Farmer_Widomo

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  1325
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Farmer_Widomo

 • Ranga
  Wróg ludu
 1. Farmer_Widomo

  Guild Wars - Temat ogólny

  A co do drugiego - niezwykle inteligentnego zdania - odpowiedź jest prosta. Możesz iść Warkiem do UW z odpowiednim buildem . A zresztą ,co ja Ci będę tłumaczył. Wychodzę... xD
 2. Farmer_Widomo

  Guild Wars - Temat ogólny

  Koniec z tym. Twoja głupota mnie przerosła. Specjalny skill nie oznacza elitki! Specjalny skill do danego buildu na UW - nie będę Ci już odpowiadał ,po prostu żenua. Np. Monk nie ruszy się bez Prot Spirita na farmie 55/SS. Dlatego nazwałem ten skill specjalnym dla buildu.
 3. Farmer_Widomo

  Air Soft Gun - hobby dla maniakow

  A no to skucha :) A więc jednak się opłaca. Dzięki :)
 4. Farmer_Widomo

  Quiz Mass Effect

  Coś prostego :) Podaj imię i nazwisko Jokera.
 5. Farmer_Widomo

  Quiz Mass Effect

  Dokładnie 4 minuty :)
 6. Farmer_Widomo

  Air Soft Gun - hobby dla maniakow

  Tak sobie myślę ,że skoro mam kasę , i zbliżają się moje urodziny ,mógłbym się uszczęśliwić i wymienić moją Cm.027 na taki sprzęcior. Ma ktoś go? :) Wydaję się bardzo dobry 410 FPS , metal , chwyt przedni , szyna do montażu chwytu przedniego , chwyt przedni , atrapa kolimatora , magazynek low- cap. Cały gun kosztuje 459 złociszy. Opłaca się? http://www.taiwangun.com/?str=product&prId=508
 7. Farmer_Widomo

  Guild Wars - Temat ogólny

  Mam dla Ciebie pewną lekturę to przeczytania. Jesteś dobry? To idź Ebon Dust Aura Volley''em na UW .Nawet jakiś pr0 ,wypas gracz omg wtF , hax00red sobie nie poradzi. Zrozum. Nie ma takiej możliwości. Przeczytaj sobie co to jest: Underworld - http://guildwars.wikia.com/wiki/UW Na takie lokajce trzeba mieć specjalnie skonstruowane buildy żeby przeżyć. W UW są takie mobki ,które nazywają się Bladed Aatxe. Zadaję 300 dmg dla postaci z niskim armorem. Czyli dwa hity i padasz jeśli nie masz SPECJALNEGO skilla (np. Prot Spirit). Aatxy mają 1150 HP. Proszę Cię - nie pisz następnego posta , bo mi też się nie chce pisać. Masz tu naprzykład jeden z buildów którym można pokonać większość mobów w UW. http://www.pvxwiki.com/wiki/Build:Team_-_55/SS Jeszcze raz powtarzam ,nie ma takiego gracza który sobie poradzi z Aatxami bez specjalnego buildu.
 8. Farmer_Widomo

  Guild Wars - Temat ogólny

  Normalnie bomba. Sam nazbierasz materiały? A masz specjalne buildy do UW i FoW? :) Tylko tam wypadają Ecto i Obsidian Shardy. vBoguSv ---> Ano pomyłka. Ale na pewno pasuje tu stwierdzenie "Każdy mógłby je mieć" xD
 9. Farmer_Widomo

  Literatura Fantasy

  Dawałem te infromacje kilka stron wcześniej. 20 listopada 2007 Jeżeli dobrze pójdzie to trzecia część Pana Lodowego Ogrodu ukaże się latem przyszłego roku, polska fantastyka miewa się nieźle, a Jarosław Grzędowicz zamierza pisać w nieskończoność... To tylko drobna część tego o czym można było się dowiedzieć w trakcie czata Wirtualnej Polski, który odbył się dzisiaj. Tutaj znajdziecie jego zapis. gildia.pl To jest cytat po zaakończonym już chatcie z J. Grzędowiczem.
 10. Farmer_Widomo

  Guild Wars - Temat ogólny

  Ojoj! Muszę Cie zmiartwić bo 75k to ledwie malutki ułamek tego co musisz nazbierać. Obsi chodzi teraz (tak myślę) koło 800-900k (nie bić ,dawno nie grałem w GW). Ponieważ do tego do chodzi ecto (4,5k-6k/ea). A tak na marginesie - pomyśl - jakby obsi kosztowało te marne 75k to każdy by je miał. Nieprawdaż? :)
 11. Farmer_Widomo

  Jak Cię widzi Google? - zabawa

  WTF?! ...
 12. Farmer_Widomo

  Mass Effect PC - temat ogólny

  Ostatnio eksploruje sobie najróżniejsze planety nie związane z wątkiem głównym na Twardzielu. Nie chciało mi się narazie lecieć na Feros ,więc szukałem sobie ciekawej planety. Oglądam , oglądam - patrze - Droga Mleczna. Dotąd nie wiedziałem ,że jest i nasz własny Układ Słoneczny a gre przechodzę drugi raz. Szkoda ,że tylko na księżycu można lądować ,ale moim zdaniem to najciekawsza planeta w całym wrzechświecie Mass Effect - może dlatego ,że panuje tam ciemność. Oczyściłem calutki księżyć , cyknąłem parę screenów i z niechęcią wróciłem na Normandię. Miejmy nadzieję ,że w kontynuacji gry odwiedzimy Ziemię i Marsa :) BTW: Dzisaj kupiłem z nudów jakiś pancerz dla Garrusa. I poraz pierwszy dzisaj zaliczyłem rotfla. Pancerz nazywa się Modliszka. Niedługo wrzucę screeny ,bo Garrus wygląda naprawdę prześmiesznie xD
 13. Farmer_Widomo

  Guild Wars - Temat ogólny

  Hehe. Jak to nie przerwę WoH''a podczas kiedy monk castuje go 100 % dłużej? :) Wtedy skill castuje się ponad jedną sekundę. A cast interruptów to 1/4 sekudny. A poza tym - który monk leczy się skillami podczas gdy ma na sobie Hex''a? Podstawą jest go zdjąć ,ale nie można przecież zapominać o tym ,że jest też takie coś jak drużyna ,która nie musi mieć w buildzie self-heala.
 14. Farmer_Widomo

  Guild Wars - Temat ogólny

  Chodzi o atak na monka? Shatter i Backfire? Nakładasz Migraine , jakaś przykrywka i przerywasz mu jakie skille Interuptem dodając dmg (Cry of Frustration) ,albo wyssasając monkowi energy przy pomocy naprzykład Power Leak .
 15. Farmer_Widomo

  Kwasy by Jasió, James & SiniS

  Oni jak zwykle wymiatają xD http://pl.youtube.com/watch?v=12wc8LpEBhw Początek jest dość brutalny ale przeżyjecie xD