VictoriaKinger

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  566
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O VictoriaKinger

 • Ranga
  Przodownik
 1. VictoriaKinger

  3 wyrazy - zabawa

  Na angielskim tyłku są zawsze spaliny. biustonosz, basen, laska
 2. Hej, jak zrobić, żeby w edytorze map stworzyć inne miasto (żeby nie było wszystko niebieskie tzn. żeby nie należało do mnie), jak zrobić przyjaciół i wrogów.
 3. VictoriaKinger

  Opisz poprzednika - zabawa

  Madoc Sorry, ale nie zauważyłam cię. Mam nadzieję, że teraz się jakoś zrehabilituję (jak ktoś mi teraz kogoś opisze przede mną, to dostanę wścieklizny:D). Kilka razy widziałam go już na forum. Na pierwszy rzut oka widać, że jest brygadzistą. Serdeczne gratulacje, naprawdę się cieszę i doceniam awans (dostać się na brygadzistę nie jest tak łatwo). Strasznie mroczny awatar, naprawdę...Och, powtarzam się, sorry, Madoc. Dobra, na tym kończę i idę na drzewo banany prostować, mam nadzieję, że chociaż w 1/2 się zrehabilitowałam...
 4. VictoriaKinger

  Opisz poprzednika - zabawa

  Lesz3yk Skoro większość forumowiczów używa słowa "człowiek", to ja też go użyję. Ten forumowicz to człowiek ze statusem brygadzkista. Ksywka jest oryginalna i śmieszna. Avatar...W sumie te kropki pasują do ksywki. To, co teraz napiszę będzie śmieszne, ale cóż innego mam napisać? Pierwzszy raz widzę go na forum, pomimo, że jestem aktywna w forumowych dyskusjach i znam wielu ludzi, np.: Kamil.i.Maciek, olcia13, ko?nik, PREDATOR X, edeń, xwx, Wourd up itd. Pozdrawiam i życzę dalszych awansów.
 5. No właśnie...Dlaczego nie możemy produkować np.: samochodów? Bo rząd kradnie kasę...od nas.
 6. To Świetlista Wizja. Po za tym mam pewne "ale" do twej rady. Technologia zmiany pogody i budynek są niedostępne w Krynn. Może znasz jakiś kod?...
 7. No to zapytam inaczej: co oprócz żarcia czy innych mniej ważnych produktów jest coś superważne, z najnowszą technologią jest polskie, hm?
 8. VictoriaKinger

  Sepsa - przekleństwo XXI wieku

  No bo każdy wie, jak zwalczyć grypę, no nie? A jednak tyle osób umiera...
 9. VictoriaKinger

  3 wyrazy - zabawa

  Po autostradzie jechał samochodzik na baterie z sokiem. Chrupki, piesek, miska
 10. Dzięki:D. Skorzystam z propozycji...Przeszedłeś już Legendy?
 11. Po za tym kończę Krynn. No i wybiłam wszystkich wrogów za południowym mostem. Gdzie jeszcze mogę ich znaleźć (barbarzyńcy).
 12. VictoriaKinger

  3 wyrazy - zabawa

  Rozpoczęły się kalkulacje, moja koleżanka właśnie wpisywała dziwne liczby z nieznanej mi tabeli. Łóżko, noc, toaleta
 13. Ja to jestem taka zacofana, bo większość czasu spędzam na Legendach (konkretnie kończę teraz Krynn).