comep

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  35
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O comep

 • Ranga
  Robotnik
 1. Pewnie będzie. Ale taka edycja nie jest dla większości polaków. Szczególnie, że za cenę tej kolekcjonerki na Xbox One można kupić Xbox One :P
 2. Macie i mój. Myślałem, że to jakiś realistyczny shooter, a tu śmierdzi mi kolejnym CoDem. caloscbg1182.ta540ffd0
 3. Wszystko raczej zależy od samego pomysłu na grę. Gry z dużą ilością (bardzo dobrych) przerywników, ale bazujące na schematach nam już dobrze znanych, po prostu nużą, czego dobrym przykładem jest na przykład CoD czy BF, które może i opowiadają dość ciekawą historię w każdej części, ale zwykle potem sprowadza się to do robienia w kółko tych samych rzeczy (obroń punkt, wybij wszystkich itd.). Na całe szczęście są jeszcze gry takie jak Alan Wake, Heavy Rain, gdzie przerywniki i QTE są na porządku dziennym, ale jednocześnie dodając grze całego "smaczku" :) Zaś we wspomnianej już Mafii, przerywników jest znacznie mniej niż gameplay''a, przez co można w nią grać po kilka razy i nadal się nie nudzi. Bądźmy szczerzy, ale w dzisiejszych czasach gry AAA(+) wcale nie są lepsze od gier sprzed dekady. Owszem grafika zrobiła ogromny postęp, jednak reszta z braku nowych (nawet nie lepszych) pomysłów zostaje w miejscu serwując nam "odgrzewanego kotleta w nowej odsłonie". Szczerze wolę grać w "starocie" jak Tzar, Baldur''s Gate, Warhammer 40000, Twierdza, Earth 2150, serię Metal Slug czy nawet już obecne The Expendabros, bo po prostu dają więcej frajdy niż obecnie gry z wyższej półki. TWÓRCY ZMIEŃCIE PODEJŚCIE!!!
 4. No mnie już do szału doprowadza to w jakiej jakości zagram sobie w nieważne jaką gierkę. Dla innych może jest to ważne. Ale dla mnie? Jest gra? Jest. Działa? Działa! Ciekawa? Ciekawa! Dużo opcji? Dużo! Czego chcieć więcej? Przecież chyba jak np. przyjdzie do mnie kolega pograć na konsoli to nie będę się chwalił, że gra jest piękna bo chodzi w 1080p i ma idealne przejścia bo działa w 60fps. Co to kogo go obchodzi? Ważne, że mam grę, w którą się fajnie gra i jest interesująca. Na PC przejmuje się bardziej czy najnowsza gra mi odpali czy nie. Nie mam pieniędzy żeby dostosowywać swojego PC do potrzeb gier. Jak nie ma ścinek na minimalnych to już nic nie zmieniam. Jakie 60 klatek na sekundę? Bardziej mnie interesuje co gra ma do zaoferowania i cieszę się gdy znajdę w niej dużo możliwości oraz ciekawą fabułę. Thief przecież też był bardzo ładny i ciężko było, żebym w niego mógł zagrać na swoim PC. Efekt - po kilku misjach wyrzuciłem, gdyż fabuła była liniowa, a do tego prawie nic nie można było innego zrobić niż ci kazali. Ale za to był bardzo ładny! Kolejnym moim przykładem będzie np. Minecraft. Idąc w ślad tego artykułu będę mógł podziwiać idealne sześciany w 1080p i widział jak ładnie przesuwa mi się cały świat w 60fps. 30fps to i tak już ładnie. Ale co tam! Co kogo obchodzi co będziemy robić w tej grze. Ważne, że będzie wyglądać ładniej niż inne. Lepiej rozwijać grę przede wszystkim pod względem możliwości, a nie jakości. Przeciętnemu zjadaczowi chleba chyba bardziej jednak zależy, żeby zagrać w wybrany tytuł.
 5. > "Eeeeeee..." -> moja pierwsza reakcja. Platinum, ka? Ciekawe jak im to wyjdzie. Ciekawe > kto napisze scenariusz. Ciekawe jak będzie wyglądać oprawa wizualna. Tyle niewiadomych, > a tak mało odpowiedzi. No i to Activision... że to tak określę: totalna "wild card". > > P.S Polski dubbing... o Matko. Tylko nie to! ^^ (A tak szczerze to nie wiedziałem, że > nawet to ktoś transmitował w Polsce. I tak nic nie pobije oryginału.) Co do kwestii dubbingu w polskiej wersji wyszło to całkiem nieźle. Angielską też oglądałem również bardzo dobra. Może być taka lub taka mniejsza z tym. Wystarczą napisy. I tak jak inni: JARAM SIĘ!
 6. Ciekawe czy tak samo jak w serialu będzie i polski dubbing? Niby serial dla dzieci ale muszę przyznać całkiem interesujący. :D
 7. Co do wyborów nie wiem jak chcą to załatwić jednak gdzieś czytałem, że save z 3 będzie można zaimportować. Jeśli nie zrobią pewnie tak jak w Metro 2033 I odniosą się do któregoś z nich.
 8. Każda z trzech części trylogii miała to coś. 1 Miała fabułę i dialogi, 2 dynamikę, 3 dobry system walki. Jednak BioWare nie mogło z tego zrobić jednej dobrej gry. Jednakże trylogia była naprawdę fajnie opowiedziana. A co do zakończeń Ale to jest tylko moje zdanie.
 9. OJ! Chyba rachunek za telefon może poczekać :D
 10. Specjalnie dla tej gry wykupiłem subskrypcje GOLD na 1 miesiąc. Świetne rozwiązanie na kwiecień: - Hitman Absolution i Deadlight za 19.90 - 1 miesiąc gry multi dodatkowo Idealne rozwiązanie na Święta Wielkanocne !
 11. Pytanie go Gram-owiczów! Jestem oszczędnym graczem multi (szkoda mi na golda :D jednak Hitman jest zacny) Jeśli aktywuje miesięcznego Gold-a przypuśćmy 1 albo 2 kwietnia to "załapię się" na te 2 gry z aktualnego miesiąca i jeszcze na grę z pierwszej połówki maja?
 12. Przecież to już było wiadomo od początku! Jeśli ktoś uważnie czytał pierwszy artykuł i komentarze pod nimi, w których jasno ludzie pisali, że strona jest oszustwem, ponieważ zegar odliczający był zrobiony przez POLAKA!. Można to było zauważyć po zbadaniu kodu html strony. Była nawet jego dane i strona internetowa.
 13. A wiecie że na Google Play jest już dawno dostępna wersja z PC pod nazwą OpenTTD i można ją pobrać za darmo i ma zgodność z save z PC. Polecam, jednak na zwykle telefony trudno bedzie grać, ale dobrze się gra na tablecie 7' z myszką np. Nexus 7 którego mam i polecam również. link https://play.google.com/store/apps/details?id=org.openttd.sdl&hl=pl