d7

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  815
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O d7

 • Ranga
  Delegat
 1. > W jaki sposób aktywować klucz? Otwórz steam i tam aktywuj swój klucz
 2. d7

  Final Fantasy XIV - temat ogólny

  Faktycznie - headstart był fatalny, jednak obecnie sytuacja ustabilizowała się - kolejka maksymalnie 100 osób, 5min czekania. Dla mnie abonament był właśnie argumentem za tym aby w grę zagrać. Questy są zróżnicowane. Od standardowych idź, zabij x mobów i wróc po biegaj między krainami i gadaj z ludźmi ;) Na temat klimatu wiele nie powiem, ponieważ nigdy w FF nie grałem :) Ale mój znajomy, który jest fan-boyem FF twierdzi, że pod tym względem FF jako MMO jest genialne. System walki jak w każdym target-lock''u - nic nowego. Serwery są wspólne dla obu platform, co więcej kolejkowanie na dungeony działa między serwerami - taka ciekawostka, gdy na dunga trafia się w grupie osoba z serweru Legacy (przetransferowane postacie z wersji 1.0)
 3. d7

  Final Fantasy XIV - temat ogólny

  Odświeżam temat, ponieważ wczoraj nastąpił release wersji odswieżonej wersji 2.0. Jakie są wasze pierwsze wrażenia? Obecnie gram na serwerze Phoenix, wbiłem dopiero 25lv Conjurerem - przede mną cała masa zawatości do odkrycia. Po nieudanych próbach z f2p (błąd na błędzie w Neverwinter <pwe>, czy Rift) jestem oczarowany możliwościami jakie daje świat Eorzei. Grafika powala, muzyka obłędna, mnogość questów i instancji jak na kilka dni mojej gry spędza mi sen z powiek ;)
 4. d7

  World Of Tanks

  Niech sie cieszą ci, którzy święta spędzą w domu. Mi pozostaje cieszyć się expem x5, który jest nieco później :) Co prawda zapatruję się tylko na ekwipunek za kredyty po przecenie :) A i żeby wnieść coś do wątku - T71 to demon na kółkach. Dzieki temu pojazdowi przeżywam drugą młodość w tej grze :)
 5. d7

  World Of Tanks

  Co do tego działa - mam pewne wątpliwości, z resztą się zgodzę. Może będziesz łaskaw przedstawić mi jakieś wskazówki do gry tym pojazdem? :D Co jak co, ale po 10k bitew tego pojazdu rozgryzc nie mogę. Widocznie mój styl gry nie pasuje do tego czołgu...
 6. d7

  World Of Tanks

  Trafiło sie ślepej kurze ziarno ;) A tak na serio: czasem uda się coś na tym papierze ugrać. w moim przypadku zdarza się to raz na 20 bitew... Poza tym porażka za porażką, bo wrzuca mnie do takich teamow, ze nie jestem w stanie nic ugrać, a jak sam nic nie ugram, to nie wygram bitwy. Żeby nie było: wróciłem do M7 co by ugrać troche expa na T21. Jakie to wszystko proste :D
 7. d7

  World Of Tanks

  To Cię zaskoczę, bo pracuje na pierwsze zmiany teraz :) Mozna powiedziec, ze NIE zastać mnie - to wyczyn ;)
 8. d7

  World Of Tanks

  E, TH sie zmieniło od tamtej pory. Szaleństw nie ma, ale nie ma nudy ;p Jakbym sam miał być bez klanu to już dawno bym przestał grać :) Na TSa mógłbyś zajrzeć czasem, jakiś pluton pograć.
 9. d7

  World Of Tanks

  Przyzwyczaiłem się. Po prostu 18 art na 30 pojazdów to nieco rzadki widok ;p A w TH zapuściłem korzenie i nie wiem, czy prędko to zmienię. A Ty, jak sie Twoje losy toczą teraz?
 10. d7

  World Of Tanks

  Wtrace sie nieco w temat, aby pokazac wam jak MM ogarnia teamy o 5 nad ranem :)
 11. Co do nowego SC - mam tylko nadzieję, że twórcy pozwolą społeczności na dalszy rozwój gry. Tak jak było w przypadku SC4. Chciałbym także zobaczyć elementy wykreowane przez społeczność SC4 w podstawowym wydaniu SC2013. Taki NAM, RHW, NWM, SAM, SPAM... byłoby pięknie - bez tych wszystkich "zależności"... i bez niekończącego się wciskania TABa, czy ''home'' i ''end''.
 12. TERA gram w Aiona, a w miedzyczasie zagladam na Facebook
 13. Ja też chcę! To nie fair, że dopiero do domu z pracy wróciłem :/ http://ja.gram.pl/blog_wpis.asp?id=42957&n=22
 14. W rzeczy samej. Jednakże cofne pogróżki ^^ 52 lvl kleryk nie da sobie rady z SM, który zapewne ma wymaksowany gear z aren :)
 15. Imo masz na myśli Aion''a, ale mogę się mylić. Po prostu zaciekawiłem się ;p