Janek_Izdebski

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  6161
 • Dołączył

 • Ostatnio

Wszystko napisane przez Janek_Izdebski

 1. Jako, że nie ma odrębnego wątku o tej usłudze, postanowiłem założyć ten temat. UPlay to usługa cyfrowej dystrybucji gier prosto od Ubisoftu, podobna do Steama. Przydatne linki: http://uplay.ubi.com/ http://en.wikipedia.org/wiki/Uplay Informacja o patchu 3.0 wprowadzającym m.in. bezpośrednią aktywację klucza z poziomu klienta (nie jest już potrzebna uprzednia instalacja gry z plików instalacyjnych bądź z płyty): http://www.dsogaming.com/news/ubisofts-uplay-service-updated-to-3-0-direct-game-activation-implemented/ Co sądzicie o tej usłudze i najnowszym patchu, drodzy Gramowicze? :) [Prośba do Isildura o przypięcie tego posta. Dziękuję]
 2. Janek_Izdebski

  Metro: Last Light - Temat ogólny

  Aż dziw bierze, że nie ma takiego tematu na forum. ;) Wg Myszastego najbardziej klimatyczna gra pierwszej połowy 2013 roku. Poniżej przydatne linki: http://www.gram.pl/prod_9gfhH,5_Metro_Last_Light.html http://enterthemetro.com/ http://en.wikipedia.org/wiki/Metro:_Last_Light http://metro-last-light.pl/ http://metro2033.pl/ Strona oficjalnego dystrybutora gry na terenie Polski: http://www.cenega.pl/ Krótki opis produkcji (za stroną dystrybutora): Głęboko pod ruinami postapokaliptycznej Moskwy, w tunelach metra, ocaleni z kataklizmu ludzie rywalizują w śmiertelnie niebezpiecznej rozgrywce. Przerażające mutanty czają się w katakumbach pod opustoszałą powierzchnią ziemi i polują wśród zatrutych chmur przetaczających się po szarym niebie. Zbyt skłócone, by się zjednoczyć, stacje metra walczą o dostęp do broni ostatecznej, ukrytej w wojskowych schronach D6. Tląca się pod ziemią wojna domowa może być definitywnym końcem ludzkości. Artem, przygnieciony winą, lecz niesiony nadzieją, jest kluczem do naszego przetrwania - ostatnim płomykiem światła w gęstniejącym mroku... - Pompująca adrenalinę walka z użyciem egzotycznego arsenału własnoręcznie wykonanych broni. Atakuj ludzi i mutantów wykorzystując osłonę ciemności. - Wsiąknij w postapokaliptyczny świat moskiewskiego metra w jednej z najbardziej klimatycznych gier wszechczasów. - Walcz o każdy nabój i każdy oddech w klaustrofobicznym połączeniu survival horroru i strzelanki FPP. - Technologia nowej generacji oferuje niesamowitą fizykę i efekty świetlne, podnosząc poprzeczkę na komputerach PC i konsolach. Serdecznie zapraszam do zamieszczania uwag na temat gry, a także do dalszej dyskusji na temat tego tytułu. :) [Prośba do moderatorów o przyklejenie tego posta. Dziękuję.]
 3. Kto wie, może właśnie tak zrobię jak sugerujesz... ;) Jeszcze nie podjąłem decyzji. Przy okazji, w komentarzu http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=87&pid=56302 napisałeś, iż odkryłeś mechanizm naliczania punktów i rang. Uchylisz trochę rąbka tajemnicy? Dzięki. :)
 4. Powody wielorakie. Zarówno te odnoszące się do samego forum i jego społeczności, jak i inne powody osobiste. Wolałbym jednak nie upubliczniać tutaj szczegółów...
 5. Nie wiem tylko czy tym nielicznym starym znajomym, którzy tu jednak zostali, spodoba się mój powrót... ;)
 6. Witajcie! A ja tak się zastanawiam czy warto wracać na forum Gram.pl... Starzy i uznani znajomi się wykruszyli. Chyba teraz to już inne forum jest, nieprawdaż? Może mnie ktoś przekona, że jednak warto wrócić...? :) Pozdrawiam.
 7. Janek_Izdebski

  Promocje Okazje Wyprzedaże - w MM , EMPIKACH itp.

  Jeśli masz tylko ułamek gier ze wspomnianego zestawu traktowanego całościwo, warto zakupić wszystko za 15$. Jeśli przykładowo brakuje Tobie jednej produkcji z poziomu BTA, to sam musisz zdecydować, czy chcesz przebić BTA. Moim skromnym zdaniem warto przebić BTA i zakupić gry z obu progów. Są tego warte. Co do poziomu 15$, to tylko wtedy, jeśli nie masz żadnych gier z trzeciego progu. Pozdrawiam.
 8. Janek_Izdebski

  Divinity: Grzech Pierworodny - recenzja

  Odpisałem. Do usłyszenia. :)
 9. Janek_Izdebski

  Divinity: Grzech Pierworodny - recenzja

  Oki doki. W takim razie do usłyszenia. :)
 10. Janek_Izdebski

  Divinity: Grzech Pierworodny - recenzja

  Napiszę do Ciebie wieczorem, ok? Pozdro. P.S. Czy opócz klucza do samej gry, to DLC są dla dwóch graczy czy tylko dla jednego w EK? Dzięki.
 11. Janek_Izdebski

  Divinity: Grzech Pierworodny - recenzja

  Masz już chętnego na kluczyk EK czy anulowałeś zamówienie? Dasz znać? ijanek[at]gmail.com Dzięki.
 12. Janek_Izdebski

  Divinity: Grzech Pierworodny - recenzja

  Ja się zatanowię, ok? Daj znać czy w pudle kolekcjonrskie DLC są także dla drugiego gracza, dobrze? Dzięki.
 13. Janek_Izdebski

  Divinity: Grzech Pierworodny - recenzja

  Warto wtedy wylogować się z klienta i zalogować ponownie, tym razem online. Zazwyczaj pomaga. :) @lis_23 To już są niezłe kpiny ze strony dystrybutora. Ciekawe co Pan Michał Gembicki na to... :(
 14. Janek_Izdebski

  Divinity: Grzech Pierworodny - recenzja

  A o czymś takim jak tryb offline w Steamie Pan słyszał? :)
 15. Janek_Izdebski

  GTA V na PC, PS4 i X1 w połowie listopada?

  "Max Payne 3" został dobrze zoptymalizowany, a to przecież ten sam silnik. Co więcej, na wersję PC "GTA V" mają ponad rok dodatkowej roboty. Jeśli ten czas nie zostanie przeznaczony na optymalizację to na co, ja się pytam?
 16. Janek_Izdebski

  Divinity: Grzech Pierworodny - recenzja

  Po prostu chciałem się podzielić oficjalną informacją od Larianów. :) Bywam, ale teraz z rzadka. Jak będę następnym razem, to odezwę się do Ciebie, obiecuję. :)
 17. Janek_Izdebski

  Forum 2.6 - ogólna dyskusja

  Zielonego koloru nie mógł sobie aktywować ot tak sobie. :) EDIT: Ok, teraz się już zrozumieliśmy. :)
 18. Pierwsza gra, którą odpaliłem jeszcze tego samego dnia (również tego samego dnia ją ukończyłem) po odebraniu mojego drugiego PC-ta ze sklepu. :D
 19. Janek_Izdebski

  Forum 2.6 - ogólna dyskusja

  Taki już po prostu jestem, ciekawy wszystkiego co leży w kręgu moich zaintereowań. :D
 20. Janek_Izdebski

  MODERATORZY: jacy są naprawdę?

  No zobaczymy. Ciekawym tylko czyja to była decyzja o takim wyróżnienia? Naturalna kolej rzeczy ze względu na Gramik, czy po prostu pokłosie zmiany rednacza... :) W tym wątku już nie będę dalej drążył tej kwestii.
 21. Janek_Izdebski

  Forum 2.6 - ogólna dyskusja

  Ciekawe czy jeszcze jakieś poważniejsze zmiany na forum są szykowane...
 22. Janek_Izdebski

  Forum 2.6 - ogólna dyskusja

  Można coś więcej się dowiedzieć o kulisach przyznania użytkownikowi Muradin_07 tytułu konsula? Kto o tym zadecydował? Może nowy rednacz? :) I najważniejsze, czy szykują się jeszcze jakieś inne ważne zmiany na forum? Dzięki za info.
 23. Janek_Izdebski

  MODERATORZY: jacy są naprawdę?

  Po prostu chciałem się dowiedzieć więcej na ten temat, to wszystko. Dobra, powtórzę pytanie w temacie o forum. Mój błąd.
 24. Janek_Izdebski

  MODERATORZY: jacy są naprawdę?

  Zobaczyłem dziś, że Muradin_07 otrzymał tytuł konsula. Można coś więcej się dowiedzieć o kulisach tej decyzji? Kto o tym zadecydował? Może nowy rednacz? :) I najważniejsze, czy szykują się jeszcze jakieś inne ważne zmiany na forum? Dzięki za info.