gemGreg

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  439
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

1 Neutralna

O gemGreg

 • Ranga
  Brygadzista
 1. Ten artykuł jest tak obszerny, że szukałem przycisku "następna strona"...
 2. Powiem wam, że nie czytałem ani nie oglądałem żadnych recenzji przed obejrzeniem filmu. Byłem na Warcrafcie dwa razy w kinie. Potem zacząłem czytać recenzje i byłem bardzo zdziwiony takimi niskimi ocenami. Dlatego warto iść do kina i samemu ocenić film. Założę się, że jak bym wcześniej jakąś recenzje przeczytał to bym pod tą recenzję budował moje zdanie o filmie. Jacyś zgorzkniali krytycy, którzy jak film nie jest podobny do Władny Pierścieni, wystawiają ocenę 1/10. Ps. Autor powyższej recenzji to mógł z raz ten swój tekst chociaż przeczytać po napisaniu, bo jest sporo błędów, np: "Dodatkowym problemem jest fakt, że osoby nieznające filmu z miejsca się w Warcraft: Początek zagubią." - "filmu" ??
 3. Cda w dobrym momencie zdecydowało się dodać płyty do pisma. Mimo że dla corowych czytelników to było bez znaczenia, to oni wiedzieli ze bez tego pismo nie będzie tak kupowane i nie przetrwa. Mimo dobrych intencji secret service, świetnej treść, nie dali rady pokonać świata. A drugi raz padło bo juz na rynku są pisma bardzo silne i jest trochę za późno na wybicie się. To tylko oczywiście jest moja opinia.
 4. Czyli bez Warlords of Draenor tylko opłacając abonament już dostanę MoP? Ciekawe... W sumie jeśli Warlords of Draenor nie zawiera abonamentu, a mam MoP do nadrobienia to chyba na razie poczekam z dodatkiem i tylko abonament wykupie (ewentualnie te darmowe dni zobaczę czy mam) tja...przed chwilą zobaczyłem kalkulator nowych talentów. Ładnie to przeczesali :D Już nie ma drzewka tylko jest jak w Heroes of the Storm... heh
 5. Poradźcie mi coś. Grałem swego czasu w wowa kilka lat i przestałem grać na Cataclismie. Nie posiadam dodatku Mists of Pandaria. Myślę o powrocie do wowa, tylko nie bardzo wiem co mam zakupić / opłacić. Czy zakup Warlords of Draenor wystarczy? Gdzieś kiedyś czytałem, że mając już jakąkolwiek część podstawki wowa automatycznie dostajemy wszystkie części oprócz Warlords of Draenor. Czy to jest nadal aktualne, czy to tylko było dla preorderu. Nigdzie nie znalazłem takiej informacji oficjalnie od blizzarda. Dodatkowo czy jak kupię Warlords of Draenor to będzie w tym 30 dni abonamentu? Poradźcie co robić jak się posiada dodatki od podstawki do cata włącznie i zfreezowane konto :)
 6. "Nie wiem czy jakakolwiek inna część serii tak bardzo wyglądała na DLC do wydanej rok wcześniej." ?
 7. Super pomysł. Na androida brakuje gry typu MOBA. Nie znam osobiście żadnej. Mam tylko nadzieję, że ta gierka będzie chodzić na androida nie tylko na tabletach ale i na smartfonach i że nie zajmie więcej niż 80 MB :)
 8. gemGreg

  Szukam pewnej gry - ale nie znam nazwy

  Szukam nazwy starej gry pod Amigę, w której budowało się z części robota, który potem wyskakiwał z krzaków i straszył w celu sprawdzenia jak bardzo strasznego robota zrobiliśmy.
 9. Ja powiem tak: "Żyjemy w ciekawych czasach"
 10. gemGreg

  Diablo III - temat ogólny

  w życiu żadnego nie dostałem, chyba, że gmail od razu je ładuje do spamu ;)
 11. Tak wiem odświeżam temat, ale chciałem spytać, czy GW2 jeszcze żyje? Bo ostatnio zagrałem na kolegi koncie i mi się nawet gra podoba, ale nie wiem czy warto jeszcze sobie nią głowę zaprzątać.
 12. Ja bym chciał żeby świat był otwarty.
 13. gemGreg

  Szukam pewnej gry - ale nie znam nazwy

  "top down shooter" ?
 14. Twórca starego Megaupload uruchomił nowy legalny dysk w chmurze MEGA w domenie co.nz. Co sądzicie o tym serwisie i jego twórcy Dotcomie? Czy nowy serwis będzie lepszy od Dropboxa czy google drive?
 15. gemGreg

  Szukam pewnej gry - ale nie znam nazwy

  Coś typu Tyrian? Ja natomiast szukam gry, która wyszła z tego co pamiętam na Amidze. Budowało się robota (klejąc z gotowych części), po czym ów robot wyskakiwał zza krzaków i straszył (o ile dobrze pamiętam - dziecko). Im bardziej robot był przerażający tym bardziej się dziecko bało. Any ideas? :)