VuLgAtUs

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  546
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O VuLgAtUs

 • Ranga
  Delegat
 1. VuLgAtUs

  Rozkmina na weekend: Gracz jednej gry

  Artykuł całkiem fajny, ale do jednego muszę się przyczepić "tudzież" nie oznacza "lub" tylko "i/oraz".
 2. Pewnej części ciała, która nawet latem pozostaje biała nie urywa. Brak jakiegokolwiek wrażenia prędkości. Dla porównania odpaliłem starego Carmageddona i wyglądało to zdecydowanie lepiej.
 3. Włosy Lary po włączeniu TressFX wyglądają nieźle, tylko zupełnie nie pasują do gry. Lara w najnowszym Tomb Raiderze został sponiewierana do granic możliwości. Z każdym kolejnym aktem coraz bardziej ubłocona i oblepiona krwią, swoją i wrogów. A włosy? Lśniące i ułożone jakby 5 minut wcześniej wyszła z salonu fryzjerskiego.
 4. Screeny jakieś takie "dziwne", obejrzałem też Wideo na YT ( https://www.youtube.com/watch?v=71Ynt8Jb134) porównujące rozgrywkę ekran w ekran. Zdecydowanie wolę pierwowzór.
 5. Niestety Nephalem Rifty nie trafią do darmowego patcha. Będą dostępne tylko i wyłącznie w dodatku.
 6. VuLgAtUs

  Oculus Rift - testujemy gogle VR

  FaceTrackNoIr ma jedną zasadniczą wadę. Nie działa podczas grania wieczorem/w nocy. Światło z samego monitora nie jest w stanie dostatecznie mocno oświetlić twarzy. W takim przypadku granie po zmroku bez zapalonego światła odpada.
 7. Po DNF i A:CM miałem bojkotować gry od Gearbox, ale dla Homeworlda zrobię wyjątek. :) Czy Homeworld: Cataclysm również dostanie odświeżoną wersję?
 8. VuLgAtUs

  Najwięksi nieobecni targów E3 2013

  W temacie obecnych i nieobecnych na E3. Telepie mi się z tyłu głowy, że powstaje nowa gra o piratach. Bodajże w Polsce. Jednak nie w stylu wesołej paczki Jacka Sparrowa, tylko z dosyć ciężkim klimatem (nie mam na myśli czwartej części Assassin''s Creed). Kojarzy ktoś może tytuł tej gry? Wiem, ze widziałem trailer kiedyś, ale za diabła nie moge sobie przypomnieć tytułu. Myślałem, że przy okazji E3 coś wypłynie, ale nie natknąłem się na żadną wzmiankę. Chyba, że mam już zwidy i czas odejść od kompa. :)
 9. Ja od siebie dodam dwa słowa: "Planescape: Torment".
 10. A jak działa największy tego typu serwis na globie?. Steam podczas świątecznych wyprzedaży notorycznie wyświetla "Serwery zajęte. Spróbuj ponownie później",a podejrzewam, że infrastrukturę serwerową i nakłady finansowe na jej utrzymanie mają nieporównywalnie większe od GOGa.
 11. Dla mnie must have. Swoją przygodę z X-Com zacząłem od części drugiej - Terror from the Deep. I te podwodne klimaty bardziej mi pasują. Jakkolwiek by to nie brzmiało, mam nadzieję, że wyjdzie dodatek z podwodniakami ;)
 12. Jak zwykle naobiecywali gruszek na wierzbie przy okazji premiery Diablo i teraz się wycofują z obietnic, których nie potrafią spełnić. To samo było przy okazji D2. Też naobiecywali masę rzeczy, których do gry nie potrafili zaimplementować. Już chociażby fakt, że rozdzielczość 800x600 została wprowadzona dopiero w dodatku o czymś świadczy.
 13. Nie sądzę, że by to było równoznaczne. Znajdzie się inny, który weźmie grę pod swoje skrzydła bez wybrzydzania.
 14. O przeprojektowaniu walki autorzy mówią przed premierą każdej części. I zawsze po premierze okazuje się, że wrogowie stoją w kółeczku jak przedszkolaki i czekają na dekapitację (wrogowie, nie przedszkolaki ;p). Dlatego ostrożnie podchodzę do tych informacji.
 15. Co sądzicie o nowym iGadżecie? Czy już rozważacie jego kupno? Jeżeli ktoś mnie przekona, że to coś jest mi potrzebne do szczęścia to się zastanowię.