rozłożyło mnie na łopatki. Wiatrakiem wystarczyło energicznie zakręcić i zaczął pracować.. :>
 2. Witam Panowie, zwracam się do Was z prośbą o rozwiązanie mojego problemu, bo za nic w świecie nie mogłem sam do tego dojść z moją ubogą wiedzą dotyczącą wszelakiego sprzętu elektronicznego :). Mianowicie po dzisiejszym czyszczeniu podzespołów (w trakcie którego dosłownie NIC nie odłączałem, nie było potrzeby) przestał mi działać wiatrak karty graficznej. Wszystko jest podłączone prawidłowo i jak wspomniałem nie było odłączane. Wiatrak działał jeszcze dzisiaj. Jeśli jest to istotne, to moja karta graficzna to Gigabyte Radeon 7770, a zasilacz OCZ 500W. Pozdrawiam.
 3. Zbyt późno na edit :/. Rozwiązałem problem za pomocą.. uruchomienia gry w trybie zgodności z winXP SP2.
 4. Witam, zainstalowałem dzisiaj grę i po wejściu do menu nie mogę totalnie nic zrobić poza alt+tab i wyjściem. Gra nie reaguje na jakikolwiek klawisz. Co mogę na to poradzić? Windows 7, oryginalna kopia gry.
 5. Stworzyć grę gorszą od drugiej części Dragon Age będzie piekielnie trudno, więc jako taki kredyt zaufanie BioWare ode mnie ma, jednak.. To studio znane z masy wydawanych DLC jak mało kto, więc pojawi się ich mnóstwo, jak zawsze. DLC dodające kompanów do drużyny były jedynie kroplą w morzu..
 6. Wrukos

  The Elder Scrolls Online

  Gramy chyba w inne gry lub na innych serwerach.. Mało graczy? Nie zgodzę się. Chat w grze żyje, banki (czyli po prostu magazyny) okupowane są nieraz przez minimum stu graczy, trzeba się przepychać do warsztatów craftingu, w public dungeonach można z graczy spokojnie stworzyć kilka drużyn na końcowego bossa, na przedmieściach i rozdrożach nie ma możliwości nie spotkania żywej duszy.. A, pozostaje jeszcze kwestia Cyrodiil (i tu potwierdzam błąd z Twojego wcześniejszego posta - czasem podczas loadingscreen''a gra potrafi się scrashować, choć mnie zdarzyło się to wyłącznie raz) i Alliance War. Owa wojna frakcji jest okupowana i graczy bawiących się w tę formę PvP jest tak wiele, że w lokacji Cyrodiil mój internet ledwo zipie. Reszta Twojej wypowiedzi to po prostu w większości krytyka, która zrodziła się u Ciebie poprzez fakt ceny gry i wymaganych opłat, których jestem ogromnym zwolennikiem. Pozdrawiam.
 7. Wspomnij także o tym, że ten sam koń jest dostępny także w grze do kupienia za złoto, więc to tylko droga na skróty, nie P2W. Upgrade do edycji Imperial to nic złego, więc na ten moment w TESO nie ma ŻADNEJ DROGI NA SKRÓTY POPRZEZ MIKROPŁATNOŚCI.
 8. Wrukos

  The Elder Scrolls Online

  Nie nazwałbym mojego pierwszego kontaktu z grą ''bezproblemowym'' - zostałem zaskoczony przymusowym potwierdzeniem subskrypcji, więc zdecydowałem postawić na wygodny PaySafeCard - dwie godziny szukania go, następnie zapłata i 60 dni gry (30 dni za darmo + 30 opłaconych). Trochę to śmieszne, bo każdy, kto przeczyta na pudełku: "30 DAYS FOR FREE!", jest przekonany, iż będzie mógł pograć sobie ten miesiąc, a dopiero potem, jeśli zechce, zapłacić za kolejny/e. Co do płatności kartą to udało mi się dotychczas wyczytać tyle, iż ściągana jest uzgodniona kwota z konta, w ciągu 72h karta jest weryfikowana, po czym pieniądze wracają na konto i są z powrotem ściągane po zakończeniu darmowych 30 dni. Co do samej gry - wyśmienita, wspaniała, cudowna w moim odczuciu, odczuciu fan boy''a serii TES. Niebawem napiszę coś więcej, ale uwierzcie - WARTO.
 9. Wrukos

  The Elder Scrolls Online

  Prawdopodobnie nieaktualne, przepraszam. Jako zapaleniec uniwersum TES strasznie jestem "napalony" na tą grę, więc zanim launcher się odpalił (a w nim komunikat, że darmowe 30 dni sklep "odpali" automatycznie), ja już majstrowałem na stronie TESO. Pozdrawiam, w razie problemów odezwę się.
 10. Wrukos

  The Elder Scrolls Online

  Po ogromnych problemach z rejestracją (captcha itp., więcej w internecie), mam wybrać teraz metodę subskrypcji. Chcę skorzystać z 30-dniowej możliwości gry, która mi przysługuje. Potrzebuję kodu - gdzie on jest?
 11. Wrukos

  The Elder Scrolls Online

  Właśnie, jak ten crafting wygląda? Chodzi mi konkretnie o kwestię receptur/przepisów/schematów. Poznajemy je automatycznie wraz ze zwiększaniem poziomu postaci/craftingu, kupujemy/znajdujemy, czy też może znamy wszystkie od samego początku rozgrywki? Pozdrawiam.
 12. Wrukos

  The Elder Scrolls Online

  Jeśli się nie mylę, to podczas składania zamówienia widniało: "Planowana wysyłka: 02.04.2014". A jeśli się mylę, to i tak uważam, że zamawiający pre-order winni mieć jakąś korzyść z tego (czyt. wcześniejszy dostęp do gry). PS. Wiem o early access, jednak ja nie mam do niego dostępu ze względu na płatność za pobraniem. EDIT. Ja zamawiałem w połowie marca. A Ty?
 13. Wrukos

  The Elder Scrolls Online

  Wysyłka z gram.pl miała być dzisiaj, gra zostanie wysłana jutro.. Śmiech na sali. "W większości przypadków nasi klienci grę mają już dzień przed premierą!" - chyba trzeba było napisać, że dzień PO premierze.. Pre-order. Dobre sobie.
 14. Wrukos

  Kwasy by Jasió, James & SiniS

  http://awruko.pl/work/6519/ Obrazek (a właściwie rozmowa na nim przedstawiona) mnie zniszczył.. :) Najśmieszniejsze jest to, że takowe sytuacje mają jak najbardziej miejsce w rzeczywistości! ;> // Swoją drogą bardzo polecam w/w serwis, według mnie trzyma wyższy poziom, niż Kwejk, nie zauważyłem, by był opanowany przez gimnazjalistów, warto od czasu do czasu zajrzeć :). Pozdrawiam.