SamFiniszer

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  1129
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O SamFiniszer

 • Ranga
  Przewodniczący
 1. Codemasters na oficjalnym profilu DiRTa ostatnio zamieszcza ciekawe obrazki dotyczące poprzednich części serii "za czasów" Colina. Ponadto stworzyli wątek z listą życzeń graczy.
 2. SamFiniszer

  KOLEKCJE GIER - ZDJĘCIA!

  Możesz sprecyzować czym dokładnie różni się wersja SC:DA na Xboxa 1 i inne platformy ?
 3. SamFiniszer

  CDP atakuje w "Biedronkach" (ponownie)

  Dokładnie, prawie bym przegapił stoiska w dwóch biedronkach. Jedno było prawie niewidoczne, a drugie całkowicie schowane, postawione na ziemi.
 4. SamFiniszer

  CDP atakuje w "Biedronkach" (ponownie)

  Dostałem pewne info od znajomego, który pytał pracownika biedronki. Podobno mają codziennie uzupełniać stoiska.
 5. SamFiniszer

  CDP atakuje w "Biedronkach" (ponownie)

  Masa gier od disneya, 2 sztuki Van Helsinga na 8 biedronek, F1 2012 chyba z 5 sztuk było w dodatku w jednym sklepie. Żadnego Shoguna 2, żadnego DiRTa, trochę Postali było i z dwa pudełka z AvP w ostatniej z biedronek w której byłem. Chivarly, Divinity 2, F1 Race Stars nie było w ogóle.
 6. SamFiniszer

  CDP atakuje w "Biedronkach" (ponownie)

  Byłem w ośmiu biedronkach w Zielonej Górze. Wyszedłem tylko z Van Helsingiem i F12012. Potem jadę jeszcze do dwóch kolejnych i starczy.
 7. SamFiniszer

  Codemasters gwiazdą Humble Weekly Sale

  Dziwne, ponieważ jakiś czas temu mogłem normalnie kupić te gry po przez steam.
 8. SamFiniszer

  Codemasters gwiazdą Humble Weekly Sale

  > Zresztą, można uznać, że gry, których w sklepie steama nie da się kupić, nie są objęte > przenosinami, a więc Fuel i Dirt 2. Operation Flashpoint: Red River jest pewnie kolejną > w kolejce (jak i F1 2010 oraz F1 2011), choć jeszcze się dzielnie trzymają w steam satre. Przecież Fuel i DiRT2 można normalnie kupić na steam.
 9. SamFiniszer

  Steam - pomoc dla graczy czy ich zagłada?

  Zobacz czy na mailu nic nie masz. Kupowałeś jakiegoś gifta czasem ?
 10. Bugi to zmora tej części. Pamiętam do dzisiaj jak nie mogłem grać na nowszych sterownikach, bo gra nakładała tekstur podwójnie, co przełożyło się na nałożenie na siebie trzech obrazów. Doskonale pamiętam też bug z dźwiękiem, brakiem niektórych tekstur, a kończąc na drzwiach których nie dało się otworzyć, chociaż to była prawidłowa droga. Z drugiej strony, to był chyba pierwszy raz w serii, gdzie był trochę większy nacisk na fabułę, i ta mi się spodobała.
 11. SamFiniszer

  Steam - pomoc dla graczy czy ich zagłada?

  Za calutkie 50 zł Tomb Raider Complete Collection Spelunky Insurgency Wszystko od sąsiadów zza Buga. Z giveawayów eventowych -The Walking Dead 2 -Terraria -Age of Empires Legacy Bundle Jakoś specjalnie nie poszalałem, ale jakoś funduszów nie było, ani chęci żeby kupić coś innego.