Tomek1120

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  2713
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Tomek1120

 • Ranga
  Przewodniczący
 1. Co on taki mały? I5-750 nie będzie go ograniczał?
 2. Tomek1120

  Steam - pomoc dla graczy czy ich zagłada?

  W ekwipunku mam Team Fortress 2 (2), Portal 2 (0), Steam (1), Oczekujące prezenty (0). Lecz gdy wchodzę w każdą zakładkę to mi pokazuje że nic nie mam. TF2 kiedyś ściągnełem za darmo ze steama, a Portala 2 nie posiadam. Z kolei w sklepie mi pokazuje, że dostałem prezent.
 3. Tomek1120

  Steam - pomoc dla graczy czy ich zagłada?

  W czym tego achievementa trzeba zdobyć?
 4. Jak w katalogu sklep.gram.pl widnieje "Produkt chwilowo niedostępny", to można się go jeszcze spodziewać? Np E. Specjalna Saints Row 2.
 5. Tomek1120

  Sklep gram.pl

  Jak w katalogu widnieje "Produkt chwilowo niedostępny", to można się go jeszcze spodziewać? Np E. Specjalna Saints Row 2.
 6. Tomek1120

  Battlefield 3

  Gdzie to hasło wpisać?
 7. Tomek1120

  Programy - szukam programu

  Szukam programu, w którym np zaznaczę zdjęcia z jakiś wakacji itp a on mi wyszuka czy gdzieś na dyskach znajdują się takie same pliki. Mam już niezły bałagan na dysku a wydaje mi się że niektóre zdjęcia są po parę razy w różnych miejscach pozapisywane.
 8. Tomek1120

  Wiedźmin 2 - temat ogólny

  Z tego co słyszałem, niektórzy razem z koszulką dostali nową głowę. Ja właśnie odebrałem swoją koszulkę ze Sferis. Zapytałem sprzedawcę czy głowa też jest a on odpowiedział, że w moim zamówieniu jest tylko koszulka, ale część zamówień przyszło z głowami. Moja głowa przyjdzie później czy jak? Reklamacje głowy wysłałem pod koniec czerwca.
 9. MX518 używam od sierpnia 2008. Każdemu ją polecam. Jedyne jej wady to logo które się ściera. U mnie już całkiem go nie widać. I mogłaby się trochę mniej brudzić.
 10. Właśnie sprawa DLC z kurtką jest dość dziwna. 2 tygodnie po premierze dawać wszystkim dodatek ekskluzywny tylko dla posiadaczy kolekcjonerek. Myślałem, że najwcześniej się będzie można czegoś takiego spodziewać za jakiś rok, w edycji rozszerzonej czy coś takiego.
 11. 1. Czyli wszystkie DLC będą dostępne dla każdego? 2. W 1 z questów z 1 aktu jest błąd.
 12. Tomek1120

  Wiedźmin 2 - temat ogólny

  Za przesyłkę koszulki się płaci?
 13. Tomek1120

  Wiedźmin 2 - temat ogólny

  Też tak mam. Pewnie coś u nich nie działa.
 14. Tomek1120

  Wiedźmin 2 - temat ogólny

  Akt 2 Ktoś mi powie jak wyjść z tej w stronę ? Ta mapa jest tak nieczytelna.
 15. Tomek1120

  Wiedźmin 2 - temat ogólny

  Dlaczego czasami gdy naciskam ppm Geralt nie atakuje i nie uderza stylem mocnym? Myślałem, że coś z myszką ale wszędzie działa normalnie. To zaczęło się dopiero w akcie 2.