Nivrax

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  3479
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Nivrax

 • Ranga
  Sekretarz
 1. Nivrax

  My Little Pony: Friendship Is Magic (2010)

  http://www.youtube.com/watch?v=Jl0CmfZNeWM Seen better tbh.
 2. Nivrax

  Guild Wars 2 - Temat Ogólny

  http://wiki.guildwars2.com/wiki/Burning http://wiki.guildwars2.com/wiki/Bleeding Bleeding przebija dps Burning przy 7 stackach intensywności. Co do działania/refreshu tych kondycji, sam nie jestem pewien jeszcze, ale z tego co ludzie mówią, obrażenia zadaje tylko ta osoba, która ma najwyższy condition damage, pozostałe jedynie zwiększają stacki/przedłużają działanie i tyle. Dlatego ludzie idący w Condition często nie mogą przekroczyć Bronze na bossach bo kto inny ''kradnie'' ich damage.
 3. Nivrax

  Guild Wars 2 - Temat Ogólny

  Wszystkie achievy są account bound, naprawdę uważasz, że pierwsza śmierć na koncie i achiev jest nieosiągalny bez kupna kolejnego pudełka? A Monthly Survivor jest zbugowany, przestaje naliczać po zmianie zony. Sam progress bar pokazuje najdalszy postęp, ale można go przesunąć jak uda się zdobyć dość xp w jednym miejscu (podobno na 80 jest to banalne z ilościa xp jakie tam lata).
 4. Nivrax

  Guild Wars 2 - Temat Ogólny

  W anthro-kruka, nie feral, w grze nie możesz latać. Dostajesz inny wygląd i nowy zestaw pięciu skili i tyle. Collector/Deluxe edition. Możesz ulepszyć konto do Deluxe za 2000 gemów.
 5. Nivrax

  Dark Souls - temat ogólny

  http://www.youtube.com/watch?v=Svp-RKmNdKY Miejsce gdzie stoi jest bezpieczne od ognia jeżeli zdecyduje się podskoczyć. Jak dla mnie to nadal jest bug skoro cała reszta mostu płonie a pod samym centrum nie ma nic, no ale... uczciwa walka wymaga resistu na fire i kupy hp w innym wypadku. Circle strafe z uniesioną tarczą blisko niego, łatwiejszy od czarnych rycerzy imo. Ogniska są dwa, jedno po wyverną, a do drugiego wjedź windą do katedry i biegnij prosto, jak przebiegniesz most usłyszysz dźwięk kowala, ognisko będzie piętro niżej. Użyj buławy lub innej broni obuchowej, spróbuj power attacku. Możesz ładną broń wyhaczyć tam. Wytrzymałość to to, co zwiększa Resisty/Odporności? Bezużyteczny stat, stracone punkty, nie spotkałem się z inną opinią. Co do siły to nie pomogę, bo jeszcze w rodzaje ulepszeń broni nie wszedłem, a od tego sporo zależy.
 6. Nivrax

  Guild Wars 2 - Temat Ogólny

  Solo inżynier posiada najwięcej knockbacków w grze, i dobry może tobą żonglować dookoła przez 10 sekund (ze słyszenia, potwierdzam co do ilości skilli, nie widziałem/próbowałem w pvp na żywo). WvW to Granade Kit i spamuje po 3 nady na raz, potężny damage + bleed + poison + blind + snare (zależnie od typu granatu) i 1200 range.
 7. Nivrax

  Guild Wars 2 - Temat Ogólny

  Tydzień minął zanim zauważyłem, że liściki za wypełniane serc przychodzą z dołączoną kasą, nic dziwnego że tak ciężko mi było kupić pierwszy manual do traitów QQ.
 8. Nivrax

  Guild Wars 2 - Temat Ogólny

  Harpie przy północnym murze tylko to wywalają, zdaje się że Skale niedaleko od nich również mogą.
 9. Nivrax

  Guild Wars 2 - Temat Ogólny

  Masz na myśli Customized?
 10. Nivrax

  Guild Wars 2 - Temat Ogólny

  Porób wszystkie postaci, pograj trochę, poczytaj, najlepszy sposób. Ja bardzo chciałem zrobić pierwszą 80 na Necro, jak że to był mój main w Gw1, ale... Minion Master jest bezużyteczny, traity również, a ''special'' Death Shroud jest po prostu nudny imo. Co prawda jest najlepszą klasą cond/anty-cond/anty-boon, ale jakoś brakuje mu imo innych opcji. Na plus masz to, że to najrzadsza klasa w grze. Warrior, pierwsze 10 leveli ''hulk smash'', prawie wszystkie bronie dostępne, mnóstwo skilli... ziew, gameplay i tak sprowadza się do jednego jako melee, gap closer/snare -> kill. Mesmer, kompletnie niepodobny do tego z GW1, i zmuszony do korzystania z iluzji nieważne jakim buildem byś nie grał, no thanks. Thief fajny, póki możesz spamować skille, potem ziew na regenerację. Itd. itp. Dopiero za piątym razem chyba trafiłem w swój styl po wybraniu Engiego, niby tylko rifle/pistol/shield jako bronie, ale doskonale zrobionie. Rifle bardziej jako shotgun, daj wrogowi się zbliżyć, szrapnele w twarz, potężny knockback do tyłu, i rifle-jump by go dobić własnym tyłkiem. Pistolety wolniejsze w zabijaniu, ale możesz kitować bez końca stackując bleedy i czasem burning. Miny + Rifle + Flamethrower kit i rzucasz mobami na lewo i prawo. I ''special'', który jest unikalny do każdego skilla na pasku, po prostu (dla mnie) cudo.
 11. Nivrax

  Dark Souls - temat ogólny

  Liczba slotów na zaklęcia zależna od jednej ze statystyk, i każdy ze spelli ma ograniczoną ilość ładunków, które możesz odbudować tylko przy ognisku (''save spot'', ale również respawnuje większość wrogów).
 12. Nivrax

  Guild Wars 2 - Temat Ogólny

  Pytanie do znawców hardware. Mam spore problemy z płynnością gry, nawet przy zerowej akcji fpsy nie chcą przekroczyć 30, co oczywiście przy WvWvW lub większej zadymie przy world bossu powoduje spadek do ~20 lub niżej (co bardzo utrudnia walkę gdy jest się melee klasą). Najpierw myślałem, że to wina grafika, ale o dziwo nie ma praktycznie żadnej różnicy pomiędzy 1024 na min a 1650 na ustawieniach medium. Myślę więc, że wina może leżec w CPU, ale nie jestem pewien jak sprawdzić na pewno. Komp: Phenom x2 550 @ 3,5Ghz, 4 GB RAM, GTX 260, Win 7, żadnen powerhouse, ale jak dotąd to pierwsza gra z którą mam problem, jakieś pomysły?
 13. Nivrax

  Guild Wars 2 - Temat Ogólny

  Dowolny crafting station użyj, jedna z zakładek będzie bankiem, inna material storage. Ponadto surowce możesz z dowolnego miejsca na świecie wysłać z ekwipunku za darmo. Osobne miejsce gdzie masz bankierów niby też gdzieś jest, ale nie ma po co tam chodzić.
 14. Nivrax

  Dark Souls - temat ogólny

  Także ten gdzie skacze w górę i pali wszystko pod nim? Oprócz tego buga gdzie możesz stać przy ogniu i nic się nie dzieje (trudno to inaczej określić jak drugi koniec mostu 30 metrów dalej też się pali). I bez atakowania go po razie by ucieć i go zresetować, chodzi mi o normalną walkę gdzie unikasz jego ataków przez to jak je telegrafuje.
 15. Nivrax

  Dark Souls - temat ogólny

  On jest banalny, chociaż z 80dmg to jest ryzyko że tylko go połaskoczesz, powinieneś mieć już Halabardę w razie czego. Po prostu biegaj dookoła niego z uniesioną tarczą, spora część ataków po prostu nie trafi i da Ci możliwość kontry. Jak go zabijesz i zbierzesz prezent z ołtarza, tylko go nie używaj, tylko leć do Firelink Shrine (przez skrót zaraz za rycerzem) i pogadaj z wiedźmą by ulepszyć flask. A co do smoka, musisz użyć łuku (kuszą nie da się celować precyzyjnie) i, jak nie chcesz zapuścić brody, musisz spełniać wymagania łuku, bo inaczej z kilkunast trafień robi się kilkaset. Albo po prostu zatłucz mu ogon na moście ''uczciwie'', aczkolwiek musisz mieć szczęście do jego ataków (jeden z tych bossów, gdzie niektóre ataki są nieunikalne, gear or luck check).