KOOBON

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  56
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O KOOBON

 • Ranga
  Przodownik
 1. No właśnie szukają ludzi do pracy :D http://www.gram.pl/news_8g7gGuq6_Mistrz_Gry_Age_of_Conan_2009_pilnie_poszukiwany_Oferta_pracy_czeka_wlasnie_na_Ciebie.html
 2. Przecież minął dopiero kwadrans? :D >naiwniacy! liczyliście... No tak, pan Wiesio zaspał, a tu jeszcze trzeba wstęgę przeciąć.
 3. Dzięki. Mam w takim razie kolejne pytanie. Czy można będzie po 04.01.2009 zmienić sposób odbioru złożonego zamówienia?
 4. Czemu przy zamówieniu AoC PL nie można zaznaczyć odbioru osobistego? Nie chcę płacić za przesyłkę skoro mieszkam rzut beretem od stacji Centrum.
 5. "Rozmawialiśmy o tym na temat tego" - jakieś dziwaczne sformułowanie. Terrorite --> CEO przepraszała (bo to ona) graczy na stronie.
 6. Chryste, mógłbyś sprawdzić co wyskrobałeś przed dodaniem posta. Nie da się tego czytać. Co do samej wiadomości. Brak wizji tego czym ma być PSP widać od samego początku i żadne to odkrycie. SONY po sukcesach dwóch pierwszych Playstation przyzwycziło się do pozycji monopolisty. Myśleli, że czego nie wyprodukują będzie uber sukcesem. No i konkurencja ich zaskoczyła. Zupełnie nie rozumiem czemu jest tak mało fajnych tytułów na PSP. Natomiast jej rzekome zbyt duże skomplikowanie i za wysoka cena to chyba jakiś żart. Krzyżak i 4 przyciski geometryczne to dla pana z UBI czarna magia? Cena też nie jest wygórowana. Nawet w Polsce jest do zaakceptowania, a przecież SONY celuje w "zgniły zachód". Nie sądzę, żeby zmniejszenie jej ceny i odjęcie paru funkcji zwiększyło sprzedaż.
 7. KOOBON

  Mass Effect PC - temat ogólny

  No to już wiem jaką wersję zamówię. Zwykłą.
 8. Jako biały mężczyzna protestuję przeciwko strzelaniu do białych mężczyzn w grach komputerowych. Jest to przejaw rasizmu, szowinizmu i jaskrawej nietolerancji. Diamentowy Szaman --> Indianie to też żółci.
 9. KOOBON

  Mass Effect PC - temat ogólny

  >Muszę jednak przyznać , iż często edycje kolekcjonerskie faktycznie nafaszerowane są zupełnie niepotrzebnymi dodatkami , które całkiem sporo kosztują. Przecież nikt nikogo nie zmusza do ich kupna. Sam czekam z zamówieniem ME właśnie po to, by sprawdzić czy warto zamawiać EK.
 10. KOOBON

  Mass Effect PC - temat ogólny

  >WSZĘDZIE gry na pc ksoztuja tyle co na konsole (czyli tyle ile kosztowały 10 lat temu 220 złotych za starwars phantom menace polecam) No i sam wygadujesz bzdury. ME na PC na amazonie kosztuje 40$ co jak łatwo obliczyć daje ok 100 PLN > a ich wydania urozmaicone są kolorowymi reklamami, No tak, bo w polskich wydaniach reklam nie ma :/ >instrukcja wygląda gorzej, niż w starej extra klasycye Que? Kupiłem parę gier za granicą, zarówno na pieca jak i na konsole i żadna nie miała instrukcji gorszej jakości niż w grach wydawanych w Polsce. > NIGDZIE NIE BĘDZIE EK do masss effectu, POZA polską, NIGDZIE nie wydali takich świetnych eka do medivala, do jade empire do paru innych gier, a wy marudzicie. Też czekam ależ do cholery dzień nie zbawi Nie chodzi o to co nas zbawi, a co nie. Chodzi o podejście do klienta. Jak komuś coś obiecujesz i jeszcze chcesz za to kasę to wypada dotrzymać słowa. Poza tym, skąd pomysł, że poczekamy na EK jeszcze dzień. Ja takie deklaracji ze strony CDP nigdzie nie widziałem. Na przyszłość staraj się tak nie podniecać, bo w dobie łatwego dostępu do netu łatwo zweryfikować wszystkie bzdury lub nieścisłości.
 11. KOOBON

  Mass Effect PC - temat ogólny

  Kirabax, pRed@toor --> Dajecie się wkręcać jak dzieci. Karharot następny.
 12. KOOBON

  Mass Effect PC - temat ogólny

  Tyle, że po 17 to raczej od wydawcy nie dostaną takiej informacji. Godziny pracy serwisu gram.pl nie mają znaczenia. >A EK mi wisi, nie zamierzam tracić kasy na Fajnie, że Ci wisi, i że się tym z nami dzielisz.