pepsi

Ekipa Gram.pl
 • Zawartość

  1458
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O pepsi

 • Ranga
  Newsroom gram.pl
 1. Uprzedzając ewentualne pytania i wątpliwości, Star Wars: The Last Jedi w niektórych językach funkcjonuje jako Ostatni Jedi w liczbie pojedynczej (co oznacza, że należałoby odmieniać tytuł jako Ostatniego Jedi), a w innych w liczbie mnogiej (Ostatnich Jedi). Sam Rian Johnson w jednym z wywiadów stwierdził, że nigdy nie przywiązywał wagi do tego czy jest to lp czy lm, ale w jego głowie tytuł zawsze funkcjonował w liczbie pojedynczej - i stąd zastosowanie tej właśnie formy przy odmianie.
 2. Problemy obecnego świata są na tyle uniwersalne, że można je z powodzeniem podchwycić w innej scenerii i miejscu na osi czasu.
 3. Kochani, babol straszliwy, najmocniej przepraszam. Ze skrótu myślowego wyszła potwora, kajam się i proszę o wybaczenie.
 4. Ja również nie mam nic przeciwko podobieństwom do Deus Ex. Chociaż za widok TPP bym się nie pogniewał. Mimo wszystko wielu narzekających zapomina, że i tak najważniejsze jest, KTO grę robi. Ludzie chcieli czegoś podobnego do Wiedźmina 3, bo im się podobał. Z widokiem FPP kojarzą niezawsze pozytywne doświadczenia. Zapominają, że to dalej będzie cRPG od Red-ów.  Cóż, nie będę ukrywał, że sam zdecydowanie bardziej preferuję gry TPP, ale w przypadku Cyberpunku 2077 kwestia perspektywy po prostu nie ma prawa być deal-breakerem :)
 5. Variety po pokazie pisze, że Cyberpunkowi bliżej do Deus Ex niż Wiedźmina. Takie same wrażenie odniosłem zapoznając się z powyższymi informacjami. W to mi graj :)
 6. Trudno by było w tytule zmieścić całe wyjaśnienie, od tego jest treść wiadomości. Reszta to Twoja interpretacja, do której masz pełne prawo. Nie zmienia to tego, że ceny w poniedziałek faktycznie spadły.
 7. Też na to liczyłem, zwłaszcza że znalazłem dwa sklepy z miesiąc temu które oferowały Dead Island 2 za 59 euro. Byłem bardziej niż pewny że będzie Dying Light i Dead Island 2. Jeszcze może nie wszystko stracone .E3 jeszcze trwa  Może na konferencji Sony coś będzie.  Dead Island 2, jeszcze to od Yagera, zostało zapowiedziane właśnie na konferencji Sony w 2014 roku. Nic więc straconego, choć prawda jest taka, że o grze ostatnim razem pisaliśmy ponad rok temu i nie ma co ukrywać, że trochę odeszła w zapomnienie. http://www.gram.pl/news/2017/05/08/dead-island-2-nadal-powstaje.shtml
 8. Uff. a myślałem, że tylko mnie nie porwało. Na szczęście to tylko trailer, ale spodziewałem się czegoś... innego.
 9. ja bym na pewno dodał pierwsze informacje o nowych SW. Szkoda jeno, że żadnego teasera na podkręcenie klimatu nie dorzucili.
 10. Nie ma błędu. EA podało w oficjalnym komunikacie, że konferencja rozpocznie się o 20.00 i tak się stanie. Transmisja faktycznie ruszyła o 19.00, ale to nie jest oficjalna część.
 11. Tak naprawdę wybór sprowadzał się do Mortal Kombat 11 i właśnie DMC 5. Ponieważ jednak w przypadku tej pierwszej gry był jakikolwiek punkt zaczepienia (lichy, bo lichy, ale był), a w czasie publikacji artykułu o DMC 5 nie było nawet pół plotki (te pojawiły się tuż po), wybór padł na MK.
 12. Zapewniam, że forma użyta w newsie jest poprawna. Pisanie "Gwiezdne Wojny" to niestety bardzo często występujący błąd.