Chester001

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  4774
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Chester001

 • Ranga
  Sekretarz

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Heh.. Hmmm Gdybym ja to wiedział... Główienie chodzi mi o samego aktora... kiedyś z www przeczytalem o mało znanych i zapomnianych aktorach i min. w tym rankingu był ON. Postury Arniego. Oglądałem kilka lat temu ten film i chciałbym jeszcze raz go obejrzeć i zobaczyć w jakich innych produkcjach on grał. Nie był jakiś to wybitny film od Wojskowy w dzungli i jakaś nieskomplikowana intryga. Chyba takich filmów nie było nie wiadomo ile... ? Wiem, że film nie jest młodszy niż 1993 tak mi się wydaję. Przedział 1978-92. Jak napisałem wyżej wykorzystywał on dzungle do robienia pułapek. Maskował się i ich wykańczał jeden po drugim.
 2. Hej, szukam filmu z lat 70 - 80. |To był film akcji toczył się w 60-70% W dzungli, grał go chyba napakowany gościu blondyn ?! Nie był to Arnold ani nikt znany. Pamiętam też, że chyba porwali mu córkę z domu i szantażowali a on w dzungli zastawił na nich pułapki. Próbowałem znaleźć w google ale nie udało się.
 3. Hej. Jakby co już sobie poradziłem z problemem. Ciągle gram :) Jeszcze gry nie przeszedłem;) Orientuje się ktoś kiedy można spodziewać się KB 2 ?
 4. Hej :) Gra ktoś ? Mam problem jestem na początku gry. Mam problem z ukończeniem misji dot. zęba smoka - idę z nim do króla ale on mówi że wilkołaki nie mogą nic dostać. (Nagrodą ma być księżniczka i pół królestwa) - ze smokiem się umówiłem, że dam mu ją tą księżniczkę. Co robić dalej ? Smok czeka. A ząb musi do czegoś służyć bo piszę na nim dostarcz go do króla. :/ Pomoże ktoś ??
 5. Hej :) Gra ktoś ? Mam problem jestem na początku gry. Mam problem z ukończeniem misji dot. zęba smoka - idę z nim do króla ale on mówi że wilkołaki nie mogą nic dostać. (Nagrodą ma być księżniczka i pół królestwa - ze smokiem się umówiłem, że dam mu ją tą księżniczkę. Co robić dalej ? Smok czeka. A ząb musi do czegoś służyć bo piszę na nim dostarcz go do króla. :/ Pomoże ktoś ??
 6. Hej :) Gra ktoś ? Mam problem jestem na początku gry. Mam problem z ukończeniem misji dot. zęba smoka - idę z nim do króla ale on mówi że wilkołaki nie mogą nic dostać. (Nagrodą ma być księżniczka i pół królestwa - ze smokiem się umówiłem, że dam mu ją tą księżniczkę. Co robić dalej ? Smok czeka. A ząb musi do czegoś służyć bo piszę na nim dostarcz go do króla. :/ Pomoże ktoś ??
 7. Chester001

  Icewind Dale

  Witam jeszcze raz... Znów na hdd traił ID :) tym razem w HD. Już kiedyś chyba go instalowałem ale wczoraj znów powróciłem. Powróciły też pytania. Pytanie 1: wybieram złodzieja... wszystko ładnie pięknie rozwijam mu kieszonkowstwo - wszystko ładnie dopóki nie rozwinę tej umiejętności do 100% ładnie kradnie wszystko co popadnie jednak gdy jest większe niż 100 już nikt nic nie ma w kieszeniach i ta umiejętność staje się zbędna... - czy to jakiś bug gry ? i druga sprawa co mam zrobić? powyżej wartości 100 on nic nie kradnie bo nikt nic nie ma w kieszeniach :/ Pytanie 2: Ciągle mi się marzy przejście gry jedną osobą... wybrałem tym razem wieloklasowca woj/mag/złodziej - złodziej wg mnie musi być w ID bo jest dużo pułapek, mag też bo są czary no i wojownik wszystko ładnie pięknie ... zaczynam z 6 HP po kilku awansach mam już 14HP idę przez most w kuldahar i atakują mnie... (gobliny) mimo że to są słabe potworki no nie jestem w stanie z nimi wygrać... :/ za każdym razem walka trwa kilka sekund i śmierć. Rodzi się pytanie a może jednak nie wieloklasowiec... :/ ale czy PALADYNEM dam rade przez te wszystkie pułapki>>> mętlik>>> jakieś porady albo coś ?> jest jakaś solucja przejścia jedną osobą ? :
 8. Chester001

  Grand Theft Auto V - recenzja wersji PC

  Oficjalne ostrzeżenie za co ? Ze wam wskazałem posta który jest z reklamą ? Za spam ? Chłopie ja tu jestem kilka dobrych lat. Nie piszę codziennie, ostatnio piszę w wątku GTA 5. I ja tu spamuje ?? Za to ze zapytam o coś czego nie wiem ? Po to jest forum. Łaske mi robisz ze dasz mi możliwość pisania na forum ? To nie jest dyskusja. Ja już powiedziałem to co chciałem.
 9. Chester001

  Grand Theft Auto V - recenzja wersji PC

  Ty, a Ty źle robisz to chyba jest reklama.
 10. Chester001

  GTA 5 (V) - Temat Ogólny

  Pytanie mam Kupiłem maske sobię i chcę okraść jubilera albo inny sklep... 1. Jak założyć maske ? 2. Jak już ją założe jak / gdzie / co zrobić aby okraść jubilera ? 3. Mogę zrobić to w pojedynkę ? Zabić wszystkich i uciec ? //////////////////////////////////////////////////// Druga sprawa: Za prawie każdym razem jak zginę przez policję odradzam się przy szpitalu i odciągają mi 5000 zł Troche droga zabawa... Jest jakiś sposób aby nie ściągali mi pieniędzy ? Chciałbym troche pobawić się z policją podemolować miasto ale to troche kosztuje a milionów jeszcze nie mam :/
 11. Chester001

  GTA 5 (V) - Temat Ogólny

  Witadomo coś o patchu ? NIe moge przjść misji 39... s tą śmieciarką i policjatami... :/
 12. Normalnie mnie teraz OŚWIECIŁEŚ (!!) Dzięki. Zobaczę jeszcze raz i podejmę decyzję.
 13. Ładnie się rozpisałeś na temat zasilaczy ale ja mam już i tak dobry zasilacz Seasonic 550W z certyfikatem gold Ale jak przeczytałem że karty w stresie biorą prawie 300 W to chyba nie styknie mój.
 14. Chester001

  GTA 5 (V) - Temat Ogólny

  Podpis problemu: Nazwa zdarzenia problemu: BEX64 Nazwa aplikacji: GTA5.exe Wersja aplikacji: 1.0.335.2 Sygnatura czasowa aplikacji: 5533d504 Nazwa modułu z błędem: StackHash_a2dc Wersja modułu z błędem: 0.0.0.0 Sygnatura czasowa modułu z błędem: 00000000 Przesunięcie wyjątku: 00000002806a27fe Kod wyjątku: c0000005 Dane wyjątku: 0000000000000008 Wersja systemu operacyjnego: 6.1.7600.2.0.0.256.1 Identyfikator ustawień regionalnych: 1045 Dodatkowe informacje 1: a2dc Dodatkowe informacje 2: a2dc7ff3287f78307bfcbe51435499f9 Dodatkowe informacje 3: fe81 Dodatkowe informacje 4: fe81824e0b23cb3404ff10149de5eaa9 Uff to mnie uspokoiłeś...