Rumcajsev

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  5982
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Rumcajsev

 • Ranga
  Delegat
 1. O ile pierwsze części BiA mi średnio do gusty przypadły, to Hell''s Highway to jedna z niewielu gier której mógł bym wystawić ocenę 10/10. Świetny gameplay, świetny scenariusz, bdb brafika. IMHO najlepsza gra o wojnie, a nie o wesołym strzelaniu do smiesznych przeciwników w turbanach/czapkach z totenkopf.
 2. Rumcajsev

  Battlefield 2

  http://www.realitymod.com/downloads.html Jak już ściągniesz te 4gb, to napisz do mnie na maila rumcajsev@gmail.com, to Cię wprowadzę co i jak.
 3. Rumcajsev

  Jaka to broń - gra

  M1A2 SEP?
 4. Rumcajsev

  Co w gramsajtach piszczy #14

  Dopiszcie jeszcze że przez jakiś czas Baluk nie nabazgrał niczego nowego. To ogromny plus ostatnich dni.
 5. Rumcajsev

  Jaka to broń - gra

  Bofors AK5
 6. Poczekam na gameplaye z multi. Chwalić BF''a po misji w singlu to jak by rozpływać się nad ferrari po opisie tapicerki ;)
 7. Rumcajsev

  Jaka to broń - gra

  Zadymek +1
 8. Rumcajsev

  Jaka to broń - gra

  podpowiedź: radziecki pocisk, używany głównie przeciwko większym celom, takim jak statki, mosty czy budynki.
 9. Rumcajsev

  Jaka to broń - gra

  zagadka
 10. Rumcajsev

  Jaka to broń - gra

  MIM-72 Chaparral
 11. Rumcajsev

  Krwiodawstwo

  Myślę że do kogo innego to lepiej pasuje ;) Widzę że Ciągle nie załapałeś, więc napisałem Ci krótką historyjkę. Dawno, dawno temu był sobie pan Fuu-Kasz który miał magiczny plecak. Plecak który klonował sweterki. Zawsze gdy włożył do niego swój sweter(w swoim ulubionym kolorze, żeby podkreślić indywidualność tego sweterka) wyjmował dwa sweterki. Pewnego dnia pan Fuu-Kasz przechodził obok schroniska dla bezdomnych i wolontariusz zapytał się go czy nie "zrobił" by kilku sweterków dla bezdomnych skoro go to nic nie kosztuje. -Niestety nie, moje sweterki są częścią mnie, są indywidualne, odzwierciedlają moje śniadanie, obiad i podwieczorek. Bardzo szanuję ludzi którzy oddają swetry dla bezdomnych, ale wg. mnie jest to niemoralne i nie dam wam swetrów. Niezły kutafon z tego Fuu-Kasza, co nie? No jasne :D
 12. Rumcajsev

  Krwiodawstwo

  Mi też brakuje słów. Brakuje mi słów żeby opisać jak bardzo to co napisałeś jest bezsensowne. Krew odzwierciedla to jak żyjesz? :D Gdybym napisał że nie oddaję skarpetek bezdomnym, bo odzwierciedlają moje życie to bym miał więcej racji niż ty. Bo moje skarpetki mają przynajmniej konkretny kolor który lubię. Natomiast twoja krew nie jest pod żadnym względem specjalna, nic nie odzwierciedla, nie jest żadną częścią twojego życia. Jest taka sama jak u pozostałych 6 miliardów ludzi, i po jej przetoczeniu nie staniesz się nagle kimś innym. Nawet twoje dziwaczne poglądy wciąż będą takie same. >Jeżeli ulegnę wypadkowi, przetoczą mi "bezimienną" krew, ok. Tego fragmentu w ogóle nie rozumiem. W jaki sposób można zdobyć krew, jak nie od jakiejś konkretnej osoby? A masz mamę i tatę? Myślę że śmierć z wykrwawienia też w jakiś sposób narusza twoją prywatność.
 13. Rumcajsev

  Krwiodawstwo

  Ten post powinien dostać jakąś nagrodę, nie wiem tylko jaką. Jeszcze raz. Etyka to: "«ogół ocen i norm moralnych przyjętych w danej epoce i zbiorowości społecznej; moralność»" Wytłumacz mi po prostu w jaki sposób wg. Ciebie oddawanie swojej krwi i pomaganie innym jest niemoralne.
 14. : Nie, to symulator na którym szkolili się sowieccy czołgiści w 1943 i dzięki temu szkoleniu wygrali bitwę na łuku kurskim.