Tokkarian

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  2338
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Tokkarian

 • Ranga
  Przewodniczący
 1. Tokkarian

  Kącik Pracy Domowej [M]

  Markush, Piotrbov Dzięki, może się przyczynicie do mojej czwórki z matmy ;)
 2. Tokkarian

  Kącik Pracy Domowej [M]

  Błagam, niech ktoś mi pomoże zrobić to zadanie W graniastosłupie prawidłowym czworokątnym przekątna ściany bocznej ma długość 6 cm i tworzy z krawędzią podstawy kąt 60 stopni. Oblicz objętość i pole powierzchni tego graniastosłupa.
 3. Jest już teledysk Fokusa z Gutkiem "Wszystko będzie dobrze"! :) http://www.youtube.com/watch?v=T5AVjJfj3ao Po mojemu to naprawdę nieźle im wyszedł.
 4. Tokkarian

  Kącik Pracy Domowej [M]

  Muszę się nauczyć rozwiązywać zadania z Talesa, mógłby mi ktoś rozwiązać przykładowe zadanie? W trapezie ABCD w którym AB || CD , |AB|=15 cm, |CD|=12 cm, ramię AD ma dł 6 cm. O ile trzeba przedłużyć ramie AD, aby przecięło się z przedłużeniem ramienia BC?
 5. Tokkarian

  Kwasy by Jasió, James & SiniS

  Dla miłośników lektury wyższych lotów http://bieberoweciasteczko.blog.onet.pl/
 6. Tokkarian

  Kwasy by Jasió, James & SiniS

  Właśnie o to chodzi że tam nie ma jakichś rewelacji
 7. Tokkarian

  Kwasy by Jasió, James & SiniS

  Wie ktoś gdzie znajdę takie NAPRAWDĘ czarne dowcipy?
 8. Tokkarian

  Kącik Pracy Domowej [M]

  Proszę o pomoc w cv. Mógłby mi ktoś napisać jakieś przykładowe wykształcenie? Chodzi mi o to, że nie znam za bardzo uniwersytetów i różnych wydziałów. Chodzi mi np. o jakieś studia ekonomiczne na Uniwersytecie warszawskim.
 9. Tokkarian

  Kącik Pracy Domowej [M]

  Mógłby mi ktoś podać daty rozpoczęcia kalendarzowych pór roku na półkuli północnej i południowej?
 10. Jest też taka sprawa, że być może źle do tego podszedłem. To raczej nie jest film do oglądania w rozgadanym towarzystwie. Wychodzi na to że to jeden z tych filmów które najlepiej ogląda się samemu, skupiając się na szczegółach, wkręcając się w klimat filmu.
 11. Ile będzie trzeba tyle będę miał, nie wydziwiając oczywiście ze sprzętem ;)
 12. Próbując osiągnąć LD posłuchałem Noobiego i powtarzałem sobie w myślach krótką mantrę. Problem był w tym że w ogóle nie mogłem usnąć, powtarzałem sobie więc to kilkanaście minut, a potem dałem sobie spokój. Gdy usnąłem miałem normalny sen, przyjemny. Potem chyba się obudziłem i znowu usnąłem. Byłem w swoim pokoju tak samo jakbym teraz w nim stał, wszystko było identyczne, a z głośników komputera słychać było jakąś piosenkę Marilyna Mansona, wszystko takie rzeczywiste, oprócz tego, że wspomniana piosenka była w końcówce trochę zniekształcona. Pomyślałem "a może to sen?", ale to mi się wydawało absolutnie idiotyczne, tak jakbym siedząc teraz pomyślał, że śnię. Mimo wszystko chciałem coś z tym zrobić, sprawdzić, ale nie wiedziałem co. Pobiegłem w stronę ściany, tak ciężko i wolno jakby w zwolnionym czasie, ale dobiegłem do niej i walnąłem w nią, myśląc może że przez nią przejdę. Wkurzyłem się, bo nic się nie stało. Nic więcej jednak nie zrobiłem, bo się obudziłem. W sumie, trochę nieudane, ale bardzo ciekawe przeżycie.
 13. I to jest prawda. A szkoda.
 14. Grzebałem w szukajce, ale te informacje są niedokładne i poplątane. Pytam więc teraz: Jak osiągnąć LD. Proszę o wytłumaczenie mi metod które mają pomóc.
 15. Siema, mam pytanie: w związku z tym że kupiłem głośniki 5.1 cośtam, a okazało się że moja karta dźwiękowa temu nie podoła mam pytanie: gdzie można kupić jakąś dobrą kartę i czy to, że mój komp jest już dość wiekowy będzie miało wpływ na jakość dźwięku, czy obsłuży nowszą technologię.