Jaba

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  2282
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Jaba

 • Ranga
  Wróg ludu
 1. [M - H] ale mnie nie chodzi o to, ja coś czuję innego, [M - H] wcale mi nie staje, czuję raczej taką samotność albo pustkę, ciężko to nazwać.
 2. ...to w takim razie źle pojołem sprawe, uważałem że dla słonia będzie słyszalna wysoka częstotliwość, barwa jaką kiedyś odsłuchiwałem była podobna do dźwięku wysokiego niż niskiego. Zatem popraw mnie jeśli tak nie jest: Dźwięk o barwie piszczenia to dźwięk ultra czy infra, wysoki czy niski ? Czy wysoki dźwięk może się znajdować w przedziale infradźwieków ?
 3. Ultradźwięki wytwarzają słonie i dzięki swoim uszom oraz wielkim małżowinom mogą jest usłyszeć. Kiedyś widziałem specjalną aparaturę do wychwycenia tych aby człowiek mógł je zidentyfikować. To co do niego powyżej napisałem to była zwykła irionia bo te słuchawki mają astronomiczne pasmo przenoszenia - teoretycznie jak przeczuwam.. Nawet droższe odziwo słuchawki nie mają tak rozbitego pasma przenoszenia jak te SONY.
 4. Jak temu zaradzić że się płonie ? Wiecie co mam na myśli, dosłownie wstydze się o tym bardziej szczegółowo wypowiadać. Już nie mogę wytrzymać ;(. Zaraz mnie coś ja nie wiem...to jest po******...jak tak można żyć, że też w człowieku taki coś musi siedzieć :(. Jak sie od tego uwolnić na stałe ? [M - H]
 5. Jaba

  Jaki to aktor/aktorka? - gra

  Podobny do Regana.
 6. Chodzi mi głównie o dźwięk jako postać, która jest aplikacją zmysłu - słuchu. Potrzebuję szczegółowych informacji. Czy te na wikipedi wg są one wyczerpujące ? Nie wiem po co mi nauka jak pisałeś o całkowaniu, liczbach zespolonych ? Są rzeczy które sam doświadczam ale nie moge się z ludzmi dogadać bo nie wiem jak co nazwać fachowo i tworzę własne filozofie na ten temat.
 7. ...ale dla mnie 60hz to za mało, i chciałbym na siłę dać np. 100 hz.
 8. Jaba

  Windows Seven - Temat Ogólny

  Nie mam zielonego pojęcia. To nie mój świat.
 9. Miałem kiedyś ten problem ale nie mogę sobie przypomnieć samych szczegółów. Pamiętam, że do płyty głównej wchodzą dwa kable zasilające, jeden 4 pinowy gruby i 12 bądź 10 pinowy bardzo gruby ja na niego mówię - aorta ;D.
 10. Z tego co przeczuwam to studiujesz fizykę. Powiedz mi czy jest jakaś dobra literatura o dźwiękach ? Co byś mi polecił jeśli masz takiego AS''a ?
 11. No właśnie to pasmo ale tu widzę astronomiczną liczbę. Nie jestem w stanie uwierzyć że w praktyce będzie nawet połowa liczby w tych słuchawkach i jeszcze takiej firmy jak SONY. Rób co chcesz bo mnie teraz zaszokowałeś tym linkiem i zaniemówiłem :D. Na pierwszy rzut oka jak zobaczyłem, pomyślałem sobie - "facet chyba chce słyszeć jak słoń infraultradźwięki - lol" Jeśli były takie słuchawki to ja nie wiem jak bym mógł słuchać jakiejkolwiek muzyki - przypuszczam że istna kakafonia by była.
 12. Nie wina płyty głównej tylko wina waszej ingerencji. Źle macie podpięte wtyczki dwupinowe do płyty głównej od wyłącznika w obudowie.
 13. Jaba

  Layout na zamówienie

  Czy ktoś tu robi lajołty na zamówienie i chce przy tym jeszcze zarobić ?
 14. Czy można w laptopach włączyć częstotliwość odświeżania powyżej 85 hz ?