Zimek1990

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  478
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Zimek1990

 • Ranga
  Delegat
 1. Zimek1990

  CD-ACTION

  Jak chcesz to mogę Ci oddać CD-key, bo ja już Orków nabyłem wcześniej.
 2. Kompa wolę nie rozkręcać, bo jeszcze coś zepsuję ;) Screeny zrobiłem, może coś to pomoże. To jaki sprzęt polecasz do takiej konfiguracji?
 3. Witam serdecznie. Noszę się od jakiegoś czasu z wymianą paru elementów mojego komputera, bo niektóre gry już odmawiają posłuszeństwa. Chodzi mi szczególnie o procesor, a przy okazji i pamięć RAM wypadałoby dołożyć. Szybki opis mojego sprzętu: Karta graficzna: NVIDIA GeForce 9800 GT Procesor: Intel Core 2 CPU 4300 1.80 GHz Pamięć: 2046 RAM Chciałbym zmienić procesor na dwurdzeniowy 2.60 (np. ten http://www.euro.com.pl/procesory/intel-celeron-g1610-2-6ghz-lga1155-box.bhtml) Oraz dodać kość pamięci, żeby wyszło 4 GB Nie wiem gdzie znaleźć info o zasilaniu, ale boję się że i to trzeba będzie wymienić, może więc polecicie jak złożyć sensowny zestaw i nie spalić komputera? Kwotę jaką chcę zainwestować w sprzęt to ok. 500 zł Nie musi to być sprzęt najnowszy i najwyższej klasy, aby tylko lekko go podrasować.
 4. Zimek1990

  CD-ACTION

  Ostro! Nie wiecie, czy Just Cause 2 będzie wersją z kluczem do Steama?
 5. Zimek1990

  Team Fortress 2 - temat ogólny [m]

  Cholera, ten tryb zapowiada się genialnie!
 6. Zimek1990

  CD-ACTION

  A co jest pierwszym pełniakiem?
 7. Zimek1990

  Steam - pomoc dla graczy czy ich zagłada?

  No tak, nie pomyślałem o tym :D
 8. Zimek1990

  Steam - pomoc dla graczy czy ich zagłada?

  Czy komuś już zaliczyło to osiągnięcie "zagłosuj każdego dnia"? Bo ja jestem pewien że głosowałem codziennie, a nie mam zaliczonego :/ tak to bym miał wszystko już zrobione :P
 9. Zimek1990

  Barter (wymiana, trade) itemów - Team Fortress 2

  Dziękuję za info i za linka! :)
 10. Zimek1990

  Barter (wymiana, trade) itemów - Team Fortress 2

  Ile jest warte: - Mleczarz (czapka dla scouta) - Sultan''s Ceremonial (turban dla demo z zestawu) Proszę o pomoc :D
 11. Zimek1990

  Steam - pomoc dla graczy czy ich zagłada?

  A co to jest czarny piątek? :D
 12. Zimek1990

  Steam - pomoc dla graczy czy ich zagłada?

  A powiedzcie mi, czy takie duże wyprzedaże to są cyklicznie robione na Steamie, czy to jakiś sporadyczny wybryk? Bo pierwszy raz angażuję się w taką akcję i muszę przyznać, że gdybym wcześniej wiedział jak to wygląda, to bym zaoszczędził trochę kasy i coś więcej bym kupił. Kiedy jeszcze można się takich cudów spodziewać? EDIT: no i oczywiście obniżony Bastion, wtedy gdy ja już bezkasiasty. wrrr.
 13. Zimek1990

  Steam - pomoc dla graczy czy ich zagłada?

  Limbo! Fuck Yea! W ten sposób wydam chyba ostatnie pieniądze...
 14. Zimek1990

  Steam - pomoc dla graczy czy ich zagłada?

  Nie chodziło mi tylko o Ciebie, już parę osób wyżej pisało o spolszczeniu DS. Tak jakby to była gra oparta na dialogach :)
 15. Zimek1990

  Steam - pomoc dla graczy czy ich zagłada?

  Już tak nie przesadzajcie z tą polonizacją DS. Rozumiem, gdyby tu chodziło o polonizację jakiegoś RPGa, w którym każde zdanie jest ważne. DS jest proste językowo, nie ma tam jakichś większych trudności. Sam bohater nic nie gada, jeno towarzysze niedoli się z nim komunikują werbalnie. Ja przeszedłem grę po angielsku i problemów nie miałem. Zresztą, masz siekać mutantów, tu nie trzeba słów.