Infes

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  8098
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Infes

 • Ranga
  Sekretarz
 1. Infes

  Dark Souls - temat ogólny

  Pytanie dla osób która ukończyła Dark Souls. Do końca gry Firelink Shrine jest że tak powiem główną miejscówką? W ogóle już wiem co tak chrapało.. Ten przezabawnie wyglądający jest conajmniej ciekawą postać muszę przyznać. No i w końcu udało mi się oddać przedmioty za duszem a sporo jednak się tego zebrało bo spokojnie na level mi starczyło koło 10-12k? Wiem że za pancerze, tarcze po 100 dostawałem choć były to nawet te mierne zdropione z początków gry.
 2. Infes

  Dark Souls - temat ogólny

  Ostatnio ktoś mi pisał że to Garpin Dragon, największa ohydność w grze jest najłatwiejszy a meczyłem się jak glupi. Ledwo hp zostawało mu aż nagle mnie taranował bo nie zdążyłem uskoczyć i ciach... kolejne i kolejne podejście no ale fakt... Hydra już z głowy(i bez:P)
 3. Infes

  Dark Souls - temat ogólny

  Nie używał opcji odpowiedź bo nawet od Ciebie jej nie oczekiwałem i nie chciałem gdyż spodziewalem się podobnej odpowiedzi po raz kolejny w "Twoim stylu". A teraz na temat. Udało mi się posiąść miecz Black Knight Sword który kiedyś zdropiłem na samym początku z Black Knight którego pamiętam na farcie zabiłem. Muszę przyznać że broń wygląda świetnie i zabiera spory dmg. Ulepszyłem nawet na +2. Havel nie stanowił żadnego problemu...o ile mnie nie trafiał :P Niestety... hydra... Masakre z nią mam...
 4. Infes

  Dark Souls - temat ogólny

  @L33T "Bardzo przydatne i bardzo mi pomogłeś". Liczyłem że ktoś napisze coś od siebie, czy warto czy nie warto do danej. Z wikipedi to umiem korzystać ale po to jest forum - by pytać ich o zdanie, opinie ale widzę że Sekretarz tego jeszcze nie wie. --- Warto używać te wyjątkowe dusze? Tzn. Po Queelag itd? Czy lepiej zostawić je na coś? Zdobyłem również boskość do broni czy coś takiego. W każdym razie pozwala ulepszyć broń na boską i potem do +5, chyba tak? No ale ja i tak żadnej póki co nie mam bo jade na tym Drake Sword a go nie warto ulepszać z tego co pisaliście bo umiejętności się nie skalują choć znalazłem też jakieś dragon scale.
 5. Infes

  Dark Souls - temat ogólny

  Post pod postem ale myślę że skarcony nie zostane :) Co daje przynależność do przymierza? Pomijając fakt że czasem coś dostaniemy, jakiś item? Już kolejny raz zmieniam, grozi mi to czymś? ;) Co daje pogłębianie przymierza? (:|) @Piotrek_K Nie wiem czy chodziło Ci o Anor Londo, czy to jest ta miejscowość ale nie wydaje mi się. W każdym razie pojawiła mi się opcja ulepszenia flasków przy siostrze Queelag która strasznie jest "rozmowna".
 6. Infes

  Dark Souls - temat ogólny

  No tak, faktycznie :P Korzystam aktualnie z niej. Oj noo... :P A co z pytaniem odnośnie magicznych broni a właściwie ich właściwości :)
 7. Infes

  Dark Souls - temat ogólny

  idąc dalej natrafiłem na... nieżywego smoka... ta jasne. Dziadostwo jedno. jednakże potem zabiłem go przy użyciu strzał... Mogłem spokojnie wypić sobie herbate ; D Choć za samego smoka otrzymałem zaledwie 3k dusz i itemy które nie robią jakiegoś szału. W każym razie... prosty miecz asory bodajże tak się nazywa prócz obrażeń ma obrażenia magiczne. Specjalnie wydałem punkty na wiare chyba by móć go używać i co... Ten miecz robi same obrażenia bez magicznych z tego co widzę. Serio? Magiczne bronie są takie słabe? :\
 8. Infes

  Dark Souls - temat ogólny

  1. Z tego co mi ktoskidyś odpowiedział w późniejszym etapie jest możliwość wymiany(ja sam dalej nie mam takiej opcji - żadnych nowych NPC''tów nie poznałem a mam 10h jakoś przegrane) 2. Hmmm? Każdy NPC ma swój staff więc drugiego z takim samym dokładnie na pewno nie spotkasz. 3. Z kuszy nie możesz celować jak chcesz, z łuku natomaist tak. Oczywiście możesz włączyć autonamierzanie jak w przypadku zwyczajnej broni ale Tobie w tym momencie chodzi o trafienie ogona smoka. Wierz mi, to jest proste :) 4. To zależy od ogniska z tego co mi tłumaczono. Wiem że można jakoś to zwiększyć ale jak dokładnie, tego nie jestem Ci wstanie powiedzieć. 5. Tyle co dusz stracisz to pod koniec gry nie uwierzyłbyś;) I już nie mówię przez samą śmierć ale przez głupotę czy niewiedzę :)
 9. Infes

  Dark Souls - temat ogólny

  Dawno już się nie wypowiadałem w temacie no ale cóż...musiałem od niej trochę odpocząć, tzn. od Dark Souls ;) Aktualnie zwiędzam bagna Blighttown, baa nawet udało mi się zrobić między nimi przejście... wracam do mojej starej dziupli a tam się okazuje że ognisko się przesatło palić... SAY WHAT?!??!!? Mogę coś z tym zrobi? Drugi problem to taki że nie mogę przez to ulepszyć flasków bo poprzednim razem dodałem sobie dusze ale teraz udało mi się drugi takowy zdobyć no ale tak jak wspomniałem... nie ma teraz tej babki tam. Trzeci fakt to taki że zebrałem po niej itemy i jest tam możliwość zaatakowania kogoś, osoby która chyba uśmiercił strażnika. Warto? Nie warto? Ciężko, nie ciężko? Liczę na szybką pomocą bo boje się teraz cokolwiek zrobić :p
 10. Infes

  Dark Souls - temat ogólny

  W końcu udało mi się przejść to coś okropnego ;) Idąc dalej natrafiłem na dość duże stworzenia z maczugami i choć za pierwszym razem zostałem zabity, kolejny raz już nie dałęm się tak łatwo zrobić(spaść w przepaść ;)) i z łatwością sobie poradziłem z nimi ponieważ są strasznie wolne a ruchy łatwe do przewidzenia. Niestety idąc dalej natrafiam na kolesia który czymś pluje a przy tym zatruwa. Da się ten jakoś efekt usunąć? Owszem, mogę cofnąć się do ogniska ale wiadomo czy to skutkuje.
 11. Infes

  Sleeping Dogs - temat o grze

  No i tutaj jest problem bo przesłuchałęm wszystkie utwory(teoretycznie) z soundtrack listy z każego radia i niestety nie mogłem tego kawałka znaleźć : / No i tak jak wspomniałem.. Utwór w sklepie leciał a gdy poszedłem do auta już go nie było słychać. Po czym wróćił do sklepu i utwór dalej leciał : /
 12. Infes

  Sleeping Dogs - temat o grze

  @up Pierwsze słysze. Zresztą muzykę jest świetna w tej grze i właśnie tego dotyczy moje pytanie. Czy ktoś wie może co za utwór leci podczas jednej z misji gdy mamy wyścig? Bodajże ściagamy kogoś i muzyka się załączyła wtedy automatycznie(nie dalo się włączyć radia czy coś). Ten utwór również raz pojawił mi się, w sensie słyszałem go gdy byłem w sklepie z ciuchami. Skoczyłem szybko do auta i przerzucałem na kanałach radiowych ale oczywiście tam go nie było więc zapewne tego utworu w radiu nie idzie usłyszeć. Misja była gdzieś na początku ale nie pamiętam dokładnie bo niestety gre już ukończyłem...
 13. Infes

  Dark Souls - temat ogólny

  PRZECIEŻ TO SMOKO PODOBNE OKROPNE COŚ jest nie do pokonania :OO Ogromna ilość hp, straszne obrażenia a ja sam zabieram minimalną ilość mu hp. Na dodatek nawet pomoc Rycerza S nie przyniosła minimalnej pomocy.
 14. Infes

  Dark Souls - temat ogólny

  Ale ja zdobyłem już to przecież napisałem. Pytam co muszę jeszcze zdobyć by móc używać tego. Daje to w eq, do prawej łapy i gdy chce użyć mój bohater robi takie "O.o WTF? How to use that? I'm newbie :| " P.S. Zaatakowałem przypadkiem raz ale i tak normalnie ze mną pogadał a potem jak go spotkałem to mi dał nagrodę.
 15. Infes

  Dark Souls - temat ogólny

  W ogóle idąc dalej zauważyłem dużego szczura, używaj strzał zabiłem go... po czym spadłem gdzieś i zaczęły mnie atakować jakieś stwory z dużym oczkami : DD A teraz najlepszy fant... Idę dalej i jakiś Rycerz mnie zaatakował. Taki czerwony czy cholera wie. Fakt, dałem mu rade i dostałem sporo dusz + człowieczeństwo ale...skąd On nagle się tam wziął? // Ponawiam też pytanie o piromancje. Skąd wziać item by móc używać płomień piromancji?