ThomasPayne

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  23
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O ThomasPayne

 • Ranga
  Robotnik
 1. Jedi Academy zostało pominięte bo wzmianka była o JK2:JO, prawie identyczne gry więc nie ma sensu wspominać o JA. The Force Unleashed było beznadziejnie nijakie więc nie ma sensu o nim w ogóle wspominać. Faktycznie brak jednak wzmianko o MMO SWTOR.
 2. ThomasPayne

  Artykuł: Gravity Rush - recenzja

  Drugi akapit: "Nasza podopieczna Kat dochodzi do siebie po długim po bolesnym spotkaniu z brukiem" - chyba: [...] po długim i bolesnym [...] Ósmy akapit: "Pierwsze przygody Kat w świecie Hekseville związane są pomocą mieszkańcom" - chyba: [...] związane są z pomocą [...] Jeżeli to zamierzone zabiegi to przepraszam :) pozdro
 3. ThomasPayne

  Rozdajemy 100 kluczy do bety Diablo III

  Malevyn naucz się czytać .... chyba że w gimnazjum uznali tą umiejętność za nieprzydatną ? o.O "reszta przypada w udziale kolektywowi" 55 + 20 + reszta = 100, liczyć też nie potrafisz czy dasz sobie radę z tym działaniem ?
 4. Galeria z widoczkami przenosi na główną stronę.
 5. Ciemna strona mocy jest najlepsza :)
 6. M$ to złodzieje. Sam pomysł opłaty za usługe Live na cłym świecie to bzdura. Nigdy nie miałem zamiaru i nigdy nie kupie Xklocka bo jest to konsola tylko do zdzierania kasy. Zamiast płacić abonament za Live (jakby hipotetycznie został uruchomiony) wolałbym pograć w rasowe MMO i tyle.
 7. Crytek płaci mu w Euro gąbkach :D:D
 8. ThomasPayne

  Borderlands - recenzja

  Za to nasze auto ma te specjalne właściwości, że można z niego strzelać. I to z dwóch, a nie jednego rodzaju broni, a precyzyjniej - z wyrzutni rakiet bądź karabinu faszynowanego. Drobna literówka jak mniemam, na końcu miało być "maszynowego" :)
 9. Dużo ludzi pisze: "Kupie sobie klawe i myszke do konsoli i będzie git" ... To jest najgłupsza rzecz jaką można zrobić, bo w tym momencie konsola staje sie .... Czym ? Praktycznie PCtem z TV zamiast monitora. Gram w różne MMO od wielu lat, i nie wyobrażam sobie gry z komunikacją wyłącznie głosową, problem nie do rozwiązania w ciągu najbliższych kilku lat (powtarzam że kupno klawy nie jest rozwiązaniem poruszonego problemu :P )
 10. ThomasPayne

  Valve wierzy w rynek PC

  Zgadzam się z panem Lastonem :)
 11. ThomasPayne

  Sins of a Solar Empire za darmo?

  W świetle powyższych faktów musze przyznać się do błedu niektórych moich wcześniejszych wypowidzi, jednak CDA są bezmyślni :D A tak w nich wierzyłem :P
 12. ThomasPayne

  Sins of a Solar Empire za darmo?

  Nie trzeba powiedzieć że ktoś jest c***** żeby go wyzwać. Co chwile obraża redaktora newsa. Już nie będę wracał do Twoich "buców" itp. :P Wielkość serwisu nie ma znaczenia, bo ktoś mógł to przeczytać na małym forum i zacytować to na większe forum, co jest legalnym zabiegiem bo cytowanie postów nie jest ani niemoralne ani karalne.
 13. ThomasPayne

  Sins of a Solar Empire za darmo?

  Czyli jest różnica jeżeli pracownik banku wystawi dane użytkowników banku na małym czy dużym forum ? Wielkość serwisu nie ma tu najmniejszego znaczenia, nie wiem po co wogóle poruszacie ten temat. aope: skończ z wyzwiskami bo tylko obnażasz przed uczestnikami tej dysputy swój nniewygórowany poziom intelektualny przekładający się na brak zdolności zachowania kultury wypowiedzi. Ostatnio zdarzył mi sie incydent o podobnym zabarwieniu, kupowałem coś w sklepie budowlanym w dużej ilości, zapłąciłem zaliczne a pani wystawiła mi pełnoprawną fakturę w której wyraźnie napisano że za towar zapłacono. Byłbym złodziejem nie płacąc ? czy moze powinienem podejrzewać że ona działa nielegalnie bo działa na niekorzyść firmy?
 14. ThomasPayne

  Sins of a Solar Empire za darmo?

  A tak swoją drogą, my się kłucimy o to czy to jest legalne czy nie, Lord_Polish uważa wszystkich za złodziei, ale skąd wiesz czy CDA świadomie nie kupiło określonej ilości kluczy i nie rozdali ich w celu marketingowym. Może one wcale nie były zastrzeżone tylko dla tych którzy kupili CDA ale faktycznie dla wszystkich użytkowników strony internetowej.
 15. ThomasPayne

  Sins of a Solar Empire za darmo?

  loczyn przesadził z autem :D ale z Namaru zgadzam sie w 100%. CDA świadomie ROZDAWAŁO (dobre słowo) te klucze każdemu. Moralne czy nie ale legalne bo o tym mowa.