ziomal1234

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  1932
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O ziomal1234

 • Ranga
  Delegat
 1. ziomal1234

  GTA San Andreas [M]

  Aha wielkie dzięki za chwile spróbujemy xD
 2. ziomal1234

  GTA San Andreas [M]

  A czy można jeździć kombajnem? Wiem gdzie są ale jak chce wsiąść to albo jest zamknięty albo sie nie da;/
 3. ziomal1234

  Quiz --> Kosmos

  Ok Do czego służy LHC?
 4. ziomal1234

  LHC - Wielki Zderzacz Hadronów

  Moim zdaniem zagrożenia nie ma bo gdyby było to na pewno odwołali by cały projekt. Zresztą taka rzecz jest bardzo potrzebna dla rozwoju nauki oraz poznaniu tajemnic wszechświata.
 5. ziomal1234

  Ameryka-gra forumowa

  Akcja dzieje się w roku 1767. Na Bałtyk wypływa polski okręt wojenny-handlowy, który miał popłynąć do Dover w celach najprawdopodobniej handlowych. Dnia, którego mieli wyruszyli, nastał sztorm. Sztorm ten zepchnął ich statek, i zamiast płynąć w stronę Danii, na wschód, wypłynęli na Atlantyk. I, tak po długich dniach pływania po oceanie dopłynęli do Ameryki Płn., konkretniej Florydy. I tak, założyli malutki obóz na plaży. Teraz będą się majaczyć po całej Ameryce… Profesje (w nawiasie podana jest broń początkowa): Ochotnik - wyspecjalizowany w posługiwaniu się długą bronią palną. Przeciętny w walce wręcz, w której używa rapiera (muszkiet, rapier). Myśliwy - wyśmienicie posługuję się każdą bronią dystansową - zarówno kuszą i łukiem, jak i bronią palną. Nieźle radzi sobie z krótką bronią sieczną, np. sztyletami, nożami (kusza, nóż na wilki). Kupiec - jak, sama nazwa wskazuje, lubi handlować. Jest średni w posługiwaniu się bronią białą, ale za to jest świetny w negocjacjach (toporek, nóż do rzucania). Najemnik - żołnierz fortuny. Doskonale posługuje się bronią białą i jako tako palną (kordelas, pistolet). Każda postać później stanie przed wyborem, do której gildii dołączyć. Każda profesja ma dwie możliwości rozwoju, które wymienione są poniżej (w nawiasie podane są lokalizacje gildii): Ochotnik: - Żołnierz Kontynentalny (dowolne miasto angielskie - koszary); - Fizylier (dowolne miasto francuskie - koszary); Myśliwy: - Goniec Leśny (dowolne obozowisko francuskie w lesie); - Łowca (wioska Czirokezów, Irokezów lub Lakotów); Kupiec: - Przemytnik (tawerna w każdym mieście); - Medyk (lazaret w każdym mieście); Najemnik: - Strażnik (każdy ratusz/koszary w mieście); - Pirat (dowolne obozowisko piratów). Moja karta: Imię:Michał Nazwisko:Polański Wiek:25 Profesja:Najemnik ZASADY: 1. Nie obrażać innych. 2. Rasizm itp. idzie w niepamięć, czyli autor tekstu zostaje usunięty z gry. 3. Słuchać MG. 4. Nie kończyć bitew, ani nie wymyślać nowych. 5. Storytelling obowiązuje. 6. Czynności (np. przeładowanie broni) zapisujemy w nawiasach! To jest storytelling: Ujrzałem kapitana piratów i bez wahania poderżnąłem mu gardło. To nie jest storytelling: Zabiłem pirata. 7. Jest dwóch MG: ja (Ziomal1234) i Swietlik94. Wszystkim życzymy doskonałej zabawy!
 6. Już tyle gier miało być tylko na konsole więc i TFU chyba będzie też na PC. Oby bo jak będzie od razu to sklepu polecę kupić!
 7. ziomal1234

  Arcania: A Gothic Tale - zapowiedź

  Jak będzie kupie bo jestem fanem Gothica, tylko czy mój komp będzie spełniał wymagania tego nie wiem ;/ Ale gra zapowiada sie świetnie!
 8. ziomal1234

  Gra milionerzy

  A,D,C,B
 9. ziomal1234

  Gra milionerzy

  Ja jestem !
 10. ziomal1234

  The Sims 2

  A czy wiesz że piractwo jest karalne i my tutaj tego nie lubimy?
 11. ziomal1234

  Devil may cry 4 - premiera

  Chyba jest już taki temat. Na przyszłość używaj wyszukiwarki i nie zakładaj tematów dubli. Pozdrawiam
 12. ziomal1234

  GTA IV NA PC OFICJALNA PREMIERA

  No to sie banik szykuje prze pana. Koledzy chcieli pomóc bo po co zakładać bezsensowne tematy jak można sie wypowiedzieć w istniejącym już ale trudno są tacy ludzie ;/
 13. ziomal1234

  GTA San Andreas [M]

  Ja już przeszłem kilka wyścigów i wiem że można zarobić na tym nieźle ale ja teraz zajmuje sie przechodzeniem misji w Los Venturas.