Aragloin

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  3940
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Aragloin

 • Ranga
  Wróg ludu
 1. Master, nie bądź naiwny... SC pewnie się kiepsko sprzedawał. A co do "Piratów"- to wcale taka zła nie musi być. O ile ktoś jest nastawiony na młóckę. :)
 2. Tak jak poprzednik, nie jestem za tym, aby jakieś ważniejsze gry( tak jak w przeszłości było z Czystym Niebem) były podpinane do "ogłoszeń". Od tego jest forum ogólne. Ale swoją drogą, to WoWiane się z pewnością niecierpliwią... Wiem, bo mam znajomego w Azeroth. :) Gdybym miał neta... Gdy będę miał neta, od razu kupuję battle chest, z podstawką i TBC. Król Lisz poczeka.
 3. Aragloin

  Książki - temat ogólny

  No. Wczoraj w selgrosie(!!!) zakupiłem bodaj najnowszą książkę Pratchetta opublikowaną w Polsce- Piekło Pocztowe. Do lektury zabiorę się po przeczytaniu Gaimana. W samej książce był dodatek, w postaci plakatu ze wszystkimi dziełami pana Terry''ego ze Świata Dysku. Ciekawe jestem tej książki. Ale nie ma Rincewind''a chyba... :(
 4. SPOILER! Prorocy sprowadzili, bądź Maul sam jakoś sie przytaszczył do nich- "zrekonstruowali" go, ponieważ nie chcieli byłego jedi, za sitha. Maul z nim walczył, ale ostatecznie przegrał. Wszystko się działo między 3 a 4 epizodem. Kłania się angielski... ale hmm... chyba na ossusie to pod hasłem Darth Maul jest opisane.
 5. No przecie. Ja nie piszę tego dosłownie, bo i tak wiem, że nikt go nie przejmie. Ya wohl. Ale i tak moją ulubioną klasą jest consular.
 6. Aragloin

  Kącik Pracy Domowej [M]

  No przeca ci opisałem. Inaczej, jak jeden jest na zachodzie- wtedy np. 34''W i np. 54''E Wtedy w W masz te 34 i dodajesz te 54 E. I znowu mnożysz przez 4. Wynik w minutach.
 7. Aragloin

  Kącik Pracy Domowej [M]

  Jasne. Masz długość geo., czyli E, bądź W. Patrzysz, jakie dane ma dane miasto, lub punkt. Bierzesz pod uwagę tylko długość. I tak, jak pkt. A ma np. 10''E, a pkt B, ma np. 67''E, to odejmujesz, 67-10. Wychodzi 57. Pomnóż to przez cztery. Wynik wyjdzie w minutach. Dodaj do danej godziny. Koniec. :)
 8. Aragloin

  Co sądzicie o "Clicku!"?

  Dzięki. i tak nie kupię tych gier, z wiadomych względów. :/
 9. Aragloin

  Co sądzicie o "Clicku!"?

  Spodziewałem się czegoś więcej, tym bardziej, że dzisiaj najprawdopodobniej przyjdzie paczuszka z Sagą Fallout. Dobra, dawaj dalej. Co dostał Fable 2 i FC2?
 10. Aragloin

  Co sądzicie o "Clicku!"?

  To może napiszesz, jaką ocenę dostał Fallout 3?
 11. Aragloin

  Książki - temat ogólny

  No to i ja wiem, ale czasu wcale nie przybywa... :( A jeszcze Pratchett, Salvatore, Tolkien... Kiedy na to znajdę czas?
 12. Aragloin

  Książki - temat ogólny

  W "Mrocznych Wiekach" powinien dostać ikonkę "beatyfikacja". ;) Mam nadzieję, że w końcu, dzisiaj skończę, "Amerykańskich...", chcę zacząć już "Nigdziebądź".
 13. Aragloin

  CD-ACTION

  No, no to mniej więcej.
 14. Aragloin

  CD-ACTION

  Oj, sorki, 100/150 tys. egz to "sprzedawalność" CDA, a nakładu nie znam. Ale cytując z pamięci Garfielda: " kilka tysięcy zawsze się nie sprzeda". Więc można się domyślać, że gdzieś około 175 tys. nakład wynosi.
 15. Aragloin

  Baldur's Gate 2 - Temat ogólny

  Z tego co pamiętam, można tam bezpardono wkroczyć, w lejącej sie krwii drowów. :P BTW- tak, Soulafein. Ta moja pamięć...