Piopal

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  22
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Piopal

 • Ranga
  Robotnik
 1. Leprakuny/Niziołki - czy jakoś tak jaki był śmiech gdy jechałeś armie kumpla takim czymś i o ile dobrze pamiętam można je było ulepszyć na strzelców Gelu.
 2. No nieeeee, jak mogą takie coś robić, wiem, że teraz gry RPG, na których przejście potrzeba więcej niż 100 godzin (nie liczę skyrima, bo to gra z pierwszoosobowym widokiem) są niedochodowe, ale to była taka jedyna prawdziwa RPG''ska, na którą poświęcało się noce pamiętam ile czasu spędziłem na 1 i 2 części niby zostaje jeszcze dragon age, ale po porażce 2 nie liczę, że 3 będzie dobra poza tym nawet pierwsze dragon age odbiegało trochę od RPG. NIE NISZCZCIE JEDYNEJ GRY KTURA MA JESZCZE PRAWDZIWEGO DUCHA RPG. Chcecie robić MMO, w którym 11 latkowie będą bić, lvl by być najlepsi na podwórku proszę bardzo, ale nie wykorzystujcie do tego marki, neverwinters znajdźcie sobie inne źródło łatwego zarobku. Zamiast robić mmo zróbcie dobry multiplayer do głównej gry, bo to był jedynie problem w poprzednich częściach zwłaszcza słabo wyważone klasy dodajcie 4 osobową kooperacje nowy silnik graficzny i parę bajerów i nie będzie trzeba niszczyć serii jakimś kolejnym śmieciowym MMO.
 3. Teraz nie widzę żadnego sensu kupowania FIFY, która miała zawsze przewagę w licencji, lecz teraz skoro nie ma licencji (częściowo) i jest niedopracowana i to kosztuje 79 zł? Na dodatek jeszcze trzeba kupić Podstawkę w postaci Fify, 12 na którą jako posiadacz xboxa muszę wydać Ok 200 zł phi żarty jeszcze mógłbym przeboleć gdyby można było kupić jako samodzielny dodatek UEFA Euro 2012 lecz widzę, że ta firma w kulki leci jestem ciekaw czy w 2014 też wydadzą mistrzostwa jako niesamodzielny dodatek albo w 2016 raczej w to wątpię po prostu "elektronicy" podporządkowali Polskę i Ukrainę jako kraje 3 świata w którym ludzi nie stać na grę jestem pewien że gdyby sprzedawali jako samodzielny dodatek nawet trochę okrojony Np za 50 zł lub te 79 zł ale z licencją to rozeszłoby się jak ciepłe bułeczki mieli By spory zysk nawet mimo niskiej ceny, lecz po tym, co robią większość moich znajomych zrezygnowała z zakupu, bo albo nie warto wydawać tyle kasy na trefny produkt albo po prostu tej kasy nie ma. Szkoda Polacy raczej nie mają wielkich szans na Euro, (w realu) więc rzesza ludzi chciałaby to zmienić w grze zdobywając mistrzostwo, ale cóż firma nie potrafi dodać dwa do jednego tak by wyszło trzy i traci dobrą okazję Zapamiętajcie moje słowa jestem pewien, że EA będzie narzekała, że gra się nie sprzedała przez Polaków i Ukraińców, którzy uzyskali ją za pomocą torentty, więc szanowne EA, jeśli będziesz szukało winnego niskiej sprzedaży to spójrz na swój produkt i swoje podejście mam nadzieje, że gra będzie często, piracona (choć nie namawiam do piractwa) i że będą mieli większe straty z nakładu gry niż zyski z sprzedaży to by była porządna nauczka.
 4. Były wg mnie zdecydowanie ciekawsze prace które chciało się czytać i zostawały w pamięci ale cóż o gustach się nie dyskutuje xD. Gratulacje zwycięskim pracom .
 5. Najwyraźniej to przeoczyłem XD Może już gdzieś dali te wyniki, ale (niekoniecznie tu), ale jeszcze nikt nie zauważył nowego tematu z wynikami (tak jak ziomek z 1 strony komentarzy, który nie wiedział gdzie są wyniki poprzedniego konkursu) może zapomnieli xD a może czekają aż emocje naszego wyczekiwania sięgną zenitu poczekamy zobaczymy :).
 6. A tak w ogóle to gdzie wyczytałeś, że dzisiaj są wyniki?
 7. Czyli po sprecyzowaniu moje pytanie brzmi tak: Czy dla organizatorów chce się bawić w długoterminowe otrzymywanie/wręczani nagród w przypadku przełożenia premiery gry czy może zrezygnuje i da, co ma *fajnie by było gdyby redakcja udzieliła odpowiedzi użytkownicy wiedzieliby, na czym stoją w przypadku takiej sytuacji w innych konkursach XD ? *sorry że 2 posty ale coś z edycją mi się zawiesiło
 8. Nie mają także wersji na PC, bo premiera dopiero będzie, ale konkurs zrobili, bo wiedzą, że będą mieli tak samo mogliby zrobić z wersją na platformy po prostu dać wtedy, kiedy wyjdzie dla tego, kto wygra, w co raczej wątpię w końcu, kto chciałby czekać parę miesięcy na nagrodę poza tym nawet dla organizatorów by było to dziwne wręczanie nagrody parę miesięcy po konkursie
 9. Pytanie do organizatorów czy jest możliwość otrzymania Risen 2 na konsolę, jeśli tak to jak to będzie podobno premierę z konsol przełożono o kawał czasu?
 10. Święta racja ale tu może być lepszy klimat i bardziej otwarta lokalizacja w penumbrze i amnezji było to w większości w zabudowaniach, dobry pomysł by wydać to na move ale mogli by wydać też na xbox i kinect, ale na "kinekcie" strasznie topornie w niektórych grach wykonuje się obroty co w takiej grze jest raczej ważne np "podczas ucieczki" no ale cóż może doczekamy się podobnej gry tylko zrobionej na kinekcie tak by nawet obroty były sprawne.
 11. szybkość pisania opowiadań spada do jednego na dzień.
 12. czy wersja na konsole będzie się znacznie różniła od tej na PC pod względem graficznym czy grafika bedzie tak jak średnie , niskie , wysokie czy może coś pomiędzy niskie/średnie, średnie/wysokie ustawienie na PC jaka będzie szczegółowość tekstur w wersji na konsole?
 13. hahaha dobre, no wiesz człowiek iluzja zabiera słońce z sobą w końcu dla człowieka iluzji się nie odmawia nawet ciała niebieskie (nie nie asari) albo możę w awaryjnych sytuacja ustawia sobię taką tapete na oknie i wycofuje się w inną część galaktyki XD.