rafles

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  26
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O rafles

 • Ranga
  Robotnik
 1. mi się podobała osobiście część Renegate
 2. część 3, najcieplej wspominam - czasy liceum :)
 3. rafles

  Zapowiedziano Disciples III

  oj na pewno pognam do sklepu, nawet nie będe czytał recenzji... bo 2 była cudna
 4. rafles

  Planescape: Torment

  a czy można zrobić z bezimiennego wieloklasowca?? czy teżtrzeba się trzymac jednej klasy ??
 5. rafles

  Ile wydajemy na gry ?

  w skali roku to będzie ze 150 - 200 złociszy, a licząc w grach to pewnie 4 - 6, albo jakoś tak :)) przeazają u mnie gry z półki 20 -30 zetów i są wykorzystywane do cna ;)))
 6. rafles

  Planescape: Torment

  dzięki wielkie za pomoc :)) ale jakbym pograł sa mtroszkę dłużej to tez bym doszedł sam do tego (dzis po awansie dak"ona i zrobieniu questa u babci w mebbet umiem zapamietywac :)) tak dla pewności to jescze sie spytam czy bezimienny może tak swobodnie sobie byc albo magiem albo wojowniekiem?? (zależy od sytuacji) czy też lepiej się skupić na jednym?? ,( rozmawając z dakkonem mogę być albo magime albo wojowniekiem)
 7. rafles

  Nowy sklep - jak wrażenia?

  czy lepiej i ładniej to rzecz gustu i przyzwyczajenia, nie widzę tylko tych fajnych gadzetów co były zapowiadane. a promocyjne ceny są do przyjęcia ........ale może byc ich więcej :))
 8. rafles

  Planescape: Torment

  dzięki za fatygę ale mam jesze jedno pytanko .... jak to mam przeciągnąc z prawej na lewą stronę??, bo kombinuję na wszystkie sposoby i nic mi si nie chce poruszyć, jak mam użyc myszki i klawiszy sorki za az tak durne pytanie pozdrawiam
 9. rafles

  Planescape: Torment

  wiem, że to pytanie z fatunku tych głupich no ale cóż ......... gram sobie w tormenta po raz pierwszy i mam juz na samym początku problem z obsługą a mianowicie z czarami. zdobyłem parę zwojów i wczytałem je do księgi i nie wiem jak je rzucać, muszę się ich nauczyć czy co. w drużynie mam mortego i tego co dał się przyłaćzyc co był w kanjpie pod palącym sięcżłekiem czy jakoś tak . proszę o pomoc i malą ilośc szydery, bo się zniechęce do gry a bardzo mi sie podoba :)) pozdrawiam :)
 10. rafles

  Disciples 2

  przeafajniutku klimat ma ta gra, spodobałą mi się od razu, grałem we wszystkie dodatki a teraz cierpliwie czekam na 3 część :))
 11. rafles

  Muzyka w grach - najlepsze kawalki

  muzyczka w need for sped - underground, klimat dopasowany tak ze hoho
 12. rafles

  Literatura Fantasy

  jescze nie wyszła, widzę, że wszyscy cierpliwie czekają :)))
 13. najbardziej do gustu przypadają mi gry długie tak zeby było około 100 godzin grania. ostatnio bawiłem się etherlordsem 2 przez 3 miechy i wrażenia jak najbardziej przyjemne, jak się konczy grę w 3 dni to po prostu szkoda na nią kasy i w pamięci zostaje tez na krótko
 14. rafles

  Ile macie lat?

  24 wiosenek i cały czas kutva płyną ale może i to dobrze :))