Filip29

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  1722
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Filip29

 • Ranga
  Przewodniczący
 1. Też ostatnio widziałem i zgadzam się z tobą w 100%. Do momentu to był świetny film. Nie powinno się próbować tłumaczyć takich rzeczy, bo wszystko wychodzi banalnie. Mimo tego to i tak mój ulubiony film Nolana. Pokazał dużo fajnych motywów dotyczących podróży kosmicznych. Szkoda tylko, że żadnego z nich () za bardzo nie rozwinął.
 2. Pewnie z tego samego powodu, z którego Whiplash, Foxcatcher i Inherent Vice wychodzą u nas z opóźnieniem. Łatwiej w Polsce sprzedać coś co dostało 5 Oscarów albo chociaż nominacji.
 3. Filip29

  Piłka Nożna

  To nie jest nienawiść tylko realne spojrzenie na sprawę. Graliśmy słabo i wygraliśmy tylko dlatego, że Niemcy byli jeszcze gorsi. Lewy, Piszczek, Glik, Krychowiak, Szczęsny. Tylko oni się do czegoś nadają. Reszta siada kondycyjnie w 55. minucie i nie potrafi wyprowadzić piłki po ziemi z własnego pola karnego o wyrzucie z autu już nie mówiąc. Nawet jeśli Lewy jakiś cudem pociągnie nas na to Euro, to za 5 latek skończy karierę reprezentacyjną razem z Piszczem i Błaszczem i co wtedy? Granica, która oddziela nas od wszystkich sukcesów to okropny poziom naszej ligi i systemu szkolenia młodzieży (i ich mentalność). Ci sami, którzy zaczną ich wygwizdywać jak dostaniemy z Irlandią. Chciałbym się cieszyć z tego zwycięstwa, ale może gdybyśmy dostali wszystkie mecze w grupie po 2-0 to coś by się na tym podwórku ruszyło.
 4. Filip29

  Piłka Nożna

  Nie można tracić 4 goli pod rząd, ale kapitalny to był w tym meczu pan Clattenberg.
 5. Filip29

  Piłka Nożna

  Prawie zapomniałem, że już się LM zaczyna. To jest kod do ligi 1159594-610936.
 6. Filip29

  Piłka Nożna

  Di Maria został kupiony, żeby przyspieszyc ataki MU, bo to był jeden z głównych problemów. Van Gaal pewnie widzi w nim Robbena, ale nie mam pojęcia gdzie go wciśnie do tego zespołu bez posadzenia na ławkę Roo,Rvp albo Maty. Środek pola to też problem, ale kogoś na pewno jeszcze kupią. Obrona moim zdaniem nie jest taka zła jak się wydaje. Z MKDons grali Evans ( pierwszy mecz po kontuzji), Vermijl (drugi mecz dla MU), Janko (pierwszy mecz), Keane (piąty mecz), James (pierwszy mecz). Generalnie to się nie martwie, bo LVG zawsze zaczyna sezony słabo.
 7. Filip29

  Piłka Nożna

  Może Corinthians?
 8. Filip29

  Piłka Nożna

  Takie są zasady i tu nie ma się co dziwić akurat, bo gdyby w tym miejscu UEFA odpuściła to inne zespoły też mogłyby zacząć wpuszczać zawieszonych zawodników. Tylko Legia jest tu winna. Jak się nie strzela dwóch karnych i do tego nie zna zasad, to nie można grać w LM. No tego się pewnie nigdy nie dowiemy, ale głowy muszą polecieć. Moim zdaniem nie powinni nic dostawać. Bo za co?
 9. Filip29

  Piłka Nożna

  Patrząc z punktu widzenia UEFA, to więcej ludzi będzie chciało obejrzeć w tv mecz Celtów niż Legii, więc obstawiam walkower. No i jeśli teraz ustąpią, to powstanie precedens.
 10. Filip29

  Piłka Nożna

  Awans jeszcze nie jest pewny, ale dawno nie widziałem takiego ładnego meczu polskiej drużyny i takiego słabego Celticu. Pytanie do tych co oglądają ekstraklasę czy Broź zawsze jest taki dobry?
 11. Co kto lubi :) To jeden z moich ulubionych filmów. Sama historia może nie jest zbyt oryginalna, ale klimat małego szwedzkiego miasteczka jest kapitalny. Sceny erotyczne wydawały mi się normalne. Nie liczę oczywiście tych, które miały być obrzydliwe z założenia.
 12. Filip29

  Kwasy by Jasió, James & SiniS

  Filmik na yt, to żaden dowód. To jest raczej fake.
 13. Mam dokładnie 10 obejrzanych filmów sci-fi z lat 80., ale niech będzie: 1. Predator 2. Star Wars VI 3. Powrót do przyszłości 4. Star Wars V 5. Kosmiczne jaja :D Reszta nie zasługuje na miejsce w topce.
 14. Dialogi wyśmiewają sposób mówienia i zachowanie mieszkańców Minnesoty (grzeczni aż się chce rzygać). Klimat jest podobny do większości filmów braci Coen, ale dla mnie to jest jeden ze słabszych (6,5/10). Myślę, że lepiej trafia do Amerykanów. Myślę, że można powiedzieć, że akcja się rozkręca pod koniec :)
 15. Filip29

  Piłka Nożna

  Kto to ustalał? Nawet nie mogą się tłumaczyć tym, że nie mieli kogo wybrrać, bo było dużo świetnych obrońców (Vlaar, De Vrij, Garay, nawet Boateng). Zgadzam się co do Mascherano. Schweini dostał się za finał, a Kroos mimo tego, że w finale akurat był słaby. Reszta jest w porządku, ale takie błędy wystarczą żeby stwierdzić, że ktoś jest głąbem. Messi dostał "adidas Golden Ball" (to jest oficjalna nazwa) tylko ze względu na kontrakt z adidasem i dużą wartość marketingową.