Alfa_Pi

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  12
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Alfa_Pi

 • Ranga
  Robotnik
 1. gram na legalnych serverach tych nie mam ale wyłączyłem wszystkie mody jakie miałem i to też nie pomogło Wydaje mi się że problem może leżeć po stronie KIS-a ale nie wiem co można jeszcze w nim ustawić skoro połączenia są dopuszczone i normalnie się loguje.
 2. Witam Po kilku minutach grania w wowa zostaje rozłączony. Sytuacja występuje po zainstalowaniu Kaspersky Internet Security, wszystkie połączenia o które pyta się gra zostają dopuszczone a i tak po chwili dostaje disconect from server. Może macie jakieś sugestie.
 3. Witam Czy zna ktoś moda który miałby możliwość eksportu listy ukończonych questów do zewnętrznego pliku?
 4. Alfa_Pi

  Zamów World of Warcraft w super cenie!

  Witam Czy wPLN znajdują się w każdym pudełku z grą sprzedawaną w Polsce czy tylko w tych które kupi się w gram.pl
 5. Witam Widzieliście to http://www.ultima.pl/itemnfo.php?id=4169&SID=b81e27a783d6fa09718944965598881a
 6. Alfa_Pi

  settlers IV - problem z trzecią misją trojan

  Witam Nie wiem co ci poradzić – mam tai sam problem w innej misji ale może screen coś wyjaśni. Oczyszczone tylko wzgórze i tam wysłany oddział.
 7. Alfa_Pi

  Settlers 4 Złota edycja - Pytań kilka

  Witam Za pomocą ogrodnika można odzyskiwać ziemie skażone przez mroczne plemię. Plantacje agawy sadzi się na pustyni. ( pomarańczowy teren)
 8. Alfa_Pi

  Settlers IV

  Witam Jedyne co może nie być nie do końca jasne to zabranie 10 osadników, ja wziąłem 10 złodziei i udało mi się skończyć ten etap.
 9. Alfa_Pi

  Settlers 4 misje dodatkowe

  Witam Gram teraz w settlers 4 misje dodatkowe, jestem w drugiej misji rzymian i nie wiem jak przejść dalej. W tej misji trzeba na początku uciec przed mrocznym plenieniem w inny obszar, wybudowałem już tam całe osiedle, odkryłem już całą mapę nie zajętą przez mroczne plemię i nie wiem jak skończyć tą misje jak zaatakuje mroczne plemię to pisze mi że to błąd a ilość wrogich żołnierzy skacze mi odraz na 800. Co trzeba zrobić aby skończyć tą misje?
 10. Alfa_Pi

  Gmail - Jak?

  Dzięki - Wszystkim :)
 11. Alfa_Pi

  Gmail - Jak?

  Witam Ja też bym poprosił o zaproszenie alfa_pi[at]tlen.pl
 12. Witam Takie pytanie dotyczące odbioru przesyłek – to czy musze odebrać ją osobiście czy może to zrobić ktoś z domowników ?