Hell_Knight

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  556
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Hell_Knight

 • Ranga
  Delegat
 1. Hell_Knight

  Telefony Komórkowe

  Cześć, pytanko, jestem aktualnie w USA, i planuję kupić telefon (któryś z modeli Xperia, myślę nad X, albo XA). Będzie to potem działało bez problemu w Polsce?
 2. Hell_Knight

  Wiedźmin 3 - temat ogólny

  Cześć, wiecie może czy jest jakaś inna opcja kupienia Serca z kamienia na XOne niźli poprzez ten ich sklep? Jakaś sprawdzona strona która pośredniczy tego typu transakcjom? Nie bardzo mi chce działać dodana tam karta płatnicza, a inaczej niż w cyfrowej dystrybucji dodatku nie kupię.
 3. Hell_Knight

  Problemy z komputerem (temat ogólny)

  Cześć, może to nie temat stricte o komputerach, ale potrzebuję technicznej porady. Mam monitor z wyjściem HDMI i d-sub, nie ma tam nic osobno na audio, i podpinam pod to XOne, który też ma tylko HDMI. Da się jakoś do tego podpiąć głośniki? Czy rozwiązaniem jest monitor z audio?
 4. Hell_Knight

  Xbox One - temat ogólny

  Panowie. Mam XO (tylko HDMI) i monitor (tylko HDMI, brak wejścia audio). Jest jakiś sposób żeby uzyskać dźwięk podczas grania?
 5. Hell_Knight

  Xbox One - temat ogólny

  poszło, miłego grania ;)
 6. Hell_Knight

  Xbox One - temat ogólny

  Chce ktoś kod na Fallout''a 3? Dostałem go razem z F4, ale trójkę już ograłem tyle razy że na pamięć znam.
 7. Hell_Knight

  Battlefield 4

  Nie wiem jak na PS4, ale na X1 grałem do niedawna, miałem samą podstawkę, i nie było nigdy problemów z pustymi serwerami, a jak do tego dołożyć jeszcze dodatki to już w ogóle masa graczy. Tym bardziej, że całkiem sporo ludzi gra jeszcze np. w BC2, BF4 też szybko nie pójdzie w odstawkę.
 8. Hell_Knight

  ReCore - temat ogólny

  Nie znalazłem jeszcze żadnego tematu na forum o tej grze, podobnie jak dokładniejszych informacji o premierze, cokolwiek. Ktoś z Was na nią czeka? Wie coś więcej?
 9. Hell_Knight

  Star Wars Battlefront od DICE

  dobre i 4 dni, rzadko kiedy można pograć w otwartą betę gry takiego kalibru
 10. przypomniał mi się taki film.. był o tym, że cała ziemia była skuta lodem z powodu manipulacji pogodą przez ludzi, akcja toczyła się w schronie zamieszkałym przez ocalałych. paru z nich wyszło zbadać inny schron, ale spotkali tam grupę kanibali, którzy potem ich ścigali. zna ktoś tytuł? zaczynał się od sceny wypędzenia i zastrzelenia chorej kobiety
 11. Hell_Knight

  Wiedźmin 3 - temat ogólny

  opłaca. z tego co pamiętam mistrzowski pancerz niedźwiedzia z nowej gry plus ma o 330 pancerza więcej niż ten z ze zwykłej rozgrywki.
 12. Hell_Knight

  Wiedźmin 3 - temat ogólny

  zbroja zostaje. załóżmy że kończyłeś grę z mistrzowską zbroją kota. na początku gry masz ją dalej, ale tak jak przeciwnicy są odpowiednio (30 poziomów) lepsi, tak każda napotkana zbroja ma lepsze staty. no i szukać schematów można od początku, ale to już nie jest zbroja cechu kota, tylko legendarna zbroja cechu kota :) dopakowana wersja, wygląda tak samo, ale statystyki wyższe. sam miałem na początku nowej gry plus mistrzowski pancerz cechu niedźwiedzia, a okazało się, że prawie każda głupia kurtka jest od niego lepsza.
 13. Hell_Knight

  Gothic 3 - oficjalny temat gry

  ja też zaczynałem ją kilka razy, za każdym razem z postanowieniem że przejdę do końca robiąc wszystkie poboczne. i jakoś nigdy mi to nie wyszło, sam nie wiem czemu bo gra nie jest nudna. tak po prostu :D ale fun z gry miałem za każdym podejściem, więc warto spróbować