Pan_Sza

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  951
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Pan_Sza

 • Ranga
  Delegat
 1. Pan_Sza

  Dziewczyny czyli relacje damsko - męskie

  Nie ma jak ciąć cytaty. Nie ma jak wnieść coś do rozmowy :( W moim roczniku jest 2:1 do wzięcia. Do wzięcia.
 2. Po kolei i wdele wagi odpowiem: Nie rozmawiasz z etatowym demonstranem, proszę weż to pod uwagę. Słowo, owszem, mi nie pasuje. Nie usprawiedliwia to ani szyku, ani emcji w Twojej odpowidzi. Dla dalszej dyskusji: 1. nie jestem sympatykiem organizacji gejowskich 2. po wielu wielu chwilach, nie jestem sympatykiem ich marszów, parad, etc. Mógłbym jak Ty: KTO I KIEDY BĘDZIE NAS LECZYĆ? Fakty, nazwiska, akty prawne? Wolę - jak dotąd - chamską uczciwość. Jestem przeciw adopcji przez pary homoseksualne. Jeśli trzeba, odpowiednią ilość posunięć i aktów przed tym. Zechciej mi powiedzieć, dlaczego narażam się na swego razu atak z Twojej strony? Jestem zbyt ambiwalentny? Jak wyżej. Bardzo cienię sobie Twoje posty. Nie skomentuję. Z doborem prasy...może nie chcę czytać Lichockiej? Może uwielbiam Michnika? * Najwyższy Czas jest produkowany przez rodzinę JKM, bywa, że np. kod kreskowy nie da się odczytać. Jakiekolwiek mam preferencje nie narzucam ich innym. I ja, i Ty - nie urodziliśmy się wczoraj. Raczej odziewano nas w tetrę niż w GW. Mam dosyć przyklejania mnie di GW i Pani Domu. Wyciąłem resztę. Nie - szkołom, nie - pogadankom. Dats ol. Najprawdopodobniej znów będę w Belgii, myślę że nic się nie zbieniło, jeśli chodzi o niszowość HS.
 3. po kolei: Żartujesz? Musisz prosić o budowlańców. Mają terminy kilka miesięcy do przodu. Ktoś tą łopatą macha. Czy ma satysfakcję? Nie wiem. Wiem ile "kasuje" za miesiąc. Zaniżyłem lekko stawki, maj rong. Mogę pokazać kwity. Tu mnam inne zdanie. 80 procent ludzi mniema o sobie więcej, niż powinno. PS. RZadko tu bywam, postaram się odpowiedzieć ASAP.
 4. Nie :) Czy warto mieć 134 fakultet za 2000 czy za tyle samo opalać się na placu budowy? Sam się gubię, he he, póki co, biorę 135 dozbrojenie wiedzy ;)
 5. Cześć! Nazywano nie znaczy "nazwano". Mała różnica :) Nikt nas leczyć nie będzie.Chodzi tylko o granicę, jak bardzo homoseksualizm może leżeć obok nas.
 6. Jestem zwolennikiem pełnego kapitalizmu. Tylko uwolnienie ubezpieczycieli da ludziom namiastkę gwarancji świadczeń. Holandia nie jest w moim mniemaniu wzorem. Pozdrawiam
 7. Facet, który kładzie polbruk bierze ok. 2500 PLN. Inny, kopie obok rowy ma ok. 2000. Kolo na koparce do 3000. Warto się uczyć? :)
 8. Nie, nie i nie :) Logika leży obok. Jeśli dobrze zrozumiałem Twój post :)
 9. Pan_Sza

  Dziewczyny czyli relacje damsko - męskie

  Czekałem na ten moment....mogę się z Tobą nie zgodzić :) Moim zdaniem nie ma żadnych norm określających pojawienie się "miłości". Zbyt łaskaw byłeś w swoim poście. Rozmowa o "miłości" haczy o ideę, albo przerzucanie się "kto bardziej". Nie ma na to wzoru, być może ma to ukryty sens? Najważniejszy problem w takich dyskusjach?: Twój oponent ma inne zmartwienia. Ty np. czujesz, on potrzebuje.
 10. Pisałem serio. Szwedzi "odjechali" ze społeczną sprawiedliwością. Wiem, obecnie pracuję dla nich :) Jeśli chodzi o hydraulików pozwolę się nie zgodzić. Mam dobre doświadczenia. Gorzej z ludźmi od roboty na zewnątrz. Nawet Darwin tego nie przewidział. W tym fachu zostały tylko obierki :)
 11. Ukradłem Yarrowi cytat, ale...ja pojechałbym do Szwecji (ślusarz ma zarobki o 20% mniejsze od prezesa). Tyle, że w Polsce można zarobić lepiej :)
 12. W moich szuwarach :) najlepsi wymieniają kadrę zarządzającą w UE. Serio. Bo chcą. Bo wiedzą. Niestety, dziś i w tej lokacji, nie można utrzymać pracownika za ok. 400% więcej. Nie mówię o zmywaku, betoniarce, itp. Źle napisałem posta. Mówiłem/pisałem o specjalistach. Tych już tutaj nie ma (poza żonatymi, skazanymi i kochającymi własny ogródek.
 13. Od wiekowej abstrahując, średnia mi siada - ortograficznie - po pewnych postach. Stare i głupie przysłowie o Jasiu i Janie nabiera nowego wymiaru :) Niestety, ortografia nie jest dana "na zawsze".
 14. A ja tak. Najsprawniejsi umysłowo ludzie już wyjechali. Kim załatać dziurę? A największa cholera Cię bierze, jeśli do szkolenia specjalisty przyłożyłeś rękę :( PS. Jeśli chodzi o "budowlankę" masz rację. Tyle, że dziś na wagę złota jest każdy w tej branży.
 15. Pan_Sza

  Vista i licencja

  1. Nie. Xp kupiłem 3 razy w ciągu trzech lat. 2. XP 64-bit nie działa prawie z żadnym donglem, za chwilę nadejdzie Vista. Ładne mi 6 lat :D