Asthariel

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  4278
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Asthariel

 • Ranga
  Sekretarz
 1. 3 lata temu kupiłem laptop Asus X53S (Intel Core I7 2630QM, Geforce GT 540M, 8 GB RAM) - czy można w chwili obecnej znaleźć laptop w cenie do 2500 zł, grając na którym będzie zauważalna znacząca różnica w jakości, oraz, w miarę możliwości, umożliwiający bezstresowe granie w Wiedźmina 3?
 2. Asthariel

  LOL - League of Legends

  Jest, ale się chowa, skubana. Chyba, że pod pojęciem meta rozumiemy "Firstpick mid Katarina / Yasuo".
 3. Asthariel

  LOL - League of Legends

  Make good ganks all game, save teammates, and no one bats an eye. Screw up once during teamfight, and everyone loses their minds. I tak wygraliśmy. i dlatego nikt nie chce grać junglerem. BTW, czy coś zmieniło się w mecie, że Ashe zrobiła się popularniejsza? Przynajmniej w rejonach Silver I / Gold V częściej ją teraz widuje, i to często dobrze sobie radzi.
 4. Sprzedam kartę pamięci do PS Vita, 32 GB. http://allegro.pl/karta-pamieci-do-ps-vita-32gb-nowa-nieuzywana-i4549938965.html
 5. Asthariel

  LOL - League of Legends

  Nest month, we will only see Nasus top in SoloQ, i guarantee it.
 6. Asthariel

  LOL - League of Legends

  Uważam to za wyjątkowo zabawne - Renekton chyba nie był ruszany przez ostatni rok, kupuję go, 3 dni później wieści o nerfie... Pytanie: jak dobrze sprawuje się jungle Sejuani w porównaniu np. do Jarvana, Vi, Hecarima? Warto ją kupić?
 7. Asthariel

  LOL - League of Legends

  Swain jest bardzo dobry, o ile dostanie pierwszy kill / szybki blue buff. Jeśli nie, to trzeba grać bardzo ostrożnie. Na razie wygrałem nim ostatnio 2 rankedy - 13/7/12 oraz 11/5/16, więc zły nie jest.
 8. Asthariel

  LOL - League of Legends

  Byłem w Silver III, po Placement Series 6-4 wylądowałem w Silver V. Słabo. Wydaje mi się, czy Diana ostatnio zsykała na popularności? Często ją teraz widuję na rankedach. Ale słowo daje, jeśli dostanie jeszcze jednego nerfa, to coś mnie strzeli.
 9. Asthariel

  LOL - League of Legends

  Mystery Gift Adventures! Ja kumplowi giftnąłem Dragonblade Talon, on mi Dragonslayer Vayne. Not bad.
 10. Asthariel

  LOL - League of Legends

  Częściej postaci z 6300 przechodzą do 4800. Z innych ciekawoste, WW jest za 450, Udyr za 1350 a MF za 3150.
 11. Asthariel

  LOL - League of Legends

  Ehhhhh. Ostatnie 20 meczy w Silverze miałem pozytywną atmosferę i pełną kulturę... Tym większy szok jak wraca szara rzeczywistość, i 2 mecze pod rząd, w których feedujący cały mecz top / mid uważna, że jungler to ich osobisty niewolnik, który powinien gankować ZWŁASZCZA, gdy ów top / mid cały czas pushuje linię tak, że pozostaje tylko dive pod turret. I nieważne, że po pójściu bot załątwiam adc Triple killa i zniszczony turret, ja mam atakować całującą turret Lux i koniec. Grrrrrrr, już zdążyłem zapomnieć, jak takie rzeczy wnerwiaja.
 12. Asthariel

  LOL - League of Legends

  Hm, awansowałem z Silver V do III w zaledwie 3 dni. Niby dobrze, bo awans, ale z drugiej strony wygrałem 13 z 14 ostatnich rankedów i miałem nadzieję, że skoczę z IV od razu do II. To jak niebotycznie wyoskie MMR trzeba mieć, żeby udała sie taka sztuka?
 13. Asthariel

  Książki - temat ogólny

  Temat jest tak szeroki, że ciężko podać tylko kilka propozycji ;-P I naprawdę polecam książki Abercrombiego - Erikson to mój ulubiony pisarz fantasy, ale Abercrombie ma szansę go pobić, jeśli kolejne książki utrzymaja poziom.
 14. Asthariel

  Książki - temat ogólny

  Łojezu. Imię wiatru - Patrick Rothfuss Kłamstwa Locke''a Lamorry - Scott Lynch Opowieści z Meekhańskiego Pogranicza - Robert M. Wegner Ogrody książyca - Steven Erikson Samo ostrze - Joe Abercrombie
 15. Asthariel

  LOL - League of Legends

  Sigh. Jeden ranked dzisiaj - pełna kultura, dobra współpraca, wygrywamy bez problemu. Drugi ranked - wystarczy jeden top Rengar z Polski, który oddaje 2 kille w ciagu pierwszych 3 minut (a przedtem próbował wymusić mida, bo czemu nie), i cały mecz przegrany. Ale nie, każdy mecz da się wygrać, oczywiście, nawet z członkiem drużyny o inteligencji zasuszonej marchewki.