maggotool

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  7
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O maggotool

 • Ranga
  Obywatel
 1. maggotool

  Konsulat ekipy gram.pl - gry pudełkowe

  > Witam! Sprawe zgłosiłem do działu Obsługi Klienta już miesiąc temu i do tej pory nie otrzymałem żadnej odpowiedzi! Otrzymałem jedynie maila od Pana Piotra Maciasa, ze to bardzo niepokojącą sprawa, prosi o przesłanie zdjęć pudełka i zajmie się sprawą priorytetowo. Zdjęcia odrazu przesłałem i do tej pory nie otrzymałem żadnej odpowiedzi, a pisałem już do tego Pana dwukrotnie! Mam rozumieć, że tak wygląda zamiatanie sprawy pod dywan u Państwa? Zostałem przez Państwa oszukany, zapłaciłem za wersje kolekcjonerską gry, a otrzymałem zwykłą w pudełku kolekcjonerskiej i chciałbym się dowiedzieć jak to się stało!!? Czy to u Państwa praktykuje się takie podmiany gier, czy w sklepie Sferis, gdzie jest punkt odbioru!? Czy dostanę wersje za jaką zapłaciłem!!?? Czy po miesiącu czasu doczekam się wreszcie jakiś odpowiedzi?
 2. Czy ktoś z was zamawiał edycje kolekcjonerska na gram.pl? Jeżeli tak to czy wszystko wam sie zgadzało po otrzymaniu gry? Sprawa jest taka, że ja otrzymałem swoja edycje kolekcjonerską dzisiaj, odbierałem w punkcie odbioru we Wrocławiu czyli sklepie Sferis. Gdy dodałem kod gry do konta battlnet okazało się że przypisało mi wersje standardową a nie kolekcjonerską. Jak odbierałem gre w tym punkcie odbioru, to duże pudło wersji kolekcjonerskiej nie było zafoliowane, cała reszta pudełek w środku była zafoliowana. Podejrzewam że ktoś podmienił to pudełko z samą grą i kodem. Nie wiem czy w punkcie odbioru, czy kurier, czy w samym magazynie gram.pl skąd wysyłana była gra. W każdym razie mamy doczynienia z oszustwem. Pisze to wszystko ku przestrodze, gdyby ktoś chciał zamawiać na gram.pl, a jesli już zamówicie sprawdzajcie czy pudełka są zafoliowane. Pytanie jak to teraz reklamować i u kogo?
 3. maggotool

  Konsulat ekipy gram.pl - gry pudełkowe

  W końcu dostałem edycje kolekcjonerską World of Warcraft:WOD, jednak wyniknął kolejny problem. Po dodaniu kodu gry do konta na Battlnet, okazało się że dodało mi wersje zwykłą a nie kolekcjonerską!!! Do kogo mam sie teraz zwrócić z reklamacją!? Podejrzewam że samo pudełko z grą zostało podmienione! W punkcie odbioru jak odbierałem gre, to duże pudło w którym mieszczą się wszystkie dodatki, w tym pudełko z grą, nie miało folii!! Prosze o pilną odpowiedź!!!!
 4. maggotool

  Konsulat ekipy gram.pl - gry pudełkowe

  Szanowna Pani Jeżeli zgodnie z informacją na karcie produktu wysyłacie gre w dniu premiery bo obowiązuje was embargo, to wygląda na to że złamaliście embargo wysyłając gre w dniu 12.11 czyli dzień przed premierą, a skoro już je załamaliście to nie można było wysłać gry wcześniej np. 10.11, bo zgaduje że 11.11 nie pracowaliście. Druga sprawa, zamawiałem edycje kolekcjonerską World of Warcraft, dostałem informacje że gra czeka na mnie dzisiaj w punkcie odbioru, po czym po kilku godzinach otrzymałem telefon z punktu odbioru, że zaszły jakieś pomyłki i nie mają wersji kolekcjonerskich! Może dotrą jutro, zostane poinformowany telefonicznie. Przecież to jest jakiś cyrk! A jak jutro nie dotrą, to kiedy? w poniedziałek?!!! Zamówiłem wersje kolekcjonerską a wysyłacie zwykłą? co to za bałagan?! Gdybym u was nie zamawiał, kupiłbym już dzisiaj i mógł grać, nie wspominając już o tym że taniej.. Naprawde przykro mi to stwierdzić, ale ostatni raz robie u was zakupy.
 5. maggotool

  Konsulat ekipy gram.pl - gry pudełkowe

  Premiera gry za około 11 godz.37min., dostałem maila że przesyłka dopiero została wysłana, dostane ją w najlepszym przypadku jutro, czyli PO premierze.. i to ma byc pre-order? zawiodłem się na tym sklepie po raz drugi i ostatni, bo więcej zakupów u was nie zamierzam robić.
 6. maggotool

  StarCraft 2 - temat ogólny [M]

  Czy w sklepie gram.pl bedzie jeszcze dostępna kolekcjonerska wersja SCII:Heart of the Swarm, bo jak narazie jest wiadomość że nakład został wyczerpany??? :(
 7. Czy w sklepie gram.pl bedzie jeszcze dostępna kolekcjonerska wersja SCII:Heart of the Swarm, bo jak narazie jest wiadomość że nakład został wyczerpany??? :(