Mange

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  2995
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Mange

 • Ranga
  Sekretarz
 1. http://www.reddit.com/r/hearthstone/comments/2pj2q6/much_simpler_way_to_install_hs_on_your_android/ można instalować na telefony z androidem. zainstalowałem na Samsung Galaxy S4 i gra się nieziemsko.
 2. Mange

  LOL - League of Legends

  gość ci napisał, że każdy tryb ma oddzielny mmr. Normal to tez tryb w grze i też ma inny mmr od rankedów. nie używaj lolnexsusa i skupiaj się tylko na swojej grze. to, że ktoś ma golda nie znaczy, że będzie grał w innych trybach jak gold.
 3. Mange

  LOL - League of Legends

  100$/dywizja
 4. Mange

  LOL - League of Legends

  zagrałem jedną grę i nie polecam grania samemu. same ziemniaki grają, sprawdziłem na koniec gry ich lvl i wszyscy 30. nawet oglądając potyczki kuzyna w brąz/silver nie widziałem takich nieogarów. zagrałem i więcej nie włączę.
 5. Mange

  LOL - League of Legends

  te boty naprawdę są takie moce, że ludzie odstają od nich taki łomot?
 6. Mange

  Piłka Nożna

  "- oglądać mecze w domu" pewnie odetchnął z ulgą :)
 7. Mange

  Piłka Nożna

  Holendrom może i nie zależy (LvG wręcz chce, żeby kompletnie zrezygnowano z meczu o 3.), ale dla Brazylijczyków ten mecz będzie bardzo ważny. Po ogromnej porażce z Niemcami, będą chcieli choć w małym stopniu odkupić swoje winy. Będą grali jeszcze bardziej skupieni niż byli do tej pory, więc nie ma co liczyć na "prawdziwy" football.
 8. Mange

  Piłka Nożna

  ja tam się cieszę, że zmienił ligę i do tego osłabił LFC
 9. Mange

  MODERATORZY: jacy są naprawdę?

  pffff. jeden moderator przyznał by permbana, a drugi by grzecznie poprosił o zmianę zachowania itp.
 10. Mange

  Piłka Nożna

  jeśli Argentyna cały czas się rozkręca, to nawet 2018 mogą się nie wyrobić xD Wszystkozajete Cillessen jeszcze nie obronił karnego w swojej karierze. http://heavy.com/news/2014/07/jasper-cillessen-netherlands-goalie-girlfriend-stats-high-five-world-cup/
 11. Mange

  MODERATORZY: jacy są naprawdę?

  "Oczywiście nie miałem na myśli kogoś, kto jest Obywatelem i dopiero co zarejestrował się, tylko taką osobę, która jest co najmniej Delegatem i ma czyste konto rzecz jasna."- delegat z czystym kontem xD
 12. Mange

  Piłka Nożna

  "sercem za niemcami"- tak można określić moją postawę wobec ich podczas tego mundialu :) A jak jeszcze spiorą Messiego w finale, to będę mega zadowolony ^^
 13. Mange

  LOL - League of Legends

  Visual Refresh czyli stary (wstawcie sobie jakieś przekleństwo, bo zapomniałem, że tutaj ich nie można używać) klient z nową okładką. pfff
 14. ehh zimne te noce tegorocznego lata :( rok temu otwarte okno na noc (jak i przez reszte dnia) było niezbędne, a teraz zimno. mam nadzieję, że się poprawi.
 15. LS nie była jakąś panienką z burdelu Littlefingera, żeby ją usuwać i nie zmieniać przy tym fabuły. Patrząc przez pryzmat sezonu 4 i tej wiadomości, że z roku na rok będzie coraz gorzej. Najpierw Coldhands, teraz ona. Bardzo klimatyczne postacie zostają usunięte. Chyba będę musiał obniżyć moje oczekiwania wobec tego serialu do minimum, bo będę tylko wkurzony i zawiedziony. mati285 "zmartwychwstanie" to nie był jakiś tam wymysł Martina, nie był to impuls, który spowodował, że pewnego ranka wstał i postanowił dać jej drugie życie. Wcześniej zbudował już solidne fundamenty, żeby ten zwrot akcji mógł mieć miejsce i był wiarygodny.