Lone_Wolf

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  1343
 • Dołączył

 • Ostatnio

Wszystko napisane przez Lone_Wolf

 1. Lone_Wolf

  Damska Szowinistyczna Loża Szyderczyń

  Tutaj wszystko co niegdysiejsze jest od martwe. Nic dziwnego, właściwie. Starzy bywalcy się wykruszyli, nowych takie tematy nie ruszają.
 2. Oj Bronek...Duda też nielepszy, od razu zaczął się przymilać. Te 20% to jednak łąkomy kąsek.
 3. Lone_Wolf

  Gothic II: Noc Kruka (temat ogólny)

  Ano nie trzeba remake'a, jestem ciekaw co Degenerated (twórca renderera) planuje dalej. Poza nowym, obłędnym oceanem :) To jednak pełen L''hiver, myliłem się. Naprawdę zwiększa poziom trudności, na początku ledwo goblina idzie usiec ;) Polski filmik, z instrukcjami: https://www.youtube.com/watch?v=qDcu-BoYUb8
 4. Lone_Wolf

  Gothic II: Noc Kruka (temat ogólny)

  https://www.youtube.com/watch?v=hwzU8wICVuA Filmik HD z teksturami z l''hivera (bez zmian w mapach) i oryginalnymi. Polecam :)
 5. Modów? Nie. Cheatów? Tak. A jak ktoś chce mieć achievement zawsze jest SAM.
 6. Lone_Wolf

  Gothic II: Noc Kruka (temat ogólny)

  F11 i ctrl-F11 dla opcji zaawansowanych. Zapewniam, maksymalny zasięg widocznosci obiektów odbierze Ci naprawdę sporo klatek. Na szczęście do normalnej gry to niepotrzebne, i tak w guncie rzeczy nie widać. L''hivera polecam ze względu na zmiany. Raz, że pewne zwiększenie trudności jest miłę (w końcu G2 kończyło się już kilka-kilkanaście razy), dwa, że naprawdę wprowadza ciekawe widoczki w Khorinis.
 7. Lone_Wolf

  Gothic II: Noc Kruka (temat ogólny)

  Jeśli zainstalowałeś L''hivera to MUSISZ zacząć nową grę, naprawde sporo zmienia w krajobrazie Khornis i stąd błędy jakie widzisz. Przy okazji zwieksza trudność, usuwa tabliczki i takie tam. Poszukaj dokłądnego opisu.
 8. Oczywiście, ze można, ale na to dla ciebie pewnie za późno. Najpierw trzeba odwiedzić szczyt wieży a potem iść do Icanthy. Żywe mięsko jest w jej domu. Bonusy nie są jednak jakies niesamowite, wiec nic straconego. A sama wieżę zniszczyć radzę.
 9. Lone_Wolf

  Gothic II: Noc Kruka (temat ogólny)

  Masz instrukcję w opisie filmików. Ze swojej strony dodam, ze do wersji z cdp.pl konieczny jest systempack, bez niego renderer nie rozpoznawal pliku wykonywalnego gry. Chyba tez nadinstalowalem patch 2.6 w wersji niemickiej, ale to nikoniecsnie mogło być potrzebne.
 10. Lone_Wolf

  Deus Ex: Mankind Divided

  To słabo, bo nawet na najwyższym poziomie trudności można ją uratować nie zabijajac nikogo (poza zniszczeniem mecha). Kilka prób nieudanych, ale ogólnie nie było to przesadnie skomplikowane. A Mankind Divided...Czysta rozkosz. Studio udowodniło że wie, co robi Deus Exa Deus Exem, więc nie mam obaw co do jakości.
 11. Lone_Wolf

  Gothic II: Noc Kruka (temat ogólny)

  Najwcześniej za tydzień, jestem 200km poza domem, ale masz filmiki: https://www.youtube.com/watch?v=4wvUh4JoDuI Moja gra wygląda DOKŁADNIE tak samo :)
 12. Lone_Wolf

  Gothic II: Noc Kruka (temat ogólny)

  Ja mam tak: dx11 renderer w wersji x14.1, systempacka, polską wersję l''hivera, do tego normalmapy z texturepackow l''hivera i vurts graphic overhaul. Gra jak na Gothica wyglada obłędnie. Bylo toche problemów z rozpoznawaniem wersji Gothica z cdp.pl, na szczęście niemiecki patch pomógł. Na youtube proponuje poszukac "zagrajmy w gothic 2: Uber graphics", uzywam dokladnie tej samej kombinacji. A edzie jesscze lepiej, bo beta ma byc okresem poprawiania wydajności (chociaz juz teraz gra dziala plynniej z wieksza widocznoscia niz stary gothic...zeby jeszcze nie gryzła się z radeonami :) )
 13. Końcowa walka... Musiałem ja kilkukrotnie powtarzać przez bugi. Za pierwszym udanym podejściem (nie liczę mocno nieudanych :)) moja druzyna była tak mocna, że bossa zatłukła w 3 sekundy, co niestety ominęło pewien skrypt i zablokowalo grę (bo walka musi być poprowadzina wg. schematu). Za drugim razem wszyscy się w koncowej fazie walki zablokowali (zero reakcji) , boss ich bezkarnie rozwalił. Trzeci raz: wszystko zrobione wg. schematu, ale ci co padli w walce (w tym główna postać) po wstaniu przestali reagowac na komendy, co jest (bez spoilerow) konieczne do zobaczenia zakończenia. Czwarty raz podobnie, ale przynajmniej główny mogl działać, co na szczęście wystarczyło. Ogólnie z tego co czytałem nie ma tu takich cukierkowo słodkich zakończeń, każde ma dobre i złe aspekty, co zresztą to co uzyskalem potwierdza w całości.
 14. Ja jeszcze na kickstarterze...zdążyłem się przebranżowić od tamtego czasu i akurat jak gra wychodzi ruszam na statek :) Nic to, czekało się prawie 3 lata, poczeka się 4 miesiące
 15. Lone_Wolf

  Gothic II: Noc Kruka (temat ogólny)

  To nadal wersja alpha, ale jest cały czas rozwijana. Najważniejsze co daje, to bezproblemowe działanie i wydajność. Już na starych teksturach wygląda fajnie, a z L''hiverem to dopiero jazda. Polaceam galerię, jedną z wielu: https://imageshack.us/a/VDHz/1
 16. Lone_Wolf

  Gothic II: Noc Kruka (temat ogólny)

  Renderer DX11 http://forum.worldofplayers.de/forum/threads/1421732-D3D11-Renderer-f%C3%BCr-Gothic-2-%28alpha%29-9 Jakby ktoś jeszcze nie wiedział, z teksturami i zmianam z L''hivera gra wygląda narawę nieźle jak na Gothica, na dodatek chodzi obecnie płynniej niż oryginał.
 17. Pogramy-zobaczymy. Czekam na przysłanie klucza Steam. Zamówienie z 2012 roku najwyższy czas :)
 18. Ostatnio jak zaglądałem była już wersja 1.0.0.10 :). Czyli w ciągu kilku dni wydali już 10 łatek. To się dopiero nazywa dbanie o klienta. I w odróżnieniu od Diablo grać i przejść grę w całości mozna było od razu.
 19. Lone_Wolf

  Diablo III - temat ogólny

  Po prostu pecetowcy dostali betę, konsole sprawdzony (nie najgorszy) produkt. Mimo to naprawdę nie rozumiem ludzi, którzy ślepo i zaciekle bronią sposobu, w jaki Blizzard postanowił pluć im w twarz.
 20. Lone_Wolf

  Diablo III - temat ogólny

  http://www.joystiq.com/2013/02/25/diablo-3-on-ps3-and-ps4-will-allow-offline-play/ W skróce: Diablo na konsolach nie bedzie wymagał ciągłego połączenia z netem, będzie lokalny coop.
 21. Lone_Wolf

  Diablo 3 dla PS3 oraz PS4 !

  http://www.joystiq.com/2013/02/25/diablo-3-on-ps3-and-ps4-will-allow-offline-play/ W skróce: Diablo na konsolach nie bedzie wymagał ciągłego połączenia z netem, będzie lokalny coop.
 22. Jak domniemywa uzytkownik 4chana, gra była od poczatku planowana jako konsolowa ;) Argumenty i spostrzeżenia całkiem rozsądne ;)
 23. Lone_Wolf

  Underrail - betatest

  A tak przy okazji: TwórcA. Grę tworzy jedna osoba :)
 24. Lone_Wolf

  Underrail - betatest

  Gra jest kapitalna, pierwsza od dawna jaka uchwyciła klimat Fallouta bez kopiowania świata. Przeszełem ją 2 razy i czekam na aktualizacje do 0.1.6 (zmiany w craftingu, bugfixy, itp. ) Jeszcze przez 3 dni można, wydając TYLKO 1.5 USD, dostać ją jako bonus w Build a Greenlight Bundle: http://groupees.com/bagb ( klucz Desura + normalny link do ściągnięcia )
 25. Lone_Wolf

  Planescape: Torment

  Znalazłem sam, ale dzięki :)