klosik

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  7
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O klosik

 • Ranga
  Obywatel
 1. To grałes juz w serie x4? Przeciez premiera w 2018
 2. Miazdzy konkurencje bo konkurencji nie ma. Ja dalem sobie spokoj z ed. Nie mam tyle czasu by jedna prosta misje wykonywac godzinę czasu. Wolalem skoki miedzy,sektorami jak w x3, zobaczyny co pokaze star citizen
 3. Hmmm.. Tryb powróci czy nadal będzie? Rozumiem jakby uciekł z fify ale skoro wprowadzono go w fife 17 i w fife 18 będzie nadal to skąd powraca?
 4. klosik

  Endless Legend - recenzja

  Ta ocena to jakaś kpina. Czyżby była sponsorowana? Niestety zakupiłem grę pograłem pare godzin i co? Grfika: nie jest przejrzysta. Niby ładna ale taka bajkowa bardziej ale przejrzystości nie ma, czasem musze oddalić mapę żeby zobaczyć gdzie są moje jednostki. Sama gra to NUDAA!!!! P.s. Znalazłem BŁĄD w grze. Zdarzyło mi się to już dwa razy a mianowicie: Kliknąłem na osadnika by założył miasto, ale mial juz brak punktów ruchu więc założenie miasta będzie w kolejnej turze, ale w tej obecnej stoczyłem moja armią walke. Po walce patrze a osadnik zniknął z mapy. 2 razy juz tak maiłem. Ale gdy wczytałem auto zapis osadnik zalozyl miasto i dopiero armia stoczyłem walkę i wszystko było OKEJ. Też tak wam się zdarzyło?
 5. Witam. Mam problem. Padł mi CDROM. A posiadam na płytach oryginalnego MASS EFFECT Platynowa Kolekcja Edycja Rozszerzona. Da sięjakoś pobrać klienta gry? Grę zarejestrowąłem na EA ale tam nie moge nic znaleźć. Tylko mass effect 2 i 3 tam jest. Czy tutaj z gram.pl można jakoś klienta gry pobrać i zainstalowac? Próbowąłem w STEAM ale tam mi tego klucza nie przyjmuje. Pewnie dlatego że to platynowa kolekcja... sam nie wiem. Mass effect zakupiłem jakies 4 lata temu plus minus.
 6. GDzie najtaniej można nabyć legalnego fm 2013? na keye.pl widze ze za 89 zł ale jakos nie ufam tej stronie patrząc po komentarzach