mesiu59

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  1629
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O mesiu59

 • Ranga
  Wróg ludu
 1. Gdzie napisałem to? Kłamca. Ja nie jem ani jednego, ani drugiego. Bo to obrzydliwe?
 2. No wiem, że odpowiadałeś mi i co z tego? Ja nie napisałem tego dlatego, ze ja tak myślę, tylko po to by pokazać głupotę argumentu Ledoke. Jak już mówiłem, czytaj ze zrozumieniem.
 3. No właśnie chyba tak Ledoke uważa. Czytaj ze zrozumieniem.
 4. Porównanie podobne do "no tak, jeśli nie można spędzić płodu, to nie zabijajmy też owadów, bo to złe i niemoralne, a skoro owadów nie, to i owoców i warzyw bo boli".
 5. Jasne. Ja też "zmarnowałem" mój głos na UPR i prawdopodobnie jeszcze długo będę na nich głosował. A twoje porównanie... [*]
 6. No nie. Ty nie czujesz się mordercą jedząc codziennie kotlety, a ja nie uważam za morderstwo spędzenie płodu.
 7. No właśnie. To samo uczucie mi towarzyszyło. Grunt że morderstwo to opóźniona aborcja. HALA!
 8. No i co z tego? Z jajka będzie kura, jeśli będą do tego odpowiednie warunki, więc jajko=kura idąc tokiem genialnego kristoffa.
 9. Ja jestem człowiekiem i nie raz o tym mówiłem, ale ty jesteś taki mądry kristoff, że zapomniałeś, albo udałeś, że nie zauważyłeś tych słów jak w przypadku "to co? krowa?". Musisz wymyślać argumenty, bo inaczej ciężko pod górę.
 10. [*] A ty jesteś 2 miesięcznym płodem. Jak wiadomo płód ma "problemy" z myśleniem i to wyjaśnia rzeczy które wypisujesz.
 11. Ja bym powiedział, że oznacza to coś wręcz przeciwnego. Najlepszym dowodem twojej inteligencji jest jajko=kura i kultowe pytanie "to co? krowa?''.
 12. mesiu59

  Piłka Nożna

  Tak podchodząc do sprawy Real powinien mieć komplet punktów po tylu kolejkach.
 13. mesiu59

  Piłka Nożna

  > Manchester też grał w rezerwowym składzie, poza tym jest spora różnica między Chelsea > a Deportivo ManU grał mniej rezerwowym, to raz, a dwa, ze Depor ostatnio jest w świetnej formie i z Manchesterem też by pewnie pocisnęło, szczególnie jakby ManU grało tak jak z Barceloną. A raczej niegrało. xD > ty też jesteś ***** Fajny, wiem.