Asthariel

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  4278
 • Dołączył

 • Ostatnio

Wszystko napisane przez Asthariel

 1. 3 lata temu kupiłem laptop Asus X53S (Intel Core I7 2630QM, Geforce GT 540M, 8 GB RAM) - czy można w chwili obecnej znaleźć laptop w cenie do 2500 zł, grając na którym będzie zauważalna znacząca różnica w jakości, oraz, w miarę możliwości, umożliwiający bezstresowe granie w Wiedźmina 3?
 2. Asthariel

  LOL - League of Legends

  Jest, ale się chowa, skubana. Chyba, że pod pojęciem meta rozumiemy "Firstpick mid Katarina / Yasuo".
 3. Asthariel

  LOL - League of Legends

  Make good ganks all game, save teammates, and no one bats an eye. Screw up once during teamfight, and everyone loses their minds. I tak wygraliśmy. i dlatego nikt nie chce grać junglerem. BTW, czy coś zmieniło się w mecie, że Ashe zrobiła się popularniejsza? Przynajmniej w rejonach Silver I / Gold V częściej ją teraz widuje, i to często dobrze sobie radzi.
 4. Sprzedam kartę pamięci do PS Vita, 32 GB. http://allegro.pl/karta-pamieci-do-ps-vita-32gb-nowa-nieuzywana-i4549938965.html
 5. Asthariel

  LOL - League of Legends

  Nest month, we will only see Nasus top in SoloQ, i guarantee it.
 6. Asthariel

  LOL - League of Legends

  Uważam to za wyjątkowo zabawne - Renekton chyba nie był ruszany przez ostatni rok, kupuję go, 3 dni później wieści o nerfie... Pytanie: jak dobrze sprawuje się jungle Sejuani w porównaniu np. do Jarvana, Vi, Hecarima? Warto ją kupić?
 7. Asthariel

  LOL - League of Legends

  Swain jest bardzo dobry, o ile dostanie pierwszy kill / szybki blue buff. Jeśli nie, to trzeba grać bardzo ostrożnie. Na razie wygrałem nim ostatnio 2 rankedy - 13/7/12 oraz 11/5/16, więc zły nie jest.
 8. Asthariel

  LOL - League of Legends

  Byłem w Silver III, po Placement Series 6-4 wylądowałem w Silver V. Słabo. Wydaje mi się, czy Diana ostatnio zsykała na popularności? Często ją teraz widuję na rankedach. Ale słowo daje, jeśli dostanie jeszcze jednego nerfa, to coś mnie strzeli.
 9. Asthariel

  LOL - League of Legends

  Mystery Gift Adventures! Ja kumplowi giftnąłem Dragonblade Talon, on mi Dragonslayer Vayne. Not bad.
 10. Asthariel

  LOL - League of Legends

  Częściej postaci z 6300 przechodzą do 4800. Z innych ciekawoste, WW jest za 450, Udyr za 1350 a MF za 3150.
 11. Asthariel

  LOL - League of Legends

  Ehhhhh. Ostatnie 20 meczy w Silverze miałem pozytywną atmosferę i pełną kulturę... Tym większy szok jak wraca szara rzeczywistość, i 2 mecze pod rząd, w których feedujący cały mecz top / mid uważna, że jungler to ich osobisty niewolnik, który powinien gankować ZWŁASZCZA, gdy ów top / mid cały czas pushuje linię tak, że pozostaje tylko dive pod turret. I nieważne, że po pójściu bot załątwiam adc Triple killa i zniszczony turret, ja mam atakować całującą turret Lux i koniec. Grrrrrrr, już zdążyłem zapomnieć, jak takie rzeczy wnerwiaja.
 12. Asthariel

  LOL - League of Legends

  Hm, awansowałem z Silver V do III w zaledwie 3 dni. Niby dobrze, bo awans, ale z drugiej strony wygrałem 13 z 14 ostatnich rankedów i miałem nadzieję, że skoczę z IV od razu do II. To jak niebotycznie wyoskie MMR trzeba mieć, żeby udała sie taka sztuka?
 13. Asthariel

  Książki - temat ogólny

  Temat jest tak szeroki, że ciężko podać tylko kilka propozycji ;-P I naprawdę polecam książki Abercrombiego - Erikson to mój ulubiony pisarz fantasy, ale Abercrombie ma szansę go pobić, jeśli kolejne książki utrzymaja poziom.
 14. Asthariel

  Książki - temat ogólny

  Łojezu. Imię wiatru - Patrick Rothfuss Kłamstwa Locke''a Lamorry - Scott Lynch Opowieści z Meekhańskiego Pogranicza - Robert M. Wegner Ogrody książyca - Steven Erikson Samo ostrze - Joe Abercrombie
 15. Asthariel

  LOL - League of Legends

  Sigh. Jeden ranked dzisiaj - pełna kultura, dobra współpraca, wygrywamy bez problemu. Drugi ranked - wystarczy jeden top Rengar z Polski, który oddaje 2 kille w ciagu pierwszych 3 minut (a przedtem próbował wymusić mida, bo czemu nie), i cały mecz przegrany. Ale nie, każdy mecz da się wygrać, oczywiście, nawet z członkiem drużyny o inteligencji zasuszonej marchewki.
 16. Asthariel

  LOL - League of Legends

  No i cię dodałem. To co, jak znajdzie ktos jeszcze online to może spróbujemy Twisted Treeline na rankedy, co by spróbować tego golda wbić? Do tego konieczne jest zakładanie drużyny?
 17. Asthariel

  LOL - League of Legends

  Ja mam jak tu, Asthariel. Wysłałem zaproszenia do Ravenwelda i Ostrowiaka... po czym dopiero się spostrzegłem, że to nie Ostrowiak do mnie pisał. Nieładnie. Ah, i serwer: EUNE. Znając życie, to wszyscy tutaj się już przenieśli gdzie indziej...
 18. Asthariel

  LOL - League of Legends

  Zaczyna mnie coraz bardziej męczyć soloQ, z mentalnością "omg, fail jungler, fail mid, fail top / adc / support, only i am awesome". Czy są tu forumowicze z dna Silvera i okolic, którzy chcą razem grać? Zawsze większa szansa na uniknięcie warzyw w zespole...
 19. Asthariel

  LOL - League of Legends

  Oszczędzam na nowego APeka. Jako, ze jestę hipsterę, waham się między Viktorem a Syndrą. Kim się przyjemniej gra?
 20. Asthariel

  LOL - League of Legends

  Nie wiem, co ja mam robić. Gram jungle Hecarimem, idzie dobrze, Panth zjada Kassadina na midzie, kończę mecz 14/7/21. jednocześnie, Pantheon wpadł w kompleks Boga i sam atakował każdego bez względu na przewage liczebna, support miał więcej zgonów niż asyst, a adc nie pomagał teamfightach tylko farmił, bo 40 minut zrywał przez telefon z dziewczyną. Ale nie, z całą pewnością to moja wina, że mecz przegraliśmy.
 21. Asthariel

  LOL - League of Legends

  Fajny mecz na normalu miałem. Ja Leona, solo top Yi, Ezreal, Cassio i jungle Hecarim. Yi od samego początku trollował, i dawał się ponieść stylowi kamikaze. Ezreal po kilkunastu minutach poszedł afk. I tak oto, 3 vs 5, wygraliśmy mecz, jako że Yi NIGDY nie pomógł nam w teamfightach, woląc farmić i dawać się zabijać dragonowi. Some people just want to see the world burn...
 22. Asthariel

  LOL - League of Legends

  Moich doświadczeń z rankedów ciąg dalszy: ludzie na Normalach - pełna kultura. Ludzie w Silver IV - troll się zawsze trafi.
 23. Asthariel

  LOL - League of Legends

  Wygląda na to, że zasługuję na Wood Division. Po awansie do Silver IV mam 5 porażek pod rząd, ale wciąż nie spadłem niżej. To ile muszę przegrac, żeby mnie zrzuciło?
 24. Asthariel

  Promocje Okazje Wyprzedaże - w MM , EMPIKACH itp.

  CZY ONI Z TYMI BANDLAMI POWARIOWALI!?
 25. Asthariel

  LOL - League of Legends

  Za piątą serię eliminacyjną, awansowałem do Silver IV. Jest jakaś różnica w poziomie trudności między awansowaniem z najniższych dywizji a tych trochę wyżej?