NdysH

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  2850
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O NdysH

 • Ranga
  Robotnik
 1. NdysH

  LOL - League of Legends

  Yup, dokładnie tak. Jest to głupota, ale cóż to jest riot.
 2. NdysH

  Spotkanie gramowiczów 2014

  Odradzam wam, w zeszłym roku pracowałem przy nim i serio, nie ma szans na jakieś zorganizowane spotkanie z prostej przyczyny, brak wolnego miejsca do zagospodarowania oraz ciężko się wbić zorganizowaną grupą no chyba że pokupujecie bileciki.
 3. NdysH

  LOL - League of Legends

  Czekaj tam na mnie, po sesji wbijam diamenta i siejemy pogrom challengerom :D
 4. Procesor pewnie będę kręcić, ale to po jakimś czasie lecz chłodzenie zamieniłem na twoje polecone, a co z zasiłką ? http://www.morele.net/zasilacz-ocz-zt-series-650w-fully-modular-80-plus-bronze-atx12v-v2-2-active-pfc-ocz-zt650w-eu-433643/ może zamienić na to ?
 5. Pytanko, czy ten zestawik daję radę jako całość ? Może coś podmienić, zamienić lub dodać ? http://www.morele.net/inventory/info/M0WRCZ/
 6. NdysH

  Telefony Komórkowe

  Witam, poszukuje jakiegoś telefonu który w najbliższym czasie zastąpi mojego wysłużonego Samsunga Galaxy mini, przyznam że telefon idealnie odpowiadał mi i gdyby nie to że bateria już nie trzyma tak długo jakbym chciał, a Android ścina przy prawie każdej aplikacji. Myśle żeby dorwać jakąś używkę, a fundusze które mogę wydać to sprawa otwarta więc myślę tak 500-600 zł no chyba że warto dołożyć do czegoś dobrego. Telefon ma dzwonić, pisać, mieć Wi-Fi oraz dobrej jakości odtwarzacz muzyki.
 7. Podeśle ci, dogadamy się na priv twitter czy cuś :P
 8. O, super rozwiązanie myślałem dawniej nad tabletem a tu rozwiązanie 2 w 1. :D Dzięki, fajna propozycja.
 9. Poszukuje taniego (to zdecydowanie główne kryterium), małego, kompaktowego i trzymającego długo na baterii netbooka. Głównie używany do tworzenia notatek na uczelni oraz przeglądania internetu/obejrzenia jakiegoś streama czy filmu. Cena ? Liczę około 1000-1200zł maksymalnie, ale jeśli warto dołożyć troszkę więcej to jako droższą alternatywę czemu nie zaprezentować :)
 10. NdysH

  LOL - League of Legends

  "[–]RiotNatural20 [score hidden] 51 minut temu The creativity here is great. It is, though, not from any patch we have shipped. Has some neat ideas. I''d love a Shurima_Trundle." Sorry ale to nie to :D
 11. NdysH

  LOL - League of Legends

  Raczej teamem EG, Shacker (Tak ten "jungler" który zagrał 1 albo 2 mecze dla nich.) pisał na solo Q że w EG nie jest najlepiej i całość się rozpada. Froggen przejdzie do Super Teamu, a reszta pewno zostanie rozbita na teamy w LCS, albo pójdą na "emerytury".
 12. NdysH

  LOL - League of Legends

  IMBA TariczQ. http://summonershowcase.tumblr.com/post/64398435233/summoner-showdown-2-bottom-lane :3
 13. NdysH

  LOL - League of Legends

  W każdej mobie tak jest i będzie i to nie tylko że coś jest mocne, tylko po prostu dlatego iż ma dobry setup skilli który jest dobry dla każdego teamcompu jak Jarvan czy Vi lub banowany prawie przez całe Worldsy Zed. Tak samo jest w DOTA 2 czy każdej innej mobie jak Infinite Crisis. Niestety, a może i dobrze że nie każda postać wnosi tyle co wyżej wymienione czy te banowane. @Budo Czy ja wiem czy nie tak. Zawsze komuś coś nie będzie pasować i moim zdaniem aktualnie Balans jest dość dobrze wyważony.
 14. NdysH

  LOL - League of Legends

  Ponieważ ? Co może fizz op ? Nope, Kassadin op ? Nope, są osoby które orają tymi postaciami ponieważ masterują je, a nie są OP.
 15. NdysH

  LOL - League of Legends

  Też nie wiem skąd wziął się talon, ale lubię go i jest to dość dobry matchup na korzyść Talona, a że ludzie nie potrafią na niego grać to już swoją drogą.