Dark_Energy

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  428
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Dark_Energy

 • Ranga
  Wróg ludu
 1. Dark_Energy

  Męty ciała szklistego

  Ocb ?
 2. Dark_Energy

  Męty ciała szklistego

  Macie ? Ja mam , od urodzenia.
 3. Dark_Energy

  Niemcy - kraj dla wszystkich

  Dam link: http://radiozet.pl/news/news.aspx?newsid=7881 Bez komentarza, byście mogli zależnie od sytuacji powiedzieć że jestem germanofilem/germanofobem
 4. Dark_Energy

  Niemcy - kraj dla wszystkich

  A więc co sobie ubzdurałem i gdzie napisałem że mam największą wiedzę na ten temat. Proszę pokazać.
 5. Dark_Energy

  Historia polskich tłumaczeń gier

  mógłbyś dać linka na pierwszym wpisie na gramsajcie mi ?
 6. nie lubię prezydenta, ale co prawda to prawda - duch narodu nigdy nie ginie
 7. Dark_Energy

  iPhone - mobilna rewolucja?

  Ja mam pytanie, co on ma prócz multitoucha i app support czego inne fony nie mają ?
 8. Dark_Energy

  Kwasy by Jasió, James & SiniS

  Nie oczekuję, ale piszę, inna sprawa że wystarczyło wpisać w szukarę porno i kliknąć na ostatnią stronę.
 9. Dark_Energy

  Kwasy by Jasió, James & SiniS

  again ? http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=96&pid=39635
 10. Czy ja paliłem dziś jakieś "mocniejsze papierosy" czy co ? widzę thread "Rodzice i Dzieci" "Co rodzice mówią jak wiedzą, żę palicie papieorsy?"
 11. Dark_Energy

  Niemcy - kraj dla wszystkich

  Jestem po wizycie niemca i myślę że niemcy to strasznie wytresowany naród. Oprowadzałem go o starówce, mówię o obozie koncentracyjnym piłsudskiego . I oczywiście zaczęło się że nacjonalizm to nie niemiecki wymysł (utwierdziłem go w tym przekonaniu bowiem sam jestem jakby narodowcem-tego że ja jestem nie powiedziałem i większość państw na początku XX wieku miała takie ruchy) A szkoda, mogłem zacząć się kłócić że patriotyzm i nacjonalizm to niemieckie wynalazki(ale by były jaja ) . Braciak mi powiedział że pozbawiony typowo niemieckich kompleksów - ale je nadal widać . Najlepsze było potem , zapytałem się go co sądzi o austriakach - powiedział że nie patrzy na ludzi jako naród itp. (prawda była, z resztą potem powiedział że polska mu się wydawała katolickim krajem itp.) Ale w sumie fajnie że go ugościliśmy i że dostałem zaproszenie na ''09 . I kij w oko tym co twierdzą że opieram się na stereotypach - oni sami się opierają na stereotypach
 12. Dark_Energy

  Problemy z komputerem (temat ogólny)

  Okej, nie powiodło się, także resetowanie biosu. czy powołanie się na awaryjne działanie @bios coś da ? I to że tak jak napisałem nie skonkretyzowali modelu płyty głównej ? ew. co proponujecie za około 200 zł ?
 13. Dark_Energy

  Problemy z komputerem (temat ogólny)

  Ech a teraz pomyliłem literki bo nie jestem przy tym, a mógłbyś pokazać gdzie jest napisane nt. jednego failowego update ? Byłbym super wdzięczny.
 14. Dark_Energy

  Problemy z komputerem (temat ogólny)

  Miałem problem z ACPI, windows się nie załączał itp . nieraz a raz mi zresetował się perfidnie w windowsie. więc wgrałem bios do płyty głównej , zły się okazało, bo ja mam rev 2.0 a wgrałem 1.0 (płyta to Gigabyte GA-m57Sli-S4 ) Niby się załącza , ale nic nie widać na ekranie, windows nie bootuje , można pomarzyć o wejściu do biosu . Nie chodzi mi o to czy da się wgrać nówkę w domu bo pewnie się nie da . Mam tylko pytanie, czy jak mam źle wpisane na gwarancji (a raczej nie wpisane rev tylko M5) , a nie dostałem de facto pudełka z wersją, instrukcji czy gwarancji ( a everest pokazywał bez rev, tyle że to nie liczy się) to czy mogę się z nimi handryczyć że uszkodziłem sprzęt bo nie dostałem jego pełnej specyfikacji etc. ? (wybaczcie za błędy ale mi się aż ręce trzęsą)
 15. Dark_Energy

  GTA IV na PC - Temat Ogólny

  A model ?