jasiniak

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  63
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O jasiniak

 • Ranga
  Przodownik
 1. jasiniak

  Steam - pomoc dla graczy czy ich zagłada?

  Mam pewien problem. Kupiłem na Steam''ie Dead Space 2, po ściągnięciu wyskakuje okienko z aktywacją, następnie, że zaakceptowało klucz no i... właśnie i nic. Okno się wyłącza a gra nie chce się włączyć. Nie ma żadnego raportu w katalogu gry odnośnie jakiegoś błędy. Nie za bardzo wiem co zrobić, także jeśliby ktoś mógłby mi coś doradzić byłbym bardzo wdzięczny.
 2. jasiniak

  Red Dead Redemption - temat ogólny

  A ja dzięki uprzejmości gram.pl pogram dopiero we wtorek wieczorem. Paczka wysłana zostanie jutro ;/ jakby dziś nie mogli wysłać.
 3. jasiniak

  xbox360 i peryferia

  Jest to dysk 120 GB tylko system, które jest na tym dysku zajmuje około 7 GB. Reszta jest na gry itp.
 4. jasiniak

  Mass Effect 2

  Mam pewnien problem. Otóż jestem tuż przed misją samobójczą, ale po kłotni Pań (Ci co grali to wiedzą o jakie Panie chodzi) nie mogę odzyskać lojalności jednej z nich. Mam praktycznie wypełniony cały pasek prawości ale opcja diaogowa jest niedostępna. Bardzo mi zależy, by tym razem z wyprawy wrócili wszyscy członkowie drużyny. Dodam, że zrobiłem wszystkie misje lojalnościowe i 3/4 misji pobocznych. Teraz na prawdę nie mam pojęcia skąd zdobyć więcej punktów prawości.
 5. jasiniak

  Gears of War 2 - Temat Ogólny

  Czy ktoś jest chętny by pomóc przejść kampanię na poziomie Insane? Mój GT- ruudvan92
 6. jasiniak

  xbox360 i peryferia

  /ciach Ale dostałeś jakieś pismo potwierdzające naprawę, czy też skorzystanie z serwisu? Bo to troche niepewne jest, że konsole sprzedaje bez książeczki gwarancyjnej. Choć przyznał, że sam kupił taką konsolę kupił.
 7. jasiniak

  xbox360 i peryferia

  Czy ktoś z Was miał tę nieprzyjemność (zepsucie konsoli) korzystania z serwisu Microsoftu? Jeśli tak to co musieliście zrobić? Pokazać dowód kupna- paragon fiskalny, książeczke gwarancyjną- czy też mozę oparte to jest na zupełnie innej zasadzie?
 8. jasiniak

  xbox360 i peryferia

  Witam. Chcę kupić Xboxa 360 i znalazłem ciekawą ofertę. Sprzedającemu zepsuła się stara konsola i dostał nową z września tego roku. Tyle, że nie posiada książeczki gwarancyjnej. Na jakiej zasadzie działa ta gwarancja? Czy nowy model konsoli (przysłany z serwisu) posiada własną książeczkę czy też opiera się na starej? Jeśli nie posiadał książeczki gwarancyjnej na starą konsole, to na jakiej podstawie serwis przyjął tamtą konsole? Na jakiej zasadzie opiera się rejestracja konsoli na stronie Microsoftu i co daje taka rejestracja?
 9. jasiniak

  Batman: Arkham Asylum - temat ogólny

  Ach ten GSL. Codziennie sprawdzałem status mojej paczki- Przyjęte do realizacji. Nie spowdziewałem się, że kurier może dziś przyjechać. Nie otrzymałem nic ani maila, a ni zmiany statusu paczki na stronie. I paczka pojechała do punktu GSL i dostarczona zostanie w poniedziałek. Cały weekend zmarnowany ;/
 10. jasiniak

  Gears of War - Wersja PC

  Niestety ..... 10 giga ;)
 11. jasiniak

  Gears of War 2 - Temat Ogólny

  A tu http://www.xbox-zone.pl/readarticle.php?article_id=20 masz to samo tyle, że po polsku.
 12. (...) Wystarczy tylko popłynąć do Aberduine. Stamtąd jest statek bezpośrednio do Stormwind. Ze SW raczej trudno nie trafić do Westfall. Ludzi dość ciężko znależć. Może znajdziesz jakis wysoki lvl, który "oczyści" Ci całą inste.
 13. Ktoś z Was gra na serwerze Ragnaros PvP? Jakby co to paladyn Nostrad 36 lvl ally ;)
 14. Miesiąc temu kupiłem WoWa (nie Battlechesta tylko "premierówki") i gra jest na płycie DVD. WoW jak i TBC.
 15. jasiniak

  kiedy dostaje się 10 wPLN za rejestrację?

  Hmmmm.... jak ja utworzyłem konto to dostałem 10wPLN na start. Myślę, że u Was było podobnie.