pepsi

Ekipa Gram.pl
 • Zawartość

  1456
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O pepsi

 • Ranga
  Newsroom gram.pl
 1. Problemy obecnego świata są na tyle uniwersalne, że można je z powodzeniem podchwycić w innej scenerii i miejscu na osi czasu.
 2. Kochani, babol straszliwy, najmocniej przepraszam. Ze skrótu myślowego wyszła potwora, kajam się i proszę o wybaczenie.
 3. Ja również nie mam nic przeciwko podobieństwom do Deus Ex. Chociaż za widok TPP bym się nie pogniewał. Mimo wszystko wielu narzekających zapomina, że i tak najważniejsze jest, KTO grę robi. Ludzie chcieli czegoś podobnego do Wiedźmina 3, bo im się podobał. Z widokiem FPP kojarzą niezawsze pozytywne doświadczenia. Zapominają, że to dalej będzie cRPG od Red-ów.  Cóż, nie będę ukrywał, że sam zdecydowanie bardziej preferuję gry TPP, ale w przypadku Cyberpunku 2077 kwestia perspektywy po prostu nie ma prawa być deal-breakerem :)
 4. Variety po pokazie pisze, że Cyberpunkowi bliżej do Deus Ex niż Wiedźmina. Takie same wrażenie odniosłem zapoznając się z powyższymi informacjami. W to mi graj :)
 5. Trudno by było w tytule zmieścić całe wyjaśnienie, od tego jest treść wiadomości. Reszta to Twoja interpretacja, do której masz pełne prawo. Nie zmienia to tego, że ceny w poniedziałek faktycznie spadły.
 6. Też na to liczyłem, zwłaszcza że znalazłem dwa sklepy z miesiąc temu które oferowały Dead Island 2 za 59 euro. Byłem bardziej niż pewny że będzie Dying Light i Dead Island 2. Jeszcze może nie wszystko stracone .E3 jeszcze trwa  Może na konferencji Sony coś będzie.  Dead Island 2, jeszcze to od Yagera, zostało zapowiedziane właśnie na konferencji Sony w 2014 roku. Nic więc straconego, choć prawda jest taka, że o grze ostatnim razem pisaliśmy ponad rok temu i nie ma co ukrywać, że trochę odeszła w zapomnienie. http://www.gram.pl/news/2017/05/08/dead-island-2-nadal-powstaje.shtml
 7. Uff. a myślałem, że tylko mnie nie porwało. Na szczęście to tylko trailer, ale spodziewałem się czegoś... innego.
 8. ja bym na pewno dodał pierwsze informacje o nowych SW. Szkoda jeno, że żadnego teasera na podkręcenie klimatu nie dorzucili.
 9. Nie ma błędu. EA podało w oficjalnym komunikacie, że konferencja rozpocznie się o 20.00 i tak się stanie. Transmisja faktycznie ruszyła o 19.00, ale to nie jest oficjalna część.
 10. Tak naprawdę wybór sprowadzał się do Mortal Kombat 11 i właśnie DMC 5. Ponieważ jednak w przypadku tej pierwszej gry był jakikolwiek punkt zaczepienia (lichy, bo lichy, ale był), a w czasie publikacji artykułu o DMC 5 nie było nawet pół plotki (te pojawiły się tuż po), wybór padł na MK.
 11. Zapewniam, że forma użyta w newsie jest poprawna. Pisanie "Gwiezdne Wojny" to niestety bardzo często występujący błąd.
 12. Odnoszę wrażenie, że wręcz przeciwnie - raczej ci, którzy chcieliby wyręczyć scenarzystę w napisaniu scenariusza.
 13. Vader na różowo i z podkładem "I want to break free" mógłby dla tej gry zrobić wiele dobrego ;)