marcin0218

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  3
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O marcin0218

 • Ranga
  Obywatel
 1. marcin0218

  Endless Space

  Ja bylbym chetny :) ale prosze mi wytlumaczyc co zle robie :) gdy gram z kompem to np jest 100 tura i on przylatuje statkami o sile np 20 tysiecy a ja zaledwie 4... w technologi odkrylem okrety wojenne pancerniki. P.s. czy w walce moze brac udzial kilka flot no po 6 statkow kazda? Jezeli tak to jak to zrobic :)
 2. Witam. Mam problem. Padł mi CDROM. A posiadam na płytach oryginalnego MASS EFFECT Platynowa Kolekcja Edycja Rozszerzona. Da sięjakoś pobrać klienta gry? Grę zarejestrowąłem na EA ale tam nie moge nic znaleźć. Tylko mass effect 2 i 3 tam jest. Czy tutaj z gram.pl można jakoś klienta gry pobrać i zainstalowac? Próbowąłem w STEAM ale tam mi tego klucza nie przyjmuje. Pewnie dlatego że to platynowa kolekcja... sam nie wiem. Mass effect zakupiłem jakies 4 lata temu plus minus.
 3. Witam. Mam problem. Padł mi CDROM. A posiadam na płytach oryginalnego MASS EFFECT Platynowa Kolekcja Edycja Rozszerzona. Da sięjakoś pobrać klienta gry? Grę zarejestrowąłem na EA ale tam nie moge nic znaleźć. Tylko mass effect 2 i 3 tam jest. Czy tutaj z gram.pl można jakoś klienta gry pobrać i zainstalowac? Próbowąłem w STEAM ale tam mi tego klucza nie przyjmuje. Pewnie dlatego że to platynowa kolekcja... sam nie wiem. Mass effect zakupiłem jakies 4 lata temu plus minus.