Ulvraith

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  3593
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Ulvraith

 • Ranga
  Sekretarz
 1. Ulvraith

  Jakie to auto? - gra

  W tym wypadku - włoski oryginał. RobertKubicaF1 + 1
 2. Ulvraith

  Jakie to auto? - gra

  Biorąc pod uwagę ilość mniej lub bardziej pogiętych i tajnych prototypów tejże, to jest jakaś myśl...
 3. Ulvraith

  Jakie to auto? - gra

  Oj ludzie, ludzie...
 4. To jako ciekawostkę archiwalne foto przedstawiające, jak owy wóz prezentował się w chwilach świetności. :] http://img145.imageshack.us/img145/5641/samnbskodytudorbyadamso.jpg
 5. Zniszczony przez czas jeden z wielu dowodów na to, że mieliśmy w naszej historii zdolnych majsterkowiczów. :] Piyknie dziękujemy za uwagę. P.S -> Dobrze Cię widzieć w lepszej formie. :)
 6. Ulvraith

  Motoryzacja - nasza Pasja

  Pomijając już to, że Citek w swojej wypowiedzi w gruncie rzeczy sam sobie zaprzeczył. A E30-stek faktycznie najlepiej szukać za zachodnią granicą. Z jakich względów, chyba każdy może sobie odpowiedzieć. Dodam, że wciąż można trafić na perełki od pierwszego właściciela, który wóz traktował nie tylko jako narzędzie, które gdy już się zużyje, to się wyrzuci i kupi nowy (w domyśle - lepszy) model. Dwa lata temu mojemu krewnemu udało się sprowadzić właśnie taki "jeżdżę nim 20 lat, i co mi pan zrobisz?" model, 320i z 1983 roku. W wielu miejscach były jeszcze fabryczne smarowania... O jakości blachy w tej generacji także słyszałem wiele dobrego, w tym od autentycznych jej posiadaczy. Można się rozglądać zwłaszcza teraz, kiedy to wszelkie pseudotuningowe choinki pozdychały gdzieś pod stodołami z przedawkowania LPG, i rynek całkiem ładnie się oczyścił.
 7. Ulvraith

  100 Najlepszych Gier Tej Dekady

  TEJ dekady, powiadacie... Ciężko będzie, choćby z racji tego, że od groma emocji oddało się podczas pykania na Playstation jedynce, która jest mocno dwudziestowieczna. ;) Z powodu ograniczeń sprzętowych (i nie tylko) wypadł mi cały furlong najprawdopodobniej znakomitych pozycji, których w najbliższym czasie nie nadrobię, ale w co się nagrałem, to moje. ;) Heja! (kolejność losowa) 1. Unreal Tournament 2004 2. Gothic I & II 3. Silent Hill 2 4. Grand Theft Auto IV 5. S.T.A.L.K.E.R - Cień Czarnobyla 6. Heroes Of Might & Magic V 7. Need For Speed - Shift 8. Mafia - The City Of Lost Heaven 9. Fable: Zapomniane Opowieści 10. FlatOut 2
 8. Ulvraith

  Odpowiedz piosenką - zabawa

  Iron Maiden - Dream Of Mirrors Przed czym tak uciekasz?
 9. Ulvraith

  Jaka to piosenka?

  Ein, zwei, drei... http://www.youtube.com/watch?v=ObL3L6MRvN4
 10. Ulvraith

  Odpowiedz piosenką - zabawa

  King Crimson - Epitaph. Dokąd chciałbyś się udać?
 11. Okazją było by, gdyby zgodził się go oddać za dwa odcinki "07 zgłoś się" na dividi. : > Bueheheh. : D Może jeszcze wersję superlekką? http://img196.imageshack.us/img196/637/dsc07591c.jpg Ale dajmy im spokój, bo małe OT się tu robi. Coś z jesiennego archiwum (i nie, to nie Warszawa) ;)
 12. Akurat miejsce jest dla niego bardzo przyjazne. A i towarzystwo na 4 kółkach niezgorsze. ;) Ile? Nie jestem w stanie dokładnie powiedzieć, ale nie więcej niż parę tysięcy. (3-7) Jest w nim trochę do "odświeżenia".
 13. Jest. I spragniony jest. :] A obecnie prawdopodobnie idzie na sprzedaż. Capri Mk.1 z dwulitrowym silnikiem. Można polatać.
 14. Ulvraith

  Co jest na zdjęciu? - gra dla wszystkich

  Szlachta - men do rozpoznania.